IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Нема да ме цитираш , нека онези с розовите сънища да спят спокойно....
    Цеко Минев държи цената по добре от чичо Оги....
    А, верно ... това го забравих ...

    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Не си казвал.И кака ти Цветелина не е цвете или ангел, аз това го знам. И аз не казвам, че е готин а че друг не подкрепя акцията си както него .... Освен цитираните от теб кусури мога да посоча и още .... а и младежите не си спомнят как точно взе Софарма или как увеличи капитала, с помоща на машинациите на Елана Това ние си го спомняме Пак казвам на фона на останалите ..... лошото е че фона е кофти ....
      Нема да ме цитираш , нека онези с розовите сънища да спят спокойно....
      Цеко Минев държи цената по добре от чичо Оги....
      Но това ще е до време....което наближава...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        ......Слалома на ДАУ е пред нас ,спукването на балона в имотите е пред нас ,политическата и икономическа криза е през нас , спирането на еврофондовете е пред нас....
        На това ще му отделя специално внимание ..... смятам, че проявления на тези неща ще видиме есента на 2018 г. Това вече го писах.Просто не считам за нужно да го повтярам всеки ден. .... Може да се случи и лятото, но се съмнявам, че балона при имотите ще изгалопира толкова бързо ..... политическата криза може и да се случи през лятото ...
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Греъм ,някъде да съм писал че пеевски е много по убав от чичо Оги , бедо ,банеев ,хим ,цеко и т.н..

          Там съм, въпреки Пеевски ..
          А ти можеш ли да кажеш ,че кака Бориславова е много убава , освен как прекара масовката и мен включително с Катекс...
          Това че ВАСВ пое въздух не я прави ангел...
          Същото е и с Чичо Оги..
          Дивидента във Варшава , играта със Севтополис ,Доверие и всичките ме партниоре..
          Мноого готин мажо.....най много готин....
          Питай нали знаеш коИ ,може и Ромпетрол...
          А дали ще сложи някой заклет масон във фризера , ами това ми звучи пиеш 100 грама и ядовете изчезват ,смъркаш кокаин и вече всичко е розово....
          Слалома на ДАУ е пред нас ,спукването на балона в имотите е пред нас ,политическата и икономическа криза е през нас , спирането на еврофондовете е пред нас....
          Някой да каже че няма да се случат другата година ,по другата година или до 2020 г....
          Не си казвал.И кака ти Цветелина не е цвете или ангел, аз това го знам. И аз не казвам, че е готин а че друг не подкрепя акцията си както него .... Освен цитираните от теб кусури мога да посоча и още .... а и младежите не си спомнят как точно взе Софарма или как увеличи капитала, с помоща на машинациите на Елана Това ние си го спомняме Пак казвам на фона на останалите ..... лошото е че фона е кофти ....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Понеже намеси и Бенджи, нека Бенджи да ти каже.
            Новите колеги се дразнят на това, че например Монти говори как ще се срине небето, но БТХ и ГАГБТ ще го позлатят ....Нет стана и той апокалиптос, но виж любимата му ПИБ .... ще купи Голдман Сакс и Дж.П.Морган /да не се бърка с "Капитан Морган" / .... a и 50% от HSBC .... Тащунко с тоя ник и той ще срива света но ЦКБ ще му купи още 7-8 апартамента .... ако някой забравям да не ми се сърди .... Затова се дразнят хората .... иначе има и аргументирани мнения .... преди време ми хареса едно на Минка, което подкрепям почти изцяло, като мисля, че само мааааалко тайминга и избързва.
            Та без да ви се бъркам на спора, фенклуба на чичо Оги има право да се сърди на цитираните другари, защото техните мажоритари не са по-големи убавци ...
            Греъм ,някъде да съм писал че пеевски е много по убав от чичо Оги , бедо ,банеев ,хим ,цеко и т.н..

            Там съм, въпреки Пеевски ..
            А ти можеш ли да кажеш ,че кака Бориславова е много убава , освен как прекара масовката и мен включително с Катекс...
            Това че ВАСВ пое въздух не я прави ангел...
            Същото е и с Чичо Оги..
            Дивидента във Варшава , играта със Севтополис ,Доверие и всичките ме партниоре..
            Мноого готин мажо.....най много готин....
            Питай нали знаеш коИ ,може и Ромпетрол...
            А дали ще сложи някой заклет масон във фризера , ами това ми звучи пиеш 100 грама и ядовете изчезват ,смъркаш кокаин и вече всичко е розово....
            Слалома на ДАУ е пред нас ,спукването на балона в имотите е пред нас ,политическата и икономическа криза е през нас , спирането на еврофондовете е пред нас....
            Някой да каже че няма да се случат другата година ,по другата година или до 2020 г....

