IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    След два дни ЦД ще се произнесе по въпроса
    За 250 000 акции едва ли ще се произнесе депозитара. Съмнявам се някой да премине 5 процентов праг

    Коментар


    • Качих се аз на вашето влакче.. няма само вие да се забавлявате

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        След два дни ЦД ще се произнесе по въпроса
        Благодаря! Аз още нямам навици да разглеждам там, но ще трябва да се заема с въпроса.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Чудя се дали сделки като днешната / за 250 000 акции/ са с продавач Ромфарм или и други продават?
          След два дни ЦД ще се произнесе по въпроса

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Чудя се дали сделки като днешната / за 250 000 акции/ са с продавач Ромфарм или и други продават?
            Аз мисля, че са те ! На тези нива в момента едва ли има друг голям продавач.

            Коментар


            • Чудя се дали сделки като днешната / за 250 000 акции/ са с продавач Ромфарм или и други продават?
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                свинята да купува където иска, но реши ли да се бута при тюлените, следващият Илко Ескенази(мир на душата му) ще е!
                Има една прилика -и за двамата казват, че са спестявали от закуските си ...
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                  Ами то е ясно ,на Шиши му е замирисало на мръвка ,може и да е решил да става Миноритар от по-големите
                  свинята да купува където иска, но реши ли да се бута при тюлените, следващият Илко Ескенази(мир на душата му) ще е!

                  Коментар


                  • Да купуват, че ги чакат акции за около 40 мил. Но за 5 години все ще успеят. За мен тази новина не е много оптимистична.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Момчета, без да искам да ви се меся в сектата и чичо Оги като неин пророк, ама да ви дам една посока на задаване на въпрос - питайте го какво си е омотал капите с Шиши, та неговите медии стават и лягат с името на софармения пророк? Защото да си в една група с Прокопиев и Сашо Дончев и да те плюят ежедновно жълтите медии, а те се четат от 80-90% от потребителите на продуктите на Софарма, е всичко друго, но не и положителна репутация!

                      Не се натрапвам, само казвам какво бих питал аз. А и не очаквам някой изобщо да зададе такъв въпрос, все пак човеко черпи, а който черпи, той поръчва въпросите, пардон, музиката.

                      Успех на играещите тук, както неведнъж съм казвал, за мен при сегашните нива компанията е надценена, но това си е само лично мое мнение и може и да греша. Успех
                      Ами то е ясно ,на Шиши му е замирисало на мръвка ,може и да е решил да става Миноритар от по-големите

                      Коментар


                      • Според мен това с 5,50 е добро решение с оглед на текущото състояние. Така могат да гарантират сигурност и увереност в бъдещето на дружеството и по този начин повече големи (институционални) инвеститори могат да участват.
                        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                          С други думи - да бъдем надъхани , че цената ще стане 5.5 ...
                          На пръв поглед така изглежда и вероятно, този ефект е търсения...
                          но, ако не се гледа първосигнално ... написаното не е толкова "розово" ))

                          Ще бъде гласувано за обратно изкупуване на до 10% от общия брой акции, издадени от дружеството, но не повече от 3% за всяка календарна година. Срокът за извършване на изкупуването е до 5 години при минимална цена не по-ниска от номиналната стойност (1 лев - бел. ред.) и максимална цена 5,5 лв. за акция.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                            Верно ли това за 5,50?

                            Обратното изкупуване е до 5.50. Като това е максималната цена.

                            Коментар


                            • https://www.investor.bg/novini-i-ana...nifarm-254130/

                              Коментар


                              • Верно ли това за 5,50?

                                Коментар

                                Working...
                                X