IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вярно ли е това:

    http://pazari.dnevnik.bg/show/581066/

    Според изпълнителния директор на Конфедерацията на работодателите и индустриалците в България (КРИБ) Евгений Иванов най-тежко е положението в торовите заводи. Те вече са затворили няколко поточни линии.
    ...
    Цените на селскостопанската продукция се сриват и няма кой да я купи
    ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kaputov
      Интересни продажби в края на сесията...отчаян ход
      И при тази цена на газа,дори и само с 6% но увеличение на цената на тора,пак ще има печалба около 2-3М,както годините до сега,а тогава цената на акцията беше и по-висока.А и едва ли съотношението в цените на газ/тор ще остане такова за дълго време.Най-вероятно,обаче няма да видим скоро такива печалби като тазигодишните.Ако и това тримрсечие изкарат печалба,ще е върха на мистиката
      мисля, че и догодина може да има приятни изненади. /в смисъл, че сега всички не очакват кой знае какви резултати за след 1 година./
      но понеже пазара е своенравен и не се интересува от фундаменти, ще направя като Никола, но ще поглеждам към цените по-често от него, например веднъж месечно В момента имам малко акции, но колкото по-големи спадове се случат, толкова повече и ще ме изкушават. Понекога ей така се поддавам на изкушението, макар, че съм се зарекъл да се удържам, докато и предпоследния мечок не се откаже да кърти цената, като погледне докъде са я докарали мечоците
      Не е препоръка, естествено. Успех на играчите. Все некой ще спечели в един момент.

      Коментар


      • Интересни продажби в края на сесията...отчаян ход
        И при тази цена на газа,дори и само с 6% но увеличение на цената на тора,пак ще има печалба около 2-3М,както годините до сега,а тогава цената на акцията беше и по-висока.А и едва ли съотношението в цените на газ/тор ще остане такова за дълго време.Най-вероятно,обаче няма да видим скоро такива печалби като тазигодишните.Ако и това тримрсечие изкарат печалба,ще е върха на мистиката

        Коментар


        • Първоначално изпратено от неволята
          Първоначално изпратено от tandem
          Трябва да си наистина ФИНАНСОВА ГОРИЛА да предположиш че толкова годишно покачване ще се срути и то при положение че отчетите са УБИЙСТВЕНИ за Българските стандарти .http://img230.imageshack.us/my.php?image=123oo7.gif

          Единствения отговор е че ТЪПАТА ни инвестиционна общност налива постоянно вода в мелницата на псевдо анализатори .От това лек няма .Заслужаваме си всичко даже на квадрат .Напред към 20 лева

          Горното не е препоръка за покупко продажба на акции .Аз имам и се срамувам от Вас (продаващите )
          Е предолагам, че на 20 лв, дори и Никола би се замислил, въпреки разпродаващите.
          Ами аз за да не съм прекалено краен ще реша, дали да взема позици тук след 1Q 2009 година. Тогава според мен ще се разкрият много неща за компанията.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tandem
            Трябва да си наистина ФИНАНСОВА ГОРИЛА да предположиш че толкова годишно покачване ще се срути и то при положение че отчетите са УБИЙСТВЕНИ за Българските стандарти .http://img230.imageshack.us/my.php?image=123oo7.gif

            Единствения отговор е че ТЪПАТА ни инвестиционна общност налива постоянно вода в мелницата на псевдо анализатори .От това лек няма .Заслужаваме си всичко даже на квадрат .Напред към 20 лева

            Горното не е препоръка за покупко продажба на акции .Аз имам и се срамувам от Вас (продаващите )
            Е предолагам, че на 20 лв, дори и Никола би се замислил, въпреки разпродаващите.

            Коментар


            • Трябва да си наистина ФИНАНСОВА ГОРИЛА да предположиш че толкова годишно покачване ще се срути и то при положение че отчетите са УБИЙСТВЕНИ за Българските стандарти http://img230.imageshack.us/my.php?image=123or2.gif Единствения отговор е че ТЪПАТА ни инвестиционна общност налива постоянно вода в мелницата на псевдо анализатори .От това лек няма .Заслужаваме си всичко даже на квадрат .Напред към 20 лева

              Горното не е препоръка за покупко продажба на акции .Аз имам и се срамувам от Вас (продаващите )

              Коментар


              • Първоначално изпратено от неволята
                Искаше да кажеш смотла.
                Разгледала съм назад, затова го забелязах.
                Странно защо, от другите дружества, Неохим и ОЦК падат най-много днес от Софикс. А топливо не помръдна, или Сфарм или ..
                Но няма как, финансовият гуру е със самочувствие.
                Добре, че не съм толкова смотана, за да държа Каолин, Пиб, Оцк и други, които ни прехваляше назад из другите теми.
                ОЦК нямам от бая време, но за ПИБ и Каолин си прав, те поне са със стабилен фундамент.Както в прочем и Неохим и може би е много добра дългосрочна инвестиция, но на този етап тя не може да ми помогне изкарам пари. Вие ако считата, че краткосрочно ще изкарате добре.

