IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗПАД Булстрад (4BI / BSTR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Pravi vpe4atlenie 4e ALEE e mnogo vutre v zastrahovaneto- polezno 6te e i v bude6te da 4etem komentarite mu. Pozdravlenija.

    Коментар


    • XX, повярвай ми, знам какво говоря. Отчетеното парво място за ДЗИ не е реално, то се крепи на големи обороти пари, които не значат реални дълги застраховки. А това че имаш застраховка в Аллианц е добре, схемата си работи. При ДЗИ това е нещо, което сме обсъждали тук в този форум, в друга тема. Така че, не става въпрос за нещо ново. Но тогава като предупреждавах за това, никои не обръщаше внимание.
      Дано има някои от ДЗИ да ме опровергае, за да се чуе и другата страна на проблема.
      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

      Коментар


      • Thx. Наистина не съм запознат със застраховането и това, което казвате за ДЗИ го чувам за първи път. В интерес на истината имам застраховка в Алианц, но не съм си правил труда много да проверявам за какво става дума.

        Знам само, че Алианц и AIG са доста досадни (предлагайки своите продукти).

        Цитат: Добър ден, обаждаме се от Алианц България и бихме искали да разговаряме с уроавителя!!!

        Страшни лепки са, но явно работи.

        Коментар


        • Da taka e i za tova az o4akvam prez 2006 BSTR da saeme zaslujenoto 1vo mjasto, a DZI moje bi 6te e treti sled ALIAZ.

          Коментар


          • XX, ako si po-dobre zapoznat sas zivotozastrahovaneto, shte znaesh che tova koeto pravi DZI v momenta e "kuha shema" na sazdavane na zivotozastrahovki, izplashtaneto im mesec za mesec, otchitane na golemi prihodi, potoci ot pari, no vaprosat e kakva im be pechalbata ot tova, kolko ot tezi zastrahovki sa dalgosrochni. Na vsichki drugi vBG im beshe zabranena tazi shema, sled 2003, ne mozeha da ia prilagat, na tiah(DZI) ne. Goliamo uchastie za poluchavaneto na tazi protekzia imashe Kiulev, toi obache veche ne e mezdu nas, taka che ot sledvashtata godina shte badesh svidetel na tova kak shte padnat prihodite na DZI ot tezi produkti.
            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

            Коментар


            • Imam akcii i ot ALIANZ- mnogo sum dovolen. Davat neverojatni dividenti. O4akvam ot BSTR podobni resultati i politika. Prou4il sum gi i zatova 6te si kupja o6te akcii. Zasrahovaneto e vuv vuzhod i daje komunistite ne mogat da go sprat

              Коментар


              • Имам един въпрос: Защо говорите за Булстрад и Алианц, а пропускате ДЗИ?

                Автора няма акции в нито едно от гореспоменатите.

                Коментар


                • По мое мнение единственото, което им куца на Булстрад е живото- застраховането, там където Алианц са най-добри, но доколкото разбирам , вече и натам са се насочили. Дано направят добри продукти за тази нищша и може би до 2-3 години ще видим резултати. Разбира се това как ще се развива застраховането зависи и от развитието на БГ. Една рецесия(БСП са на власт) ще се отрази зле като цяло на застраховането, камо ли на пенсионното осигуряване и животозастраховките.
                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • Аз ще участвам - нека е малко увеличението!

                    От BSTR може сега само да проучват какъв ще е интереса и догодина да станем свидетели на ново по-голямо увеличение!

                    И не забравяйте, че BSTR е на борсата само от около година.

                    Коментар


                    • Te ako ne ni iskaha 6tjaha da se otpi6at ot BFB- upravlenieto na drujestvoto e ot nai dobrite v BG- to4no vnimatelnoto uveli4enie govori 4e ne deistvat kato HOLDINGITE. Popitaite njakoi ot bran6a sa BSTR. Sa men posicijata e s goljami vuzmojnosti za raztej.

                      Коментар


                      • тези от Булстрад можеха да съберат много пари от пазара, но ги е страх някой друг да им бърка в кошницата и затова правят мижаво увеличение. Като мажоритаря не те иска, що да се буташ, той мисли само как да те прекара. Поне така изглежда отношението на Булстад към момента. Надявам се да ме оборят, защотот каквото и да си говорим, това дружество още не е на пазара.

                        Коментар


                        • Гари, а какво би станало ако се получи като при ALUM? Toва мислиш ли го?
                          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                          Коментар


                          • И после като се отхвърли предложението ще паднат надолу. Би било голям майтап.

                            Коментар


                            • Sigurno do re6enieto na ob6toto subranie 6te stanat 80 leva. Kak mislite po kolko 6te se turguvat pravata sa novite akcii.

                              Коментар


                              • Napomnjam na vsi4ki nevernici 4e tova e nai dobroto zastrahovatelno drujetvo na BFB. Za 100 leva moje, no za6to ne i pove4e. 6te se vklju4a v uveli4enieto na kapitala.

                                Коментар

                                Working...
                                X