IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Енергоремонт Холдинг АД (6EG / ERH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Малък free float и съответно малки обеми на търговия, но пък за сметка на това перспективи големи.

    Коментар


    • Докато някои се чудят дали да купуват акцийки, ERH спечели доста крупна поръчка от ТЕЦ Марица Изток 2 (5.4 млн. лв ли чух?)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от EU
        Нови играчи ли се вкючиха или така ми се стори?
        Райфайзеееееен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader
          Определено доста добре се развива холдингът и смятам че ще има доста приятни емоции за акционерите

          Успех на всички!
          BSEtrader, радвам се, че сме на едно мнение. Какви са ти прогнозите за консолидирания отчет за 2005 г.?

          Коментар


          • Определено доста добре се развива холдингът и смятам че ще има доста приятни емоции за акционерите

            Успех на всички!

            Коментар


            • Free float-a по позицията е доста малък, според данни от АПИС около 5-6 на сто. Като гледам как COBOS-ите на Карол са наскачали на клона ми става драго на сърцето

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Earnings
                4,06 лв. на акция. Сега накъде ?
                насам
                http://www.dnevnik.bg/show/Default.a...182639&rubrid=

                Коментар


                • 4,06 лв. на акция. Сега накъде ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от banker
                    Някой да знае каква точно е връзката на ERH с Енергоремонт Гълъбово, че нещо го няма на сайта им, а гълъбовци доста поръчки печелят напоследък и ще е жалко ако дружествата не са свързани...
                    Металик притежата 52 на сто от Гълъбово, а Енергоремонт - Холдинг е с 35,00 на сто.

                    Коментар


                    • Сайт на Енергоремонт Гълъбово

                      Според гоогъл сайта на фирмата е:
                      http://energoremont-bg.com/
                      и навярно не е част от енергоремонт холдинг, но в това не съм сигурен
                      Най-добрите

                      Коментар


                      • Някой да знае каква точно е връзката на ERH с Енергоремонт Гълъбово, че нещо го няма на сайта им, а гълъбовци доста поръчки печелят напоследък и ще е жалко ако дружествата не са свързани...

                        Коментар


                        • Нещо май за нови играчи бях споменал Май Каролци оказаха се те, а отчета добър ще да е

                          Коментар


                          • Е как не ги ли знаете -CEZ,EON, РАО "ЕЕС" .Това е уж майтап, ама знае ли човек.

                            Коментар


                            • ERH

                              kakwi nowi igrachi mash w predwid?

                              Коментар


                              • Нови играчи ли се вкючиха или така ми се стори?

                                Коментар

                                Working...
                                X