IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

    Само към настоящия момент.
    В който й да е "настоящ момент", по дефиниция не може да има "перспектива"
    А и козлето е тук, така че перспектива към настоящ момент = макса
    Лелке, от притеснение тия никове започнахте да ги сменяте през 10 минути.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
      Към настоящият момент Нео е най-подценената и ....
      Само към настоящия момент.
      В който й да е "настоящ момент", по дефиниция не може да има "перспектива"
      А и козлето е тук, така че перспектива към настоящ момент = макса

      Коментар


      • Към настоящият момент Нео е най-подценената и перспективна акция на БФБ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Оказа се, че се борят за огромни печалби и пазарен дял.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение

            Вече не се ли борят за оцеляване?
            Оказа се, че се борят за огромни печалби и пазарен дял.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              И най- хубавото за фирмата е, че тази година няма избори.
              Пазарната конюнктура е изключително благоприятна. Миналата година цената върна и не можа да постави рекорди, но тази година няма нищо общо с предните.
              Вече не се ли борят за оцеляване?

              Коментар


              • И най- хубавото за фирмата е, че тази година няма избори.
                Пазарната конюнктура е изключително благоприятна. Миналата година цената върна и не можа да постави рекорди, но тази година няма нищо общо с предните.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Страх и алчност - нормалните неща на борсата. На мен ми стига да знам, че начело е гербава калинка, завършила винса. Оттам нататък и 200 милиона да правят, втори път не се лъжа да се набивам тук. На тази борса и особено на тази позиция положението отдавна е "прееви другарче".

                  Без мен, успех на държащите тук и особено на инта - дано успее да си нетира другия бас, дето вече го загуби от мен - най-искрено му го пожелавам!
                  Човече, не знам откога си на борсата, но май досега не си разбрал, че чувствата при инвестирането няма да ти донесат нищо добро..... търпял съм загуби от доста компании, но щом видя потенциал/резултати в някоя и веднага влизам без никакви чувства, а с идеята да изкарам пари!!! Тук сме да печелим пари, а не да обичаме/харесваме мениджърите, мажоритарите и т.н. В момента Неохим е машина за пари (казвах го още преди отчета) и тепърва акцията ще се развива. В момента има някаква мижава съпротива на 37-38 лв, но скоро ще падне и ще видим нови върхове. А и още нещо: на борсата трябва да имаш търпение и то много.... иначе няма как да направиш $$$$$$$

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                    Може да е смешно, но в целия район визирам Балканите сме само ние а януари мина...като видят 100-110 мил по сметките след 2 месеца ще има такъв рев
                    Алчняк, един път да сме на едно мнение с теб.
                    Бачкат здраво, като за световно.
                    Онова изказване на един от техните ръководители се оказа кьорфишек.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Страх и алчност - нормалните неща на борсата. На мен ми стига да знам, че начело е гербава калинка, завършила винса. Оттам нататък и 200 милиона да правят, втори път не се лъжа да се набивам тук. На тази борса и особено на тази позиция положението отдавна е "прееви другарче".

                      Без мен, успех на държащите тук и особено на инта - дано успее да си нетира другия бас, дето вече го загуби от мен - най-искрено му го пожелавам!

                      Така може, стой встрани, хвани прохосмукачката, пусни си Куин и ошетай дома, вместо да ревеш и ръсиш бисери по всички теми.
                      И престани да си дириш компания, - рути сделки , а не пледуарии, те са знаеш за къде!

                      Коментар


                      • Страх и алчност - нормалните неща на борсата. На мен ми стига да знам, че начело е гербава калинка, завършила винса. Оттам нататък и 200 милиона да правят, втори път не се лъжа да се набивам тук. На тази борса и особено на тази позиция положението отдавна е "прееви другарче".

                        Без мен, успех на държащите тук и особено на инта - дано успее да си нетира другия бас, дето вече го загуби от мен - най-искрено му го пожелавам!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Да бе, Неохим да изнасят за Украйна!? И мен леко ме втрещи това
                          Може да е смешно, но в целия район визирам Балканите сме само ние а януари мина...като видят 100-110 мил по сметките след 2 месеца ще има такъв рев

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                            Май и в Украйна не работят
                            Да бе, Неохим да изнасят за Украйна!? И мен леко ме втрещи това

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man40 Разгледай мнение

                              А и заводите в Румъния не работят.... Някои хора взеха да се усещат
                              Май и в Украйна не работят

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от man40 Разгледай мнение

                                А и заводите в Румъния не работят.... Някои хора взеха да се усещат
                                Мдам. По щастливо стечение на обстоятелствата Неохим се озова в много положителна пазарна конюнктура.

                                Стефан Димитров имаше тези дни поява в Агро ТВ. Там го каза това, че от три завода в Румъния за селитра се ползват само половината мощности на единия. В Сърбия също от два завода работел частично само единият.

                                Намерих линка - Бизнес форум от 29.01. Почва от втората минута, но интересната конкретика е от 6:45. Споменава се и пропуснато торене миналата година. Коментират се и перспективите на пазара на зърно и очакванията за повишени цени на продукцията през годината, съответно и призив за усилено торене през февруари. На 10:40 става дума за свитото предлагане и намаления внос в България, което също създава благоприятни пазарни условия за Неохим.

                                Коментар

                                Working...
                                X