IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво сте се вдървили като парализирани тука в най-оптимистичната тема!?!?)) Днес пожелаваме честит имен ден на Ангелите и производните им! Да внесат малко оптимизъм към по-добро И да са живи и здрави разбира се!(всички)
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Що не вземеш да се самоблокираш ,щото и с теб и без теб полза нЕма....
      Ти имаш ли акции тук? Не. Чао.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

        ти не идва ли на срещата в петък?
        щеше да се обаждаш май?
        Аз още преди срещата казах че ще я пропусна. Всъщност аз досега не съм ходил на никоя среща.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Форти, това че ти ще купуваш не означава абсолютно нищо. Ти ще купуваш, друг ще продава, а трети само ще наблюдава. Личното ми мнение е, че с Тони малко прекалявате. Купувайте си щом искате, но не е нужно всеки път да го обявявате във форума.
          ти не идва ли на срещата в петък?
          щеше да се обаждаш май?

          Коментар


          • Форти, това че ти ще купуваш не означава абсолютно нищо. Ти ще купуваш, друг ще продава, а трети само ще наблюдава. Личното ми мнение е, че с Тони малко прекалявате. Купувайте си щом искате, но не е нужно всеки път да го обявявате във форума.

            Коментар


            • Все си мисля, че сериозна част от пакета ще мине до края на годината.
              Ще купувам още, няма да е само това от последните два дена !!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                Аз излязох днес на добра печалба ..това с РОМФАРМ не ми хареса честно казано и не отива на такава компания анонси от този тип '' Те ми казаха ...'' Естествено следя ситуацията и бих влязъл отново ...
                разбира се че ще излезеш.....
                Донорите го направиха това положение....
                Чичо Оги и сие направиха демарш че ще купуват малко на тези цени ,некое ПФ и то ще купи малко на тези цени....
                Ако съм в Ромпетрол ,трЕбва да съм идиот да не видя колко ще купят донорите ,мажо и пф за да ме подкрепят с печалбата....
                та те дадоха 45 дни срок да купуват ...що да не гледаме как ще купуват....
                Пък после ще правиме рекапитулацията кой крив и кой прав...
                за мен положението е по старата поговорка...
                Ум царува ,ум робува ,ум патки пасе.....
                П.П. Сега донорите начело с 02ще свалят през 5 минути блокировката да прочетат как съм ги обидил....
                Моля да не се цитирам ......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                  Не знам вече какво драска този тип, вчера го блокирах и съм ХАПИ
                  Що не вземеш да се самоблокираш ,щото и с теб и без теб полза нЕма....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                    Аз излязох днес на добра печалба ..това с РОМФАРМ не ми хареса честно казано и не отива на такава компания анонси от този тип '' Те ми казаха ...'' Естествено следя ситуацията и бих влязъл отново ...
                    Защо плачеш щом си на добра печалба, ами рискувай изчакай, или очакваш някой да ти гарантира 1000 % ???? За да стигна твоето ниво на печалба ще трябва да чакам ХИМ на 10.27 .......

                    Коментар


                    • Аз излязох днес на добра печалба ..това с РОМФАРМ не ми хареса честно казано и не отива на такава компания анонси от този тип '' Те ми казаха ...'' Естествено следя ситуацията и бих влязъл отново ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                        ами, Монти надига цената, да ми прави сечено и да вдигам и аз
                        ще надигне, ама с какво? то с драскане по форума не става, а с парички, които той определено няма ...
                        Не знам вече какво драска този тип, вчера го блокирах и съм ХАПИ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                          Факт е че хората си купуват и на 4,33 .... явно имат доверие и сантимент
                          Да, интересно е - купуват от всякакви брокери - Елана, Бетакорп дори се включи днес, а тези до 4.34 са на Булброкерс
                          Много ми напомня на една ситуация от преди... да видим.
                          Благодаря отново !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                            ами, Монти надига цената, да ми прави сечено и да вдигам и аз
                            ще надигне, ама с какво? то с драскане по форума не става, а с парички, които той определено няма ...
                            Фортис ,хем боли ,хем сърби...
                            НалЕ....
                            После да не кажеш пак да не ти цитирам името....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              Факт е че хората си купуват и на 4,33 .... явно имат доверие и сантимент
                              ами, Монти надига цената, да ми прави сечено и да вдигам и аз
                              ще надигне, ама с какво? то с драскане по форума не става, а с парички, които той определено няма ...

                              Коментар


                              • Факт е че хората си купуват и на 4,33 .... явно имат доверие и сантимент

                                Коментар

                                Working...
                                X