IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Табекс-а ,за един път да се "излъжеш " става ,ама нямаш ли воля нищо не помага ,може би само някоя рентгенова снимка може да повлияе ...Това не пречи да се продава де ...Не е препоръка за нищо ..Имам акции ,макар и символично

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

      Ееее, за там не бързай толкова, пък и сега е затворено- предлагам ти среща по темата след ~ 45дни , оти имам да добавям - сега съм почнал
      в уса е затворено, аз гледам франкфурт, щутгарт и мюнхен. ще ми е интересно там какво ще става. мисля да отворя солидна позиция. но ще внимавам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

        Oncogenex
        Ееее, за там не бързай толкова, пък и сега е затворено- предлагам ти среща по темата след ~ 45дни , оти имам да добавям - сега съм почнал

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение

          До сега се търгуваше миналото - дивиденти, счетоводна стойност, лоша ликвидност, лоши резултати
          В последните месеци вече почнаха да се търгуват очаквания - подобряващи се резултати на компаниите и покупки от ЕТФ
          Софарма беше изоставаща акция от тренда, но сега и тук се търгуват очаквания - подобряване на търговията с Русия примерно

          Нямам Софарма - уви
          нищо де
          важното е нещата да върдят добре, много добре

          Коментар


          • VNM - явно мислим еднакво само дето пиша бавно...

            vlado64 - кеш не остана...
            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение

              До сега се търгуваше миналото - дивиденти, счетоводна стойност, лоша ликвидност, лоши резултати
              В последните месеци вече почнаха да се търгуват очаквания - подобряващи се резултати на компаниите и покупки от ЕТФ
              Софарма беше изоставаща акция от тренда, но сега и тук се търгуват очаквания - подобряване на търговията с Русия примерно

              Нямам Софарма - уви
              Че какъв е проблема да си купиш ?

              Коментар


              • Бреей колко сме единодушни с ГолЕмата Мечка, чак ми става неудобно ...
                Ще взема да пусна и аз нЕкоя анкета, ма не се сещам за толкова добри като неговите
                Last edited by VNM; 10.01.2017, 12:24.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                  сега ако може някой да ми обясни защо е нагоре с 22% за последната година при спадащи продажби и маржове
                  До сега се търгуваше миналото - дивиденти, счетоводна стойност, лоша ликвидност, лоши резултати
                  В последните месеци вече почнаха да се търгуват очаквания - подобряващи се резултати на компаниите и покупки от ЕТФ
                  Софарма беше изоставаща акция от тренда, но сега и тук се търгуват очаквания - подобряване на търговията с Русия примерно

                  Нямам Софарма - уви
                  Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                    сега ако може някой да ми обясни защо е нагоре с 22% за последната година при спадащи продажби и маржове
                    Ами мисля просто е. Печалбата от минали периоди е интересен фактор в общата картина но не е определящ по простата причина че е за минали периоди . Т.е. интерсна е само от гледна точка на дивидента.
                    Много по-важно е каква се очаква да е бъдещата печалба. То не че това не е азбучна истина дето я знаем всинца.
                    Аз честно не очаквам да рипне неимоверно печалбата тази но малко да се вдигне - да.

                    Коментар


                    • ако всичко имаше лесен отговор нямаше да е борса
                      търсене - предлагане

                      Коментар


                      • сега ако може някой да ми обясни защо е нагоре с 22% за последната година при спадащи продажби и маржове
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • днес пак нагоре, колегите трябва да са доволни !!!!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                            Какви са тия непонятни иероглифи - там не играя
                            Oncogenex

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                              при SP4A ли!? много ли се набута там?
                              Какви са тия непонятни иероглифи - там не играя

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                А мен ме обраха...
                                при SP4A ли!? много ли се набута там?

                                Коментар

                                Working...
                                X