IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    И НОМЕР с НЕ ТЕ РАЗБРАХ - не минавай!!!
    Писах ти, дано си получил, че отгваря - сървъра ще прави аборт!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      Тъкмо затворих вратата отвътре !!!
      доволен съм от всичко !!!
      супер, разказвай де, не ни дръж в напрежение, така или иначе срещата е минала вече, може и видео да пуснат тези дни, не е изтичане на вътрешна инф. Дай 2-3 съществените неща и да имаме мотивация вместо градуса да кесим тука
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Тъкмо затворих вратата отвътре !!!
        доволен съм от всичко !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Бате Ваньо, да ти отговоря после на лични?
          1. Едва се прибрах да видя момичетата
          2. Много ТА специалисти чакат на инфо за да побутнат чертичките си в дадена посока
          Няма ли да споделите нещо интересно от днес на кафето ако е имало?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

            Тонка, сега с дивидент ли ще мине пакета ...или ще ни го дадът с дивидента ...- не разбрах???
            Бате Ваньо, да ти отговоря после на лични?
            1. Едва се прибрах да видя момичетата
            2. Много ТА специалисти чакат на инфо за да побутнат чертичките си в дадена посока

            Коментар


            • И сспециално към заместничката на Пелагия днес (ДВИ на Софарма),- поглеждайте какво сте качили на съответния сайт ;- ЩЕ е САМО В ПЛЮС за работата Ви!!!

              прилагам пример за добре изпълнено задължение ( години наред) ;-

              http://www.infostock.bg/download/HES...ident_2017.pdf
              Last edited by inta53; 15.06.2018, 19:35.

              Коментар


              • И НОМЕР с НЕ ТЕ РАЗБРАХ - не минавай!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Гласувахме дивидента, както видяхте. Всичко бе Ок без изненади. Перфектна организация и усмихнати домакини, както винаги.

                  А това съм го казал в началото на месеца, понеже чичо Оги днес го спомена...да видим какъв вариант ще изберат.

                  Тонка, сега с дивидент ли ще мине пакета ...или ще ни го дадът с дивидента ...- не разбрах???

                  Коментар


                  • Гласувахме дивидента, както видяхте. Всичко бе Ок без изненади. Перфектна организация и усмихнати домакини, както винаги.

                    А това съм го казал в началото на месеца, понеже чичо Оги днес го спомена...да видим какъв вариант ще изберат.

                    Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Значи имаме тук гласувано обратно за около 4млн.бр., има определена цена от продавача(4,27лв) и в момента сме под договореното ценово ниво.
                    Според мен компанията ще излезе на покупки този месец, защото ако остави за септември или декември, то ще трябва да направи и разходи за дивидент за тези 4млн акции, което значи още 450К за дивидент юни и още 200-220К Септември. Няма логика да прави тези разходи за дивидент, ако не е уговорено , знам ли...


                    от друга страна има едно ИПО юни