IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    Аз пък си има достатъчно... няма ликвидност за Нео по сериозно тук... не вярвам повече от 60
    На мен ми се иска поне 80 все още е брутално подценена.

    Коментар


    • https://capman.bg/blog/2022/02/08/wh...JCy2PS4AP-_A1A

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
        Капитализация: 118.9 млн. лева.
        Печалба: 51 млн. лева.
        Кеш: 71 млн. лева.
        Въпрос за 1 млн. лева: Какво не е наред
        Волатилността на резултатите през годините! Ако постигнат някакво постоянство, пазара ще ги възнагради. Заложил съм на този сценарий

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Играч, не си закъснял все още.....
          Мерси... имам малко за цвят!

          Коментар


          • Първо се вдигат акциите на торовете после на зърното.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

              Отговор- без
              платно
              бг
              Играч, не си закъснял все още.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                Капитализация: 118.9 млн. лева.
                Печалба: 51 млн. лева.
                Кеш: 71 млн. лева.
                Въпрос за 1 млн. лева: Какво не е наред
                Отговор- без
                платно
                бг

                Коментар


                • Капитализация: 118.9 млн. лева.
                  Печалба: 51 млн. лева.
                  Кеш: 71 млн. лева.
                  Въпрос за 1 млн. лева: Какво не е наред

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                    Аз пък си има достатъчно... няма ликвидност за Нео по сериозно тук... не вярвам повече от 60
                    Ако изкарат още 20-на милиона за Q1 може да видим доста повече от 60 лв. Аз лично съм се прицелил в 100-чката, ама са видим, чакаме с интерес как ще се развие мача

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                      Всички сме я изтървали... аз лично нямам достатъчно .. и не само аз
                      Аз пък си има достатъчно... няма ликвидност за Нео по сериозно тук... не вярвам повече от 60

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                        Russia Bans Fertilizer Exports; Will Weigh on Brazil Corn Crop

                        https://gro-intelligence.com/insight...azil-corn-crop
                        Преди години са изнасяли доста за Бразилия.Сигурно са си запазили контактите.Така биха могли да компенсират свитото вътрешно потребление.
                        !не е препоръка!

                        Коментар


                        • Познах за новия едногодишен рекорд, който стигнахме и минахме още днес..... следващата ми прогноза е 50+ още през февруари

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                            Според мен Софикс през крив макарон.. но 80-100 лв. като нищо ще видим тук скоро.
                            Бруталното рали тепърва предстои. Тоя път смятам, че ще бием рекордите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
                              Влизане в Софикс е изключително невероятен сценарий. Засечката е след няма и месец, а ниската ликвидност до излизането на отчета в общи линии предреши нещата за Неохим. Но е факт, че аскът е сериозно разреден и предлагането е много рехаво.
                              Според мен Софикс през крив макарон.. но 80-100 лв. като нищо ще видим тук скоро.

                              Коментар


                              • Влизане в Софикс е изключително невероятен сценарий. Засечката е след няма и месец, а ниската ликвидност до излизането на отчета в общи линии предреши нещата за Неохим. Но е факт, че аскът е сериозно разреден и предлагането е много рехаво.

                                Коментар

                                Working...
                                X