IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

    На ли беше до края на ноември? Тези месеци ги говорите като мантри. Кой е поставил срок на продаване и купуване на пакета?
    Донев може да търгува след излизането на отчета та не знам къде си чел до края на Ноември. По скоро ОТ края на Ноември

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      Много си сигурен НО и днес минаха едни 900 хил лева та ще видим до края на Декември дали големите ще купят пакета
      На ли беше до края на ноември? Тези месеци ги говорите като мантри. Кой е поставил срок на продаване и купуване на пакета?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от psa Разгледай мнение

        Според мен нищо по-различно. Просто на 4,27 ще се демонстрира още по- здрава подкрепа за да се докаже, че нивото не е случайно. Иначе нагоре само "големия продавач" би имал интерес да я закара, но съдейки по действията му досега- едва ли. Чакаме развитие до края на месеца, ако ли не, цялата борса заспива дълбок зимен сън
        понякога и спането е нещо
        примерно - резуртатите се подобряват, купуваме си нови и нови акции, и идва нашия момент - примерно след 5 години !!!!

        Коментар


        • За последно купих на 3,911 и нещо не ми се дават сега 4,27...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            днес???
            Според мен нищо по-различно. Просто на 4,27 ще се демонстрира още по- здрава подкрепа за да се докаже, че нивото не е случайно. Иначе нагоре само "големия продавач" би имал интерес да я закара, но съдейки по действията му досега- едва ли. Чакаме развитие до края на месеца, ако ли не, цялата борса заспива дълбок зимен сън

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              днес???
              Чакаме големите да почнат с подборния отстрел на мечоци и аз съм подготвен да отсрелям някое по средно объркано мИче

              Коментар


              • днес???

                Коментар


                • https://www.youtube.com/watch?v=8ETHTsMlsII

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                    Справката от ЦД показва, че няма промяна на FF - това значи ли, че друг голям продавач се е появил?
                    ако са отразени в справката на ЦД и няма промяна може да са сделки между малък/малък или голям/голям но няма смисъл да гадаем а по добре да изчакаме голямата търговия която сигурно ще започне до няколко дена

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      Много си сигурен НО и днес минаха едни 900 хил лева та ще видим до края на Декември дали големите ще купят пакета
                      Справката от ЦД показва, че няма промяна на FF - това значи ли, че друг голям продавач се е появил?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                        Ами то и аз съм сериозен купувач ,но обема е твърде голям.Последните години изобщо засичал ли си да минава пакет на БФБ с такива размери ,поне аз не си спомням.Та си мисля че проблема не е в недоверието а по скоро размера има значение
                        М да малко по малко разбираш за какво става дума на БФБ
                        Елементарно е да се досети човек
                        Компания в Софикс и то не от днес инвеститорите е оценяват в режим продажба ,ако ние бъркаме защо ги няма купувачите?
                        та тук работата се вижда

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                          Колко е добре пазара показва а то за момента е следното продавач има но няма купувач
                          Другото е бош лаф ,вече над месец сериозен купува няма кво говори това поне за мен доверие никакво както в компанията така и за целият пазар
                          Много си сигурен НО и днес минаха едни 900 хил лева та ще видим до края на Декември дали големите ще купят пакета

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Не че нещо,но се питам изобщо четеш ли отчетите на другите компании на БФБ....изключвам адванса ?
                            не се питай
                            не ги чета
                            Тони ме информира ако има нещо за виждане там

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                              Колко е добре пазара показва а то за момента е следното продавач има но няма купувач
                              Другото е бош лаф ,вече над месец сериозен купува няма кво говори това поне за мен доверие никакво както в компанията така и за целият пазар
                              Ами то и аз съм сериозен купувач ,но обема е твърде голям.Последните години изобщо засичал ли си да минава пакет на БФБ с такива размери ,поне аз не си спомням.Та си мисля че проблема не е в недоверието а по скоро размера има значение

                              Коментар


                              • Колко е добре пазара показва а то за момента е следното продавач има но няма купувач
                                Другото е бош лаф ,вече над месец сериозен купува няма кво говори това поне за мен доверие никакво както в компанията така и за целият пазар

                                Коментар

                                Working...
                                X