IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Покрили са още към мил. и нещо от печалбата чрез обезценки,но въпреки 122% увеличение на цената на емисиите и 89% увеличение на цената на газа успяват да постигнат 60% увеличение на приходите и 239% увеличение на печалбата спрямо 2020 г. Новият менижмънт май добре се справя.
    !не е препоръка!

    Коментар


    • Евалла, Мапа! Дано познаеш и трицифрената сума!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

        все още не е късно да си купиш.... още е без пари артията, очаквам много солиден дивидент, може отново да ми се смеете, но очакванията са ми между 5-10 лв. на акция
        Браво Мапи

        Коментар


        • К
          Първоначално изпратено от benedict Разгледай мнение
          Така е, но от друга страна досега никога са нямали 71 милиона кеш.
          Както и всички други показатели бележат значителен ръст.
          Last edited by Absolute_Amateur; 27.01.2022, 15:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            И любимото ми бг изказване като контра - а без ич Ма тука е така - апропо, ти си в подобна позиция при атерата - те там мажо прибира половината печалба, ама всичко е точно, щото отпуска и на раята по малко. Това мислене винаги ни е проваляло като народ, за съжаление
            Ха ха... любимото изказване
            Виж си всичките писаници в темите които хейтиш и после пак си прочети любимото изказване

            Коментар


            • Така е, но от друга страна досега никога са нямали 71 милиона кеш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                все още не е късно да си купиш.... още е без пари артията, очаквам много солиден дивидент, може отново да ми се смеете, но очакванията са ми между 5-10 лв. на акция
                Най големият им дивидент до сега е бил 80 стотинки по спомен,тъй че тези левове са мираж мисля

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Упсех ти желая - факт е, че в тази акция беше комай единствен, който твърдо и упорито вярваше в нея. Дано всичко върви градко!
                  все още не е късно да си купиш.... още е без пари артията, очаквам много солиден дивидент, може отново да ми се смеете, но очакванията са ми между 5-10 лв. на акция

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

                    Бучкам калкулатора и ако дадат 7% пейаут както миналата година, дивидентът трябва да е около 1.35 лв. на акция. (около 5% доходност към моментна). Това с уговорката, че пак ще има чики-рики с дребните акционери.

                    P/E с тази печалба е 1.5. Ясно е, че в България всичко над 7 е прекомерен риск, но този борсов дядо тук доста незаслужен бой изяде.

                    П.П. Имам и съм много доволен от този факт.
                    Да не говорим, че дори и в момента пазарът ги търгува на стойността на кеша.

                    Коментар


                    • При 240% ръст на печалбата и 20 лв. печалба на акцията, колко трябва да е цената? Честито на акционерите!
                      Last edited by Absolute_Amateur; 27.01.2022, 14:51.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        даже дочувам от бранша, че Януари ще им е още по-добър от Ноември и Декември, дали може да направят още 30на милиона печалба само за Q1 ?
                        Сигурно ще е така.То в региона май само те остават да работят то и от продажбите се вижда.Увеличени са не само вътрешните,но и износа.Жалк,че не си купих на ниското,ама тези приказки за войната в Украйна.... Та се наложи сега да се включа,но то пак не е лоша цената,има переспектива за ръст след отчета за март.
                        !не е препоръка!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                          Защо веднъж бре.... в Спиди бяхме заедно, после Доверието го хванах от 3 лв. ведно с увеличение на капитала, права от аукциона и още си го държа..... и други по-слаби движения
                          Само да ти кажа, че тук движението едва сега започва, тепърва ще влизат и големи играчи и ще има още по-голям глад за акции...... все още е супер евтина артията
                          Упсех ти желая - факт е, че в тази акция беше комай единствен, който твърдо и упорито вярваше в нея. Дано всичко върви градко!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Брей, Мапа, признавам ти го, веднъж и ти да познаеш. Да видим докъде ще иде акцията, все си мисля, че е дет кет баунс - това предприятие е комунистически мастодонт, обречено без много инвестиции за нова инфраструктура. Апропо, може пък новата власт да е повлияла - това, дето го очаквахме за Кю2, беше опапано от гербавата калинка, сега може пък да излизат реалните резултати?
                            Успех на държащите тук, успех и на инта, че с него имаме бас - вече шансовете му да познае се увеличиха доста
                            Защо веднъж бре.... в Спиди бяхме заедно, после Доверието го хванах от 3 лв. ведно с увеличение на капитала, права от аукциона и още си го държа..... и други по-слаби движения
                            Само да ти кажа, че тук движението едва сега започва, тепърва ще влизат и големи играчи и ще има още по-голям глад за акции...... все още е супер евтина артията

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                              Сега колко дивидент ще разпределите - 40 или 80 ст. Имам, но не съм доволен от дивидентната политика
                              Бучкам калкулатора и ако дадат 7% пейаут както миналата година, дивидентът трябва да е около 1.35 лв. на акция. (около 5% доходност към моментна). Това с уговорката, че пак ще има чики-рики с дребните акционери.

                              P/E с тази печалба е 1.5. Ясно е, че в България всичко над 7 е прекомерен риск, но този борсов дядо тук доста незаслужен бой изяде.

                              П.П. Имам и съм много доволен от този факт.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от noko6 Разгледай мнение
                                Голямата печалба май е от това,че завода AZOMURES а вероятно и други Румъния е затворен. още от Декември. Това сигурно ще продължи още поне 2-3 месеца и Q1 също ще е много силно,още повече че Булгаргаз ще намали цената на газа от Февруари.Странно,но май се очертава светло бъдеще
                                даже дочувам от бранша, че Януари ще им е още по-добър от Ноември и Декември, дали може да направят още 30на милиона печалба само за Q1 ?

                                Коментар

                                Working...
                                X