IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    така е Джони ,ако имаше донори за пакета на 4,2 ,всичко щеше да се свърши в няколко темни канцеларии ,но баламите са привършили ,гледайки назад в историята на Фармата ,сега го изложиха на показ на цялата борса.....и не само тук ,но по всички борси по всички земни кАлбета....
    Сега ще слушаме приказки от рода , че цената е добра ,но заради публичния статут не може мажо да ги купи но ще купи малко ,сигурно колкото е продало обратното на високите цени...
    ПФ ще обясняват че имат лимит и те ще купят няколко акции...
    Ромите нема да продават на по ниско но цените ги определя борсата под 4....
    Веско и сие ще купуват матросовски на 4,27 щото мажо е казал така и те са обещали да мажо , а той пък ще купува на личната си сметка от обатното ....
    Та така.......
    ЦИРК БЪЛГАРИЯ....
    нямаш спирка
    не искам да ме споменаваш поименно в глупостите си
    тази заран купих акции на софарма няколко пъти повече от портфейлчето ти
    ти ли искаш да ми казваш как да похарча паричките си???
    то поне да беше хубава жена, ама и това не си.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      Най малко на мен е чичо, пък и аз съм една от сламките в окото му!
      Това не ми е попречило да доверя два апартамента (по средна цена на придобиване на активи) в негови структурни проекти. Носят ми до момента 5,3% див. доходност и пазарна >62% (спаднала заради последните увеличения).
      При него и още в една група на родното БФБ си заслужава човек да се окопава в инвестицията си, отделен е въпроса, че действието носи и прилични приходи!
      Когато маркета е бичи ,печелят всички и навсякъде...
      Къде с репа ,къде с дивидент ,къде в шитове и индексни акции ..
      Но мине ли в мечи маркет или рейндж....почват да губят по ред на номерата ...
      Първо с репата ,после с дивидентите , следват с шитовете и накрая с индексните акции...
      Печелят само акциите който с убежище или да си на кеш....
      Ти къде се виждаш след 14 месеца рали и 6 месеца рейндж и 2 месеца спад....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение

        !
        Точно.
        ____________

        Още едан дума по въпроса що чичо ви Оги не купува ромовия пакет. Няма ги свободни парте е първата причина, втората чак е че мисли за ФФ . Но и двете са реални, убеден съм.
        За Софарма пък само това остава сега, вместо да прави заводи и складове (между другото не знам защо не се говори за Кишинев) да почне да си купува акции обратно та да си ги трупа в шкафа. А нема нужда моля ви се, а.
        А и на ромовете парите от акциите не са им спешно нужни.

        Най малко на мен е чичо, пък и аз съм една от сламките в окото му!
        Това не ми е попречило да доверя два апартамента (по средна цена на придобиване на активи) в негови структурни проекти. Носят ми до момента 5,3% див. доходност и пазарна >62% (спаднала заради последните увеличения).
        При него и още в една група на родното БФБ си заслужава човек да се окопава в инвестицията си, отделен е въпроса, че действието носи и прилични приходи!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          На теб 50% експозиция към местния пазар на сериозна диверсификация на риска ли ти прилича ?

          http://www.capital.bg/biznes/finansi...ko_e_na_shest/

          http://www.bulgaria.utre.bg/2016/05/...onnite_fondove

          А стойността на тези инструменти, която се предполага от пазарната им котировка, може да не отразява в пълна степен оценката, която би могла да бъде получена при сделка между несвързани лица, се посочва в доклада на ЕК.
          Леле ма те и тия не ядат доматите с колците, само ние комай си ги гризкаме (колците)...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



            Сектантите, сривльовците и хейтърите викат дръжте "сектантите"!
            Монтьо, Преци, Пубер и сие, - все пак това беше превърнала се в щамп-годишна среща;
            -назначена, оповестена публично и не на последно място ОПОВЕСТЕНА с подробности
            в предварително обявените сайтове !
            Четете, информирайте се и изисквайте от вашите различно избрани компании същото отношение
            и прозрачност от управляващият ги мениджмънт! -
            !
            Точно.
            ____________

            Още едан дума по въпроса що чичо ви Оги не купува ромовия пакет. Няма ги свободни парте е първата причина, втората чак е че мисли за ФФ . Но и двете са реални, убеден съм.
            За Софарма пък само това остава сега, вместо да прави заводи и складове (между другото не знам защо не се говори за Кишинев) да почне да си купува акции обратно та да си ги трупа в шкафа. А нема нужда моля ви се, а.
            А и на ромовете парите от акциите не са им спешно нужни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

