IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интеркапитал Пропърти Дивелопмънт АДСИЦ (ICPD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    Мен като спекулант в случая ме интересува дали ще има търгово
    май търговото тече ....... 32 стинки

    май май
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Мен като спекулант в случая ме интересува дали ще има търгово
      по закон трябва да има търгово, но, ако няма, то това няма да е някакъв прецедент на БФБ ..... започнахме май да свикваме, че не се спазва буквата на закона

      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Мен като спекулант в случая ме интересува дали ще има търгово

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          И сега какво правим )
          Първата работа е да се проследят тези почти 22 млн.лв.

          Click image for larger version

Name:	mkp.jpg
Views:	1
Size:	35.3 КБ
ID:	3665111




          стратиева е бившата шефка на на публичното "слънчев бряг"ад

          севлиевска пък е "собственичка на два магазина с обща площ 20 м2" и жена на фактическия досегашен собственик "таралежа мирослав севлиевски" (онзи от яхтата в монако)

          ако това е верно => Нова явка: Баце се крие в хотела на Мирослав Севлиевски в Ахелой

          то нещата се наместват и няма да се търси произхода на въпросните почти 22 млн.лв.

          не е препоръка ....... нямам акции тук и никога не съм имал ........ само гледам...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            И сега какво правим )

            [ATTACH=CONFIG]n3664813[/ATTACH]
            при 30% от номинала и това си е сериозен въпрос

            Коментар


            • И сега какво правим )

              Click image for larger version

Name:	icpd.jpg
Views:	2
Size:	42.9 КБ
ID:	3664813

              Коментар


              • Преди 10 години търсеха от пазара 53 млн.лв., а сега само 24 млн.лв. Последни издихания на мъртвеца, но защо се допуска увеличение на капитала когато цената от години се движи между 10 и 20 ст.? Не би ли следвало цената да се търгува около номинала и тогава да се разреши увеличение???

                Както и да е. Гледам мача от първи ред. Случайни хора опитали бизнес от който не разбират, съвсем очаквано поемат към това което са заслужили...
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                  Много, особено ако някой го запише
                  Последните дни се забелязва засилена търговия с акцията, нямам идея кой какво ще запише... Предположенията ми са за мажо, само той има интерес да се изчисти от лошата слава и да възкръсне от пепелта... Без препоръки...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                    Интересно ще да е това увеличение...
                    https://www.investor.bg/novini-i-ana...opmynt-309713/
                    Много, особено ако някой го запише

                    Коментар


                    • Интересно ще да е това увеличение...
                      https://www.investor.bg/novini-i-ana...opmynt-309713/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Чичо Уорън Разгледай мнение
                        Извинявам се, но този боклук и 0,25лв не струва! С нищо не е по-добър от BMREIT. Въпроса е кой от двата ще фалира пръв
                        Браво ей една сбъдната прогноза

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                          Ето възможност за инвестиция в светлото бъдеще, купуваш евтино ако се стигне до несъстоятелност и чакаш да направят нова пречиствателната станция на мегаполиса Слънчев Бряг......току виж я заустили на друго място

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                            Аз това се чудя от години, кой ходи там като наблизо се излива канализацията на Несебър и Слънчев бряг???
                            Ето възможност за инвестиция в светлото бъдеще, купуваш евтино ако се стигне до несъстоятелност и чакаш да направят нова пречиствателната станция на мегаполиса Слънчев Бряг......току виж я заустили на друго място
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              Я виж аз тук съм ходил.

                              Миналото лято съвсем случайно се озовах за 2-3 дни в Марина Кейп без да подозирам че собственика му се търгува на БФБ.

                              Комплекса е завършен и не е крайно лош но мястото е кофти.
                              Около него земеделска земя и до там се стига по черен път. Плаж няма а на 150 метра е заустен колектор за отпадни води от Слънчев Бряг.
                              Баровете в комплекса са безбожно скъпи, такива цени и в София няма.

                              Само едно трябва да им се признае, имат най добрата фитнес зала по южното черноморие. Спа центъра също не е лош ......
                              Аз това се чудя от години, кой ходи там като наблизо се излива канализацията на Несебър и Слънчев бряг???

                              Коментар


                              • Я виж аз тук съм ходил.

                                Миналото лято съвсем случайно се озовах за 2-3 дни в Марина Кейп без да подозирам че собственика му се търгува на БФБ.

                                Комплекса е завършен и не е крайно лош но мястото е кофти.
                                Около него земеделска земя и до там се стига по черен път. Плаж няма а на 150 метра е заустен колектор за отпадни води от Слънчев Бряг.
                                Баровете в комплекса са безбожно скъпи, такива цени и в София няма.

                                Само едно трябва да им се признае, имат най добрата фитнес зала по южното черноморие. Спа центъра също не е лош ......
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X