                Коментар


                • [quote="неволята"]
                  Първоначално изпратено от Nikola
                  Първоначално изпратено от неволята
                  Първоначално изпратено от Nikola
                  Честито на тези, които ме послушаха.
                  Е, ще чакаме да ни честитиш и следващия път, когато разбереш, че ще се разпродава.
                  Като излезна отчета ревахте що не е 200 лева, а сега изведнъж се разпродава. хахаххахаха
                  Ставате смешни вече. Нали ме наричахте с какви ли не епитети, когато ви казах, че ще падне до 60. Ето ви 60.
                  I ako mi kagech edna kompania edna ednichka na 4iito otchet pazara reagira pologitelno .., plunchi se i za ODES dokolkoto si spomniam vig kude sa aide da ne izbroiavam

                  Коментар


                  • Искаше да кажеш смотла.
                    Разгледала съм назад, затова го забелязах.
                    Странно защо, от другите дружества, Неохим и ОЦК падат най-много днес от Софикс. А топливо не помръдна, или Сфарм или ..
                    Но няма как, финансовият гуру е със самочувствие.
                    Добре, че не съм толкова смотана, за да държа Каолин, Пиб, Оцк и други.

                    Коментар


                    • Допускате грешката, която аз допуснах при Каолин. Много добра компания, но сентимента на пазара и cycle rotation-а си казаха тежката дума.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nikola
                        Първоначално изпратено от неволята
                        Първоначално изпратено от Nikola
                        Първоначално изпратено от неволята
                        Първоначално изпратено от Nikola
                        Честито на тези, които ме послушаха.
                        Е, ще чакаме да ни честитиш и следващия път, когато разбереш, че ще се разпродава.
                        Като излезна отчета ревахте що не е 200 лева, а сега изведнъж се разпродава. хахаххахаха
                        Ставате смешни вече. Нали ме наричахте с какви ли не епитети, когато ви казах, че ще падне до 60. Ето ви 60.
                        Абе то се вижда кой е смешен. Особено ако вземем че никога никъде не съм споменавала 200 лв. Това са си твои думи.
                        Твои бяха и за 100лв. После и за 80 лв. После за 60.
                        Сега за коя цифра се подготвяш да честитиш, анализаторе ?
                        Върни се назад из темата и разгледай за какво става въпрос смотльо. Не се ядосвай всички, като теб без какъвто и да било хабер от финанси ще изгубят всичките си парички. Това a не неизбежен и много полезен за борсата процес.
                        Nikola stiga e pi4 ako mi kagech 4e nechto normalno se sluchva na pazara v momenta chte te priznaia bil poznal che chte stane 60 ti psiholog li si ili tehnicheski analyse napravi pri super oborota , che az s 20000 chte ia butna i na 50 ako iskam v momenta ...kato si spomnia kvi gluposti govori za KAO i kak edni dvuzifreni ceni bili napravo smechni ....kazah ti edno e panikata v momenta drugo e fundamentalen analiz aide spri da se izlagach

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от неволята
                          Първоначално изпратено от Nikola
                          Първоначално изпратено от неволята
                          Първоначално изпратено от Nikola
                          Честито на тези, които ме послушаха.
                          Е, ще чакаме да ни честитиш и следващия път, когато разбереш, че ще се разпродава.
                          Като излезна отчета ревахте що не е 200 лева, а сега изведнъж се разпродава. хахаххахаха
                          Ставате смешни вече. Нали ме наричахте с какви ли не епитети, когато ви казах, че ще падне до 60. Ето ви 60.
                          Абе то се вижда кой е смешен. Особено ако вземем че никога никъде не съм споменавала 200 лв. Това са си твои думи.
                          Твои бяха и за 100лв. После и за 80 лв. После за 60.
                          Сега за коя цифра се подготвяш да честитиш, анализаторе ?
                          Върни се назад из темата и разгледай за какво става въпрос смотльо. Не се ядосвай всички, като теб без какъвто и да било хабер от финанси ще изгубят всичките си парички. Това a неизбежен и много полезен за борсата процес.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nikola
                            Първоначално изпратено от неволята
                            Първоначално изпратено от Nikola
                            Честито на тези, които ме послушаха.
                            Е, ще чакаме да ни честитиш и следващия път, когато разбереш, че ще се разпродава.
                            Като излезна отчета ревахте що не е 200 лева, а сега изведнъж се разпродава. хахаххахаха
                            Ставате смешни вече. Нали ме наричахте с какви ли не епитети, когато ви казах, че ще падне до 60. Ето ви 60.
                            Абе то се вижда кой е смешен. Особено, ако вземем, че никъде не съм споменавала 200 лв. Това са си твои думи.
                            Твои бяха и за 100лв. После и за 80 лв. После за 60.
                            Сега за коя цифра се подготвяш да честитиш, анализаторе ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от неволята
                              Първоначално изпратено от Nikola
                              Честито на тези, които ме послушаха.
                              Е, ще чакаме да ни честитиш и следващия път, когато разбереш, че ще се разпродава.
                              Като излезна отчета ревахте що не е 200 лева, а сега изведнъж се разпродава. хахаххахаха Ти като знаеше, че се разпродава защо не продаде, за да минимизираш загубата?
                              Ставате смешни вече. Нали ме наричахте с какви ли не епитети, когато ви казах, че ще падне до 60. Ето ви 60, даже 58.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Nikola
                                Честито на тези, които ме послушаха.
                                Е, ще чакаме да ни честитиш и следващия път, когато разбереш, че ще се разпродава.

                                Коментар

                                Working...
                                X