IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • абе имам една идея,ама не знам колко човека ще я подкрепят.
    представете си,че продавачите направят бойкот и решат да не продават,какво ли ще стане? по-добре е отколкото паниката,нали или се бъркам? То всеки иска да купи на супер безценица нещо и после да намаже, ама от нас зависи какво ще стане, тази борса е време вече да тръгне нагоре...
    пак си гоовря смешки явно или се лъжа,очаквам мнения по въпроса. не е препоръка

    Коментар


    • o,Митеград, ти горкия доста си навътре засега,щом си купил на 87 средно...
      но нищо,не се нерви толкоз,неграмотни хора винаги е имало и ще има,аз бих казал по-скоро паникьори, гледат как пада Софикс и Бг40 и си мислят,че е дошъл края на света и бързат да се оттърват на всяка цена без да мислят реално,че могат да изчакат по-добри времена на борсата,а и примерно след 20 дни тук аз очаквам страхотно развитие чак до 104,просто ако отчета е 13 млн. както се предполага,то тогава със сигурност ни чака хубаво развитие на тренда
      не е препоръка,освен за повече спокойствие на инвеститорите!!!
      Цитираното мнение е с аналитичен характер и не представлява препоръка за покупка или продажба на цен

      Коментар


      • щом има глуп...да продават и на 60 хубаво,ако искат и да почнат да подаряват акции,що им трябва да ги продават,направо подарявайте за без пари,ех как се набутва този народ,ама нищо,то затова е пазар,за да има и губещи Кобосчета
        аз пък за по-малко от 110 лв. никога няма да продавам, не зависимо какви ще са ми временните "загуби",просто ще дойдат хубавите времена за Неохим до дни,надявам се и борсата да се стабилизира дотогава,все пак средната цена на която аз купих е 87...
        "познати" е меко казано за хората,които познавам в завода...
        и със сигурност идват страхотни новини оттам,просто въпрос на дни е
        така,че подарявайте на 60 доста под фундамента,после плачете ако стане 120
        не е препоръка!!!

        Коментар


        • пак ордер купува на 60 лв, този път КОБОС, но пак на Загората.
          Ще го крепят ли, що ли ???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitegrad
            виж,какво ще ти кажа малко ко...енце,не ми казвай как да говоря бре,ти откъде си като си толкова отворен,такъв си тъ...,че почна да правиш сравнение между БФБ и пазара в Д-град(на едното се търгува от Понеделник до Петък,а на другия от Петък до Неделя ,просто нищо общо и като стока,камо ли оборот),айде бегай си на смешните позиции откъдето се изкопа,стига ме разсмива, нещо ми обиждаш града ли бре,а? ти да не си от някоя махала в балкана,а? или от някое гето?
            Виж в това, че си от Димитровград не виждам нищо лошо, напротив. Просто направих връзка, че вероятно имаш познати в завода. А сравнението с димитровградския пазар е, че други са факторите, които го ръководят. Пак казвам, извинявай ако съм те засегнал на тая тема, не съм искал

            Коментар


            • Първоначално изпратено от преминаваща
              тази позиция няма ли някой да я изкърти,
              че да си купя на 50 ?????

              Алооо, колегите от Загората ако може да си преместят ордера по-надолу, моля ???

              Не е препоръка, както се казва!!!
              докато съм го писала, на Загората са им напълнили кошничката.

              Коментар


              • тази позиция няма ли някой да я изкърти,
                че да си купя на 50 ?????

                Алооо, колегите от Загората ако може да си преместят ордера по-надолу, моля ???

                Не е препоръка, както се казва!!!

                Коментар


                • и да ти кажа тук по-може да си купиш на 90,псоле на 100,а ден след това на 120...само се помотай още малко,забави се така лекичко и след 29-ти даже и на 80 ще ти се иска дас и бил купил,камо ли на под 25 както се изказа,ама няма да има
                  пак ще ти го препомня като дойде датата с главни букви,да видиш кой е бил прав в изкаванията си и инфомарцията си
                  препоръчвам само по-малко простии и обиди!!!

                  Коментар


                  • виж,какво ще ти кажа малко ко...енце,не ми казвай как да говоря бре,ти откъде си като си толкова отворен,такъв си тъ...,че почна да правиш сравнение между БФБ и пазара в Д-град(на едното се търгува от Понеделник до Петък,а на другия от Петък до Неделя ,просто нищо общо и като стока,камо ли оборот),айде бегай си на смешните позиции откъдето се изкопа,стига ме разсмива, нещо ми обиждаш града ли бре,а? ти да не си от някоя махала в балкана,а? или от някое гето?

                    Коментар


                    • ОК, всички разбраха, че имаш кеш и искаш да купиш, ама още по евтино.
                      Не е нужно да го демонстрираш непрекъснато.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitegrad
                        дрън,дрън, абе и вие ги разбирате много много по-рано ще е...
                        още през Февруари ще видим двойна цена. гледайте какво следва,артици и тогава ще си говорим пак,ако искате може и адски големи букви да си пишем,а?
                        не е препоръка!!!
                        С това артици те признавам за местен . Но правилата на БФБ са малко по-различни от правилата на димитровградския пазар.

                        Коментар


                        • дрън,дрън, абе и вие ги разбирате много много по-рано ще е...
                          още през Февруари ще видим двойна цена. гледайте какво следва,артици и тогава ще си говорим пак,ако искате може и адски големи букви да си пишем,а?
                          не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от znae6tiat
                            OK,що не си ходиш да си плачеш на ОТЗК-то,където яко си се набълбукал с вода,че чак си пред одавяне,ами дърдориш тук врели некипели, ти голям мозък ли се имаш,бре? то затова дотам си я докарал да се чудиш какво да кажеш,щото гледам акциите там паднали до 73.22
                            колко процента си там 60-70? браво,ама недей да плачеш
                            Ако следиш темата за ОЦК трябва да знаеш, че там чакам цена от 25 лева, за да се включа. За Неохим обаче и на толкова не бих.

                            Коментар


                            • спрод мен още след тримесечния
                              Цитираното мнение е с аналитичен характер и не представлява препоръка за покупка или продажба на цен

                              Коментар


                              • Струва ми се, че след шестмесечния отчет за 2008 цената тук ще бъде двойна.

                                Коментар

                                Working...
                                X