IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

    Добре де, нали Доверие бяха един от фондовете записали от ЕТФ-а, що ги няма в портфейла им?
    Защото таблицата има продължение което не се вижда.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      .....
      п.п.п. и само да добавя инвестициите в БГ акции на най-големия ни УПФ управляващ 2,7млрд.лева. Изводите всеки да си прави сам.

      Добре де, нали Доверие бяха един от фондовете записали от ЕТФ-а, що ги няма в портфейла им?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

        Днеска го направих.Арбитрирах с CCB,мислих и стигнах до извода,че съм загубил време и пари с това забавяне.Времето ще покаже дали съм бил прав или не.P.S.Препоръки никакви разбира се.Все пак 4К и половина SFARM-и ще има и след месец на 4,27 надявам се.
        Аз си имам и там и тук, нищо не арбитрирам.
        40% за миналата година тук е повече от добре!
        Понеже темата е за сфарм, да видим какво може да очакваме тук...
        Съдейки по продажбите за 2017 - отчета ще е добър, дали това не чака някой голям фонд и да отнесе пакета?
        Въпреки че тук Юнкер пари няма да даде за двата предстоящи завода, предполагам че дивидент ще има, а защо не и малко по-голям от м.г.?
        За цялата 2017г. оборота е 90.5млн, а за 2016 е около 20млн. , при малко помощ от инсайдърите има шанс чисто статистически да мине пакета, в помощ ни идва силния ръст на индекса от началото на годината, както и евентуално осребряване на инвестициите на фондовете в ЧЕЗ...ще видим.
        Надявам се след годишния отчет - февруари, март да видим някаква развръзка в подкрепа на ръстовете на индексите и обемите на бфб!
        Успех на всички!

        п.п. мен чичо Данчо от Хасково ме е учил, че на БФБ нямаш ли Софарма и Хим все едно не си на БФБ. Имам си винаги от двете, е хим-а с умерзение го държа но си ги имам

        п.п.п. и само да добавя инвестициите в БГ акции на най-големия ни УПФ управляващ 2,7млрд.лева. Изводите всеки да си прави сам.

        Last edited by tony1975; 13.01.2018, 07:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от olimpiec
          Днеска го направих.Арбитрирах с CCB,мислих и стигнах до извода,че съм загубил време и пари с това забавяне.Времето ще покаже дали съм бил прав или не.P.S.Препоръки никакви разбира се.Все пак 4К и половина SFARM-и ще има и след месец на 4,27 надявам се.
          + (yes) За това говрим - не си само ти. - то играта е за бързите и смелите - (така наречения умен кеш) според мен правилна стратегия (y)
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            ++ Батенка - чичето има интересни мисли за борсовите заигравки Но ... 2 месеца - почивка ))) А дотогава - флагмана е акцията (y) (според мен печеливашата стратегия стана селл фармата бай флагмана - поне това виждам което правят играчите, даже са го крашнали на 4,26, а и видино е че в темата на фармата се пукат да пишат за хима !?! Що така !?!?)
            Днеска го направих.Арбитрирах с CCB,мислих и стигнах до извода,че съм загубил време и пари с това забавяне.Времето ще покаже дали съм бил прав или не.P.S.Препоръки никакви разбира се.Все пак 4К и половина SFARM-и ще има и след месец на 4,27 надявам се.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя
              Аз като говоря не приказвам Грешно се изигра това с ромите! Сделката задължително трябваше да е "всичко или нищо"!
              ++ Батенка - чичето има интересни мисли за борсовите заигравки Но ... 2 месеца - почивка ))) А дотогава - флагмана е акцията (y) (според мен печеливашата стратегия стана селл фармата бай флагмана - поне това виждам което правят играчите, даже са го крашнали на 4,26, а и видино е че в темата на фармата се пукат да пишат за хима !?! Що така !?!?)
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                по-капитализация винаги може да я мине, все пак има 7-8 пенсионни фонда и десетки взаимни фондове, които харчат парите на шараните!
                Като я мине по откритост и прозрачност, тогава ще се притеснявам...
                За съжаление из магазините ни искат левчета, а не откритости... Сега левчетата идат от Хима.
                М.... . ш..... ..й.о!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                  Скоро и Хима ще изпревари Софарма по капитализация.
                  по-капитализация винаги може да я мине, все пак има 7-8 пенсионни фонда и десетки взаимни фондове, които харчат парите на шараните!
                  Като я мине по откритост и прозрачност, тогава ще се притеснявам...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Скоро и Хима ще изпревари Софарма по капитализация.
                    Т.е в понеденик

                    Коментар


                    • Скоро и Хима ще изпревари Софарма по капитализация.

                      Коментар


                      • Интересно нещо е сантименталността. Вижда се къде е играта ,обачe стискат тук и не искат да правят профит на друго място.Чака се някой /друг/ да ни отпуши.....
                        Last edited by 0; 12.01.2018, 19:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot
                          8 кул в това има два кръга
                          + нали Липсва ми чешмата, много готина картинка беше. Дано не са я затрили из архивите
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            Много ми напомняш на Великия.
                            Инджой...

                            https://www.vbox7.com/play:0e33b5013a
                            О, да, точно него съм пунтирал Радвам се, че си го познал, надявам се и другите да го усещат!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                              Чиче, молим ти се -
                              Много ми напомняш на Великия.
                              Инджой...

                              https://www.vbox7.com/play:0e33b5013a

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                                8
                                кул в това има два кръга
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X