IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Енергоремонт Холдинг АД (6EG / ERH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
    Сипах си. Не е черно Джони като Каролев... Tullamore е. Наздраве за всички акционери туканка
    Стратегията на Бъфет отново проработи Buy and Hold, baby
    Наздраве! Компанията остава публична и с оглед на мащабните енергийни проекти да си пожелаем още наздравици!

    Коментар


    • Сипах си. Не е черно Джони като Каролев... Tullamore е. Наздраве за всички акционери туканка
      Стратегията на Бъфет отново проработи Buy and Hold, baby

      Коментар


      • Някой ще ходи ли днес на коктейлчето и пресконференцията?

        ПС: Абе, къде е SOFIX?

        Коментар


        • Кога ще излезе инфо за цената

          Коментар


          • Абе, онзи разбирач SOFIX къде е...

            Коментар


            • На всяка нормална борса това би било новина,която би тласнала цената веднага поне с 30 % нагоре..тук едно голямо нищо и като повишение и оборот.
              Дано отписването да стане около 5 лв и нагоре ...

              Коментар


              • Ако холандците наистина купуват 97 % следва отписване ... :-(((

                Коментар


                • Дано останат публична компания ...

                  Коментар


                  • Тук съм вече горд собственик на 1450бр/акц - безплатни ! - мир и забавления !

                    Коментар


                    • „Енергоремонт-Холдинг“ АД уведомява за започнали преговори между акционери на дружеството и Дийтсман Н.В. (Dietsmann N.V.), Нидерландия за покупко-продажба на акции от капитала на „Енергоремонт-Холдинг“ АД.
                      Основната дейност на потенциалния инвеститор е в областта на:
                      - глобални услуги по експлоатацията и поддръжката на съоръжения в нефтената и газовата индустрия, в областта на комуналните услуги и в други промишлени сектори, включително в областта на минното дело;
                      - рехабилитация, реконструкция, модернизация и изграждане на енергийните мощности в топлоелектрически, топлофикационни, водни и атомни централи, съоръжения в газово нефтената, химическата и минната промишленост, в проектиране, производство, доставка, строителство и монтаж на енергетично оборудване и метални конструкции за тях; инженеринг на обекти в областта на енергетиката, промишленото строителство, инженерната инфраструктура и минната промишленост; производство и ремонт на машини, съоръжения и съдове под налягане по котелно и турбинно оборудване, контрол и ресурс на метала и високоволтови изпитания на електрически съоръжения в електро - и топло - производствени предприятия.

                      Дийтсман Н.В. (Dietsmann N.V.) ще подаде до Комисията за защита на конкуренцията искане за разрешаване на концентрация между дружеството и „Енергоремонт-Холдинг“ АД.

                      Коментар




                      • „Енергоремонт Холдинг”АД (EРХ), като лидер в Консорциум „СЕТ“, и ДП „Национална компания „Железопътна инфраструктура“ подписаха нов договор на стойност 5 002 776,89 лв. с ДДС с предмет: „Рехабилитация на железопътни участници Скутаре-Оризово и Стралджа-Церковски, част от проект „Рехабилитация на жп инфраструктура по жп линията Пловдив-Бургас-фаза 2“, обособена позиция 2: Рехабилитация на жп участък Стралджа-Церковски“.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                          А ти като имаш акции къде се беше скрил като мишка когато падаха? Сега се покачиха малко и от теб няма по-велик! А защо не погледнеш на какво прилича графиката за няколко години назад?! А за ликвидността ще кажеш ли нещо? Брей че тарикати се навъдиха в тоя форум!
                          Бях се скрил от такива като теб и sofix, щото така е казал народът: Убий глупака с мълчание
                          Пък и този форум толкова му падна нивото, че вече и аз не знам какво правя туканка...

                          ПС: Само провери аз кога съм се регистрирал във форумчето на тим, още преди ipo-то им

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                            Естествено, че така ще кажете като нямате акции
                            А ти като имаш акции къде се беше скрил като мишка когато падаха? Сега се покачиха малко и от теб няма по-велик! А защо не погледнеш на какво прилича графиката за няколко години назад?! А за ликвидността ще кажеш ли нещо? Брей че тарикати се навъдиха в тоя форум!
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                              Гледай филма отблизо и смятай пропуснатите ползи.

                              + Още малко инфо от вчера:

                              През последните години „Енергоремонт Холдинг” АД навлезе в нови области с изпълнение на проекти в нефтено-газовата индустрия, ликвидиране на последиците от въгледобива, изграждане на екосъоръжения в енергетиката, енергийната ефективност.

                              В началото на 2017 година той е пред приключване на преговори за реализация и на още един голям проект, както и е пред подписване на още един нов контракт.
                              хубаво бе пич, съгласен съм...аз също мислех да вляза на 2 та кинта щото знам компанията и виждам с какви активи разполагат само базата им в моя град и оборудването стеува колкото половината им капитализация и за дивидентите дето са давали минали години....но пропуснах ръста .....имай си едно наум обаче....винаги изкарват нещата на кантар от лични наблюдения.....точно поради добро познаване на бизнеса на енемона н

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                                абе вие някога (поне един от вас) занимавал ли се е с пълен инженеринг ? Холдинга участва в такива поръчки с около 8 % марж имам преки наблюдения и познавам някои от мениджърите. В такива поръчки сметките ВИНАГИ излизат криви. А колкото до изпъление на договори от страна на холдинга да ви кажа нещо не съм очарован.......за съжаление толкова мога да ви кажа другото е чувствителна информация така да се каже.

                                горното не е препоръка за търговия с акциите на холдинга
                                Гледай филма отблизо и смятай пропуснатите ползи.

                                + Още малко инфо от вчера:

                                През последните години „Енергоремонт Холдинг” АД навлезе в нови области с изпълнение на проекти в нефтено-газовата индустрия, ликвидиране на последиците от въгледобива, изграждане на екосъоръжения в енергетиката, енергийната ефективност.

                                В началото на 2017 година той е пред приключване на преговори за реализация и на още един голям проект, както и е пред подписване на още един нов контракт.

                                Last edited by Eminem; 13.01.2017, 20:02.

                                Коментар

                                Working...
                                X