IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неохим АД (NEOH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Объркал си се нещо. По добре си купи некоя артия, за да не останеш вечния зрител.
    Гледай графиката от 01.05.2021г какво спускане става

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechka 429
      По случай зимната олимпиада, добрата Баба Меца организира спускане с празни торби артисали от торовия завод
      Объркал си се нещо. По добре си купи некоя артия, за да не останеш вечния зрител.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение

        Какво направихте смъкнахте цената
        Не сме ние,
        По случай зимната олимпиада, добрата Баба Меца организира спускане с празни торби от торов завод

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          складова наличност -> люти цени на газа в международен план -> скок на торовете -> реализация на складовите наличности произведени преди скока на газа.

          как ви се струва този сценарии

          последващ въпрос - нова продукция себестойност?
          потребление при високите цени?

          поздрави
          Какво направихте смъкнахте цената

          Коментар


          • складова наличност -> люти цени на газа в международен план -> скок на торовете -> реализация на складовите наличности произведени преди скока на газа.

            как ви се струва този сценарии

            последващ въпрос - нова продукция себестойност?
            потребление при високите цени?

            поздрави
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

              Аз пък си има достатъчно... няма ликвидност за Нео по сериозно тук... не вярвам повече от 60
              Апетитът идва с яденето

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                Това беше ако затворят, но след няколко разговора с ДВИ-то, който ме осведоми, че си бачкат, посмятах и ревизирах прогнозата. Именно затова се набабаних яко между 21-23 лв. Но с тази печалба избиха рибата, честно..... и винаги съм твърдял, че последната година-две са МАШИНА ЗА ПАРИ и точно това се потвърди с пълна сила!!!
                Много здраво бачкат и продават. Очаквам голем келепир.
                Last edited by Три без коз; 09.02.2022, 00:08.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от veteran4 Разгледай мнение

                  Май мислеше, че ще е 17?
                  Това беше ако затворят, но след няколко разговора с ДВИ-то, който ме осведоми, че си бачкат, посмятах и ревизирах прогнозата. Именно затова се набабаних яко между 21-23 лв. Но с тази печалба избиха рибата, честно..... и винаги съм твърдял, че последната година-две са МАШИНА ЗА ПАРИ и точно това се потвърди с пълна сила!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                    Евала за прогнозата Inta53. Аз лично си бвх сложил таргет около 40 лева, но мислех, че печалбата за 2021г. ще е в диапазона 25-30 милиона. Естествено вече съм го вдигнал таргета двойно
                    Май мислеше, че ще е 17?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                      Песимисти.
                      И ти ще излезеш прав...... може още тази седмица да видим 50+

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                        Песимисти.
                        Без Коз, за да се набабаниш тука, взе че изтърва Алтерко и сега ще го гониш по баира

                        Коментар


                        • Песимисти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            M;; по леко бре,- Груйча не можа да се порадва и три дана на спечеления бас и трябва да ми го връща!
                            Да не говорим, че може и добавки да му претендирам за всеки месец пресрочност -до август ми бе поставеният репер за цена над 46,00/акц.
                            Евала за прогнозата Inta53. Аз лично си бвх сложил таргет около 40 лева, но мислех, че печалбата за 2021г. ще е в диапазона 25-30 милиона. Естествено вече съм го вдигнал таргета двойно

                            Коментар


                            • M;; по леко бре,- Груйча не можа да се порадва и три дана на спечеления бас и трябва да ми го връща!
                              Да не говорим, че може и добавки да му претендирам за всеки месец пресрочност -до август ми бе поставеният репер за цена над 46,00/акц.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                                Хаха Няма мед
                                Има

                                Коментар

                                Working...
                                X