IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • www.neurope.eu е абсолютно българско и при това покрито с анонимност издание. Хвърлянето на кал продължава под друга форма - европейска!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      а мерси Биг за пояснението и аз имам малко и смятам че под 3лв е грехота човек да не купи!
      Мисля, да ви поизчакам, да се разбалончите още! Може би и до към 2 лв., пък после ще му мисля.
      Абе Тонко, ти странна логика имаш. Някъде из темата за Мцх беше писал, че било надценено. Ами това, спрямо Мцх си е ... като балон да си го кажем...
      Не е препоръка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
        Тук стана развален телефон.
        Първо някой казва, не по темата Софарма, а за Софарма Имоти, че може би тази година няма да има увеличение на капитала, после се намесва някакъв линк към сайт които вероятно е препечатка от български блог и е ехо на атаката към Донев заради покупката на печатните издания, а самия сайт е с аудитория поне десет пъти по малка от примерно ДневникБГ, но понеже е на английски, вече написаното в него е ИСТИНА и най накрая се търси информация за увеличение на капитала на Софарма...

        Имам Софарма
        а мерси Биг за пояснението и аз имам малко и смятам че под 3лв е грехота човек да не купи!

        Коментар


        • ек ще сипе на душицата на софарма

          Коментар


          • Сега като се зачетох има доста интересни факти за тези измамници

            Коментар


            • Тук стана развален телефон.
              Първо някой казва, не по темата Софарма, а за Софарма Имоти, че може би тази година няма да има увеличение на капитала, после се намесва някакъв линк към сайт които вероятно е препечатка от български блог и е ехо на атаката към Донев заради покупката на печатните издания, а самия сайт е с аудитория поне десет пъти по малка от примерно ДневникБГ, но понеже е на английски, вече написаното в него е ИСТИНА и най накрая се търси информация за увеличение на капитала на Софарма...

              Имам Софарма
              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

              Коментар


              • да се надяваме ЕК да спре своеволията на Софарма

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Да интересен материал, а за увеличемието няма нищо официално
                  абе какви са тия "водни" за увеличение?
                  някъде пише ли нещо черно на бяло?

                  Коментар


                  • Да интересен материал, а за увеличемието няма нищо официално

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                      http://www.neurope.eu/article/sophar...n#dsq-comments

                      Това е интересен материал, дали може да му се вярва обаче как мислите ?
                      Европа си е Европа и там хич не харесват шуробаджанаштината.

                      Разбира се България не е Европа и тук ГЕРБ си е симвул на шуробаджанаштина а по-голям демагог от Борисов надали се е раждал някога.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • http://www.neurope.eu/article/sophar...n#dsq-comments

                        Това е интересен материал, дали може да му се вярва обаче как мислите ?

                        Коментар


                        • Значи няма да увеличават капитала си тази година

                          Коментар


                          • Загубата на Софарма имоти АДСИЦ към 31 декември 2011 г. е в размер на 373 хил. лв.

                            Последна редакция: 02.02.2012, 21:50

                            Публикуване: 02.02.2012, 21:49

                            Автор: Емил Брандийски

                            Размер на шрифта: a a a

                            Дружеството Софарма имоти АДСИЦ е реализирало загуба към четвъртото тримесечие на 2011г., в размер на 373 хил. лв.

                            Общите приходи на дружеството са 4 759 хил. лв., което е с 48.95 % повече спрямо предходния период. Общите разходи отчитат ръст от 232.84 % спрямо предходния период до 4307 хил.лв.

                            Нетните приходи от продажби за тримесечието са в размер на 4 759 хил.лв. и представляват 100.00 % от общите приходи. Спрямо съответния период за 2010 година те се увеличават с 49.80 %.

                            Към 31 декември 2010г. дружеството показва загуба на акция в размер на 0.03лв. . Данните са от Баланс/Отчет на дружеството за IV-тото трим. на 2011г.

                            Собственият капитал на дружеството е 22 684 хил. лв. , като спрямо същия период на 2010г. се е увеличил с 9.49 %.

                            Обобщена информация за търговията с акции на дружеството на БФБ – София за периода октомври-декември 2011г.:
                            Общ брой изтъргувани акции: ( 423 887 бр. акции )
                            Общ брой сделки: ( 56 бр. )
                            Минимална цена: ( 2.300 лв. )
                            Максимална цена: ( 2.900 лв. )
                            Среднопретеглена цена: ( 2.806 лв. за акция. )

                            Коментар


                            • http://www.investor.bg/novini-i-anal...-vreme,129697/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                                Сигурно ще ги даде - нали трябва да се представи на полската борса
                                Обаче защо си е продал акциите (от над 200 000 на 30.9 в края на годината има около 50 000) - явно не вярва много на компанията си. И къде се обявяват тези сделки и в какъв срок?
                                ммм невярва
                                сигурно тях е пуснал във Варшава!

                                Коментар

                                Working...
                                X