IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • видяхте ли, Софарма си рекламира продуктите в инвестора
    само така трябва да спрем да пушим
    осъзнали са че тук има много хора със зачервени очи (като мен) за трибестан и много пушачи за табекс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от metala
      изстрелването не е лошо,ама аз предпочитам траен продължителен растеж!
      ako si 4el interviewto s O.Donev... predpolagam si razbral viziata i strategiata mu!

      Коментар


      • изстрелването не е лошо,ама аз предпочитам траен продължителен растеж!

        Коментар


        • Подушвам Яхо-о-о-о - то... Минахме деветуната, но Медика се изстреля много по-дивашки - чудя защо ли?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • 106 как влезе с рогата напред

            Коментар


            • Няма страшно, след малко всички ще си спомнят коя акция не е падала и не се е покачвала 1 година!!!

              Коментар


              • Абе един шантав кобос изсипа от 9,08 до 9,00 и прееба търговийката иначе беше тръгнала добре.
                Не-заслужил инвеститор

                Коментар


                • Нещо се чудите днес ко да правите?

                  Коментар


                  • dwe ++ novini kakvo pove4e za tazi stabilna poziciq utre na 9.50

                    Коментар


                    • Абе за какво говорите вижте отчета и се радвайте.
                      40% по голяма печалба.
                      Не-заслужил инвеститор

                      Коментар


                      • До Доби

                        Колкото до правописната грешка-извинявам се. От бързината е. Не съм фармацевт.

                        Лошото е, че в Софарма нямат възможност за развитие и квалификация. Просто няма такъв момент, драги ми. Не знам дали са неграмотни, но пазара има липса на такива специалисти. Икономисти под път и над път, но фармацевти ...няяяяяяямааа. И не само в България.

                        Аз съм чувал за връзката " между производителност, работна заплата и нискоквалифициран персонал", а ти? Пренесено в Софарма как изглежда тази връзка, а? Дали да ти дам пример или да те оставя на мозъчен гърч? Потърси инфо и сам ще разбереш, драги... Фармацевтите там са не са нискоквалифицирани, но са на път да станат поради няколко причини...Пак се напрегни малко, моля!
                        Производителността не им куца. Виж GMP им е зле и за това не пробиват в ЕС...Ако искаш обучение по този въпрос се обади...Ще ти помогна, ама не се изхвърляй така. Прочети още малко тук-там и ще разбереш доста неща около Софарма, силови групировки и пр.

                        Коментар


                        • В БФБ-София АД е постъпила следната информация от Софарма АД-София /SFARM/:
                          Софарма АД-София регистрира първия оригинален български продукт на пазара на Република Сърбия. Регистрацията е издадена за продукта Tabex® - препарат от растителен произход, предназначен за лечение на никотизма.

                          Коментар


                          • Re: dobi - глупости

                            Първоначално изпратено от paklitibe
                            Доби, пишеш глупости. Виж по форумите какво пишат работниците му, фармацевтите без които той не може. Средната им заплата е ужасно ниска. Да се благодри, че повечето от тях не знаят добре език и нямат пари да си отворят аптека. Иначе ще има да търси фармацевти...Дълновиден бил. Хехехехе. Добре слушка и му диктуват.
                            Абе, пиле умно, ти да си чул нещо за връзката между производителност, работна заплата и нискоквалифициран персонал? Нямаш идея колко ме боли за некадърни фармацевти, които нямат желание да се развиват и на ОСА вярно ще питам колко бройки плужеци се подвизават там, ако има такива. На борсата никой не се вълнува от недоволни работници - като са недоволни, да напуснат. Както и всички останали, ме интересуват едни тримесечни и ежемесечни листчета с числа. :-) И се научи да пишеш - дълновиден е с "а" - вероятно за неграмотен фармацевт, завършил преди 100 години плащат малко и другаде!

                            Коментар


                            • Re: dobi - глупости

                              Бате Огнянчо им е изтървал юздите с тия пътувания в чужбина :-)

                              Първоначално изпратено от чичо Личо
                              Алан, не бъди толкова суров
                              Може работниците в извънработно време да пишат по форумите.

                              Но пък щом имат сили да се заседяват пред компютъра след работа май не са много уморени
                              Май има наистина мегдан
                              изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                              Коментар


                              • Re: dobi - глупости

                                Алан, не бъди толкова суров
                                Може работниците в извънработно време да пишат по форумите.

                                Но пък щом имат сили да се заседяват пред компютъра след работа май не са много уморени
                                Май има наистина мегдан

                                Коментар

                                Working...
                                X