            Коментар


            • И май за последно .... мноооого са малко компаните чиито мажовци подкрепят акциите им .... и това е факт достоен за уважение, без да адвокатствам на който и да е било .... щото другата страна сме я гледали а аз и лично, когато Черепа казваше "Ми да пада цената аз не продвам и не купувам..." ....И излезна прав .... той не купуваше и не продаваше .... той източваше ...
              Така че "чичо Оги" в сравнение с другите е цвете ...
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение


                Извинявай, че ти намесих името тук и те въвлякох в излишен спор!
                Що касае посочените от теб маЖовци - отдавна съм си казал мнението и дори Монти го знае!

                Наздраве! С един Капитан!
                Даже стана добре, че поста ти ме провокира да напиша това, което е ясно да доста /предполагам/ хора, щото вече ме мързи да участвам във форума ....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                  Понеже намеси и Бенджи, нека Бенджи да ти каже.
                  Новите колеги се дразнят на това, че например Монти говори как ще се срине небето, но БТХ и ГАГБТ ще го позлатят ....Нет стана и той апокалиптос, но виж любимата му ПИБ .... ще купи Голдман Сакс и Дж.П.Морган /да не се бърка с "Капитан Морган" / .... a и 50% от HSBC .... Тащунко с тоя ник и той ще срива света но ЦКБ ще му купи още 7-8 апартамента .... ако някой забравям да не ми се сърди .... Затова се дразнят хората .... иначе има и аргументирани мнения .... преди време ми хареса едно на Минка, което подкрепям почти изцяло, като мисля, че само мааааалко тайминга и избързва.
                  Та без да ви се бъркам на спора, фенклуба на чичо Оги има право да се сърди на цитираните другари, защото техните мажоритари не са по-големи убавци ...

                  Извинявай, че ти намесих името тук и те въвлякох в излишен спор!
                  Що касае посочените от теб маЖовци - отдавна съм си казал мнението и дори Монти го знае!

                  Наздраве! С един Капитан!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    Аре сега и ти като Бенджи едно време... Седи мирен... Мъдрост...!
                    Понеже намеси и Бенджи, нека Бенджи да ти каже.
                    Новите колеги се дразнят на това, че например Монти говори как ще се срине небето, но БТХ и ГАГБТ ще го позлатят ....Нет стана и той апокалиптос, но виж любимата му ПИБ .... ще купи Голдман Сакс и Дж.П.Морган /да не се бърка с "Капитан Морган" / .... a и 50% от HSBC .... Тащунко с тоя ник и той ще срива света но ЦКБ ще му купи още 7-8 апартамента .... ако някой забравям да не ми се сърди .... Затова се дразнят хората .... иначе има и аргументирани мнения .... преди време ми хареса едно на Минка, което подкрепям почти изцяло, като мисля, че само мааааалко тайминга и избързва.
                    Та без да ви се бъркам на спора, фенклуба на чичо Оги има право да се сърди на цитираните другари, защото техните мажоритари не са по-големи убавци ...
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Благодаря момчета, бъдете здрави!

                      p.p. Уау това наистина работи!!!
                      Антон Петков ли беше точно...???

                      Тонка..., лЕтото... преди 10 гОдин.., имаше един много омразен ник... Та тоя човек / така се оказа после/, всички много го мразеха... И причината за омразата бе..., че човека предупреждаваше за опасностите... И тогава имаше едни сбирки като петъчната.../на едно по-друго ниво..., бЕха са сбрали едни А.А.; К.К.; И.И.. все с еднакви абревиатури... )))))))))/ Ама телетата..., тропаха с копита..., виреха рогите..., и после..., после... дойде Видовден!

                      п.п. Ако аз, Монти, Прецаканото, Нета, Лобос, Фискалиста, Ташунко, Генерала, СоХо... и с'ве сме ви проблема - имате решение - банвате ни и сте щастливи...!

                      Ноооо, когато се събудиш..., след сблъсъка в стената /като в клипчето, дето го размяташе предната седмица/, гореизброените хора няма да са виновни за това, което се е случило с теб и твоЙте 'ора...

                      "Може и да спечелиш..., ноооо..., трябва да загубиш!"
                      "Можеш да спечелиш, можеш да загубиш, но обратно да спечелиш – невъзможно!"

                      Успех!

                      п.п.п. Н'ЕАМ и нЕам и намерение да имам!
                      Last edited by maverik; 06.11.2017, 20:45.

                      Коментар


                      • Сега форума изглежда по-хигиенично без едни хора, благодаря за идеята.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Добър вечер, уважаеми ПартньорИ!

                          Познахте ли се...?!? Наздраве!

                          BTW..., това мислех да ви го плясна още в петък..., ама да не ви развалям... Уй... кенда...
                          от форума сме заели позиция в колоната до прозорците
                          много колеги заявиха, че няма смисъл да пишат и спорят с анонимни също като теб...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            това не го знаех.....сега ще си ги наредя
                            +1

                            Игнор + блокиране = по-малко нерви и спам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                              съобщения / заявления / ... въвеждаш имената на троловете и си ок
                              това не го знаех.....сега ще си ги наредя

                              Коментар


                              • Супер е, поздрави

                                Коментар

                                Working...
                                X