              Ееееее, няма угодия за вас с Монти. Когато никой нищо не казва, всички са вътрешари. Донев съобщава това на среща публична, сега КаФеНето трябвало да се намеси. Съберете се двамата някъде, правете вуду магии да видите пак Софарма на 2 лв както мечтае Монти (най-вероятно и ти )
              така е Джони ,ако имаше донори за пакета на 4,2 ,всичко щеше да се свърши в няколко темни канцеларии ,но баламите са привършили ,гледайки назад в историята на Фармата ,сега го изложиха на показ на цялата борса.....и не само тук ,но по всички борси по всички земни кАлбета....
              Сега ще слушаме приказки от рода , че цената е добра ,но заради публичния статут не може мажо да ги купи но ще купи малко ,сигурно колкото е продало обратното на високите цени...
              ПФ ще обясняват че имат лимит и те ще купят няколко акции...
              Ромите нема да продават на по ниско но цените ги определя борсата под 4....
              Веско и сие ще купуват матросовски на 4,27 щото мажо е казал така и те са обещали да мажо , а той пък ще купува на личната си сметка от обатното ....
              Та така.......
              ЦИРК БЪЛГАРИЯ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                Къде гледаш, какво клипче?.. Недомлъвки и квартални кухи фрази само.
                Ама що питаш мен...??? Питай Innocent ...!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                  Е да де - прозрачност... Ама..., гледам са свалили клипчето с изказвания, уличаващи в манипулиране на пазара...

                  п.п. Дали и други не сме го свалили...?!?
                  Къде гледаш, какво клипче?.. Недомлъвки и квартални кухи фрази само.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



                    Сектантите, сривльовците и хейтърите викат дръжте "сектантите"!
                    Монтьо, Преци, Пубер и сие, - все пак това беше превърнала се в щамп-годишна среща;
                    -назначена, оповестена публично и не на последно място ОПОВЕСТЕНА с подробности
                    в предварително обявените сайтове !
                    Четете, информирайте се и изисквайте от вашите различно избрани компании същото отношение
                    и прозрачност от управляващият ги мениджмънт! -
                    Е да де - прозрачност... Ама..., гледам са свалили клипчето с изказвания, уличаващи в манипулиране на пазара...

                    п.п. Дали и други не сме го свалили...?!?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                      Ееееее, няма угодия за вас с Монти. Когато никой нищо не казва, всички са вътрешари. Донев съобщава това на среща публична, сега КаФеНето трябвало да се намеси. Съберете се двамата някъде, правете вуду магии да видите пак Софарма на 2 лв както мечтае Монти
                      Пак няма да е собственик на акции. Страх лозе пази!!! Тъпото е, че нямат и дращят тук...

                      Маверомонтитата, кат сте на кеш, ходете в някой форум за кеш...
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                        Чичката си е яко за глоба...! Мани другото, ми го изтипосал в общественото пространство да се хвали...!?!
                        Ееееее, няма угодия за вас с Монти. Когато никой нищо не казва, всички са вътрешари. Донев съобщава това на среща публична, сега КаФеНето трябвало да се намеси. Съберете се двамата някъде, правете вуду магии да видите пак Софарма на 2 лв както мечтае Монти (най-вероятно и ти )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Тони ,ти и твоя любим мажо обърнахте борсата на цирк...
                          Наистина трЕбва да ви хване КФН за такава информация ,кой ще купува днес ,кой в понеделник ,кой на 1 декември....
                          Ще изгоните и последните читави .... купувачи.
                          Днес ще струва 4,27 след два месеца 7 лв...

                          Пък и се сърдите ....превърнахте борсата в секта на Вуду магия...


                          Сектантите, сривльовците и хейтърите викат дръжте "сектантите"!
                          Монтьо, Преци, Пубер и сие, - все пак това беше превърнала се в щамп-годишна среща;
                          -назначена, оповестена публично и не на последно място ОПОВЕСТЕНА с подробности
                          в предварително обявените сайтове !
                          Четете, информирайте се и изисквайте от вашите различно избрани компании същото отношение
                          и прозрачност от управляващият ги мениджмънт! -

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Тони ,ти и твоя любим мажо обърнахте борсата на цирк...
                            Наистина трЕбва да ви хване КФН за такава информация ,кой ще купува днес ,кой в понеделник ,кой на 1 декември....
                            Ще изгоните и последните читави .... купувачи.
                            Днес ще струва 4,27 след два месеца 7 лв...

                            Пък и се сърдите ....превърнахте борсата в секта на Вуду магия...
                            Чичката си е яко за глоба...! Мани другото, ми го изтипосал в общественото пространство да се хвали...!?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              Веско си изпълнява обещанието
                              Тони ,ти и твоя любим мажо обърнахте борсата на цирк...
                              Наистина трЕбва да ви хване КФН за такава информация ,кой ще купува днес ,кой в понеделник ,кой на 1 декември....
                              Ще изгоните и последните читави .... купувачи.
                              Днес ще струва 4,27 след два месеца 7 лв...

                              Пък и се сърдите ....превърнахте борсата в секта на Вуду магия...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                                Я виж... ше си кажете сами...

                                И все пак... питам се...: На Веско не му ли е по изгодно по-надолЕ...??? Освен ако...

                                И на това му викат борса...?!? Котировките се определят на среща с партньорЕте... ))))))))))))
                                Разнообразявай поне малко баенето...
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X