IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Разменят се напоследък големи пакети а цената пада.Стига бе хора помагайте и тук визирам 106

    Коментар


    • Аз съм бе пич, споко.

      Коментар


      • чии беше този силен Кобос дето купи 1030 акции днес?
        някакви предположения?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitegrad
          Първоначално изпратено от exclusive_ned
          браво,браво, супер си е завода,само дето толкова яко го плюха,ама отчета им затвори уститите,учидиха се,че има 3050 хил. лв. нетна печалба СЛЕД ОБЛАГАНЕ с данъци, a тепърва ще зарадва още по силно инвеститорите си,защотото в момента завода е натоварен страхотно,текущия ремонт и подобрения го позволиха вече,да не говорим,че е с 30% пповече мощности,ако и аз не се лъжа за цифрата.
          Мисля,че я пишеше на сайта им : www.neochim.bg
          БРАВО НЕОХИМ,СУПЕР СИ!!! ВСЕ ТАКА ДА НИ РАДВАШ!!!
          НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКО-ПРОДЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА!!!
          и от мен ОГРОМНО БРАВО!!!
          да,ще се зарадваме в близко бъдеще,най-вероятно още на следващия отчет, жалко,че не се осъществи цена до този етап примерно 95 лв.,ама тя и борсата е такава в момента,много хора и фондове имат кеш,ама се ослушват за някакво по-сериозно движение...
          но цената тепърва ще расте,защото много го подцениха дружеството вече,лично мнение де
          единствено и само е препоръка за повече търпение

          Коментар


          • големи пакети днес, за кого ли са !?

            Коментар


            • Коментар


              • Нема да се плашите за Неохим.

                Коментар


                • dam.... 4e i ot4eta e dobar tuka

                  Коментар


                  • брей,брей, ще става интересно тук

                    Коментар


                    • брей как си поддържат акцията хората,браво
                      хубави пакети
                      Цитираното мнение е с аналитичен характер и не представлява препоръка за покупка или продажба на цен

                      Коментар


                      • Естествено!!!Но аз исках да разбера сега!!Но и утре е ден!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kefala
                          Някой може ли да ми каже каква е цената на амониевата селитра от Неохим и къде мога да купя 10-15 тона???
                          Влез в сайта и виж телефоните.

                          Коментар


                          • Някой може ли да ми каже каква е цената на амониевата селитра от Неохим и къде мога да купя 10-15 тона???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Han Krum
                              Първоначално изпратено от profix
                              Първоначално изпратено от Han Krum
                              Първоначално изпратено от exclusive_ned
                              я стига дрънка глупости и ти, виж на сайта www.neochim.bg и тогава говори. Къде ще сравняваш Химко с Неохим? Изобщо не си в час и тук,както и на много други места като те гледам какви си ги писал
                              знаеш ли колко безвъзмездни кредита е получил завода заради екологията и ще получава евентуално и занапред
                              и ще има наглоста да пише тъпотии.... вземи чети,момче и тогава говори,даже се разходи до Д-град на място да видиш. "Хан Крум"
                              ех,колко смешно ми стана
                              не е препоръка за нищо друго,освен за повече информираност!!!
                              До Д-град казваш да ида...мммммм, пък дали нямям нещо общо с този град и не знам доста повече неща от теб, дали не знам и поименно лицата който за 5-6 години станаха сред най-богатите, а дали сина шефа на Неохим не е кмет на Д-град......приятю, разполагам със 100-пъти повече инфо за това дружество, отколкото ти...айде със здраве..
                              Но, явно имаш зъб на всички, които си изброил, щом плюеш така неоснователно фирмата.
                              Имам 32 зъба, но на тях закакво, просто ви казвам, че Неохим се точи много прогресивно, който иска да купува, който иска да продава, все ми е тая...споделям си виждането...
                              Това е сериозно обвинение, което според мен увисва във въздуха.
                              Как ще докажеш тези лъжи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от profix
                                Първоначално изпратено от Han Krum
                                Първоначално изпратено от exclusive_ned
                                я стига дрънка глупости и ти, виж на сайта www.neochim.bg и тогава говори. Къде ще сравняваш Химко с Неохим? Изобщо не си в час и тук,както и на много други места като те гледам какви си ги писал
                                знаеш ли колко безвъзмездни кредита е получил завода заради екологията и ще получава евентуално и занапред
                                и ще има наглоста да пише тъпотии.... вземи чети,момче и тогава говори,даже се разходи до Д-град на място да видиш. "Хан Крум"
                                ех,колко смешно ми стана
                                не е препоръка за нищо друго,освен за повече информираност!!!
                                До Д-град казваш да ида...мммммм, пък дали нямям нещо общо с този град и не знам доста повече неща от теб, дали не знам и поименно лицата който за 5-6 години станаха сред най-богатите, а дали сина шефа на Неохим не е кмет на Д-град......приятю, разполагам със 100-пъти повече инфо за това дружество, отколкото ти...айде със здраве..
                                Но, явно имаш зъб на всички, които си изброил, щом плюеш така неоснователно фирмата.
                                Имам 32 зъба, но на тях закакво, просто ви казвам, че Неохим се точи много прогресивно, който иска да купува, който иска да продава, все ми е тая...споделям си виждането...

                                Коментар

                                Working...
                                X