IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • щом казваш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от GenCho
      Първоначално изпратено от znae6tiat
      ...аз лично тихичко ще си продам мойте като удари цената 170 лв, това ми е таргета...
      ...братко, ти да не си наследник на Йода...той май беше на няколко стотин години...?
      И аз смятам, че тази цена 160-170лв. може да бъде достигната в края на годината.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от znae6tiat
        ...аз лично тихичко ще си продам мойте като удари цената 170 лв, това ми е таргета...
        ...братко, ти да не си наследник на Йода...той май беше на няколко стотин години...?

        Коментар


        • че и продавачите почват да изчезват
          ами така е,хората си преценят добре нещата
          според мен след отчета поне 120 ще докараме най-малко
          не е препоръка!!!

          Коментар


          • брей,брей,че ще става хубаво

            Коментар


            • кво станаа,бе,продавачите,днес май че много се стискате,а?
              a защо ли чакате цеаната яко нагоре,умно
              явно ще ви дойде акъла най-после.
              аз лично тихичко ще си продам мойте като удари цената 170 лв, това ми е таргета,дотогава съм сериозен инвеститор тук с 60 % от портфейла ми . Някой ще ме пита що толкова много,та чак 60%,ами щото вижте какво става в завода,затова,пък като излезе отчета ще разберете какво следва.
              www.neochim.bg може да ви даде много малка част от отговорите на въпросите ви
              айде ракето,чакаме те да излетиш здраво,ей тоз отчет само да се появи,леле...
              не е препоръка!!!

              Коментар


              • ей,така ви искам,артици, да няма продавачи даже и на 80 лв,камо ли на 68.5, само лудите продават в момента евтино, при пложение,че следват страхотни времена за завода,скоро сами може да се уверите след отчета
                не е препоръка

                Коментар


                • Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitegrad
                    пич и да се инатиш, нямаш грам вътрешна информация, нито знаеш какво следва,така че, споко, гледай тренда нагоре и ми благодари после,че те светнах за някои неща.
                    не е препоръка,освен за внимателно наблюдаване на БФБ
                    А ти да не би да имаш вътрешна информация???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от koceas
                      Загора напълниха кошницата днес.


                      Според мен печалбата едва ли ще мине 5 мил.

                      не е препоръка
                      И толкова стига за цена над 100 лв. за акция.

                      Коментар


                      • Загора напълниха кошницата днес.


                        Според мен печалбата едва ли ще мине 5 мил.

                        не е препоръка

                        Коментар


                        • а да, XY го е казал,не ти,извинявай

                          Коментар


                          • пич и да се инатиш, нямаш грам вътрешна информация, нито знаеш какво следва,така че, споко, гледай тренда нагоре и ми благодари после,че те светнах за някои неща.
                            не е препоръка,освен за внимателно наблюдаване на БФБ

                            Коментар


                            • И 13 млн да е - пак няма да стане 120 лева, не знам къде прочете, че съм го казал. Но 13 млн няма как да стане печалбата, освен от преоценки.

                              Коментар


                              • добре де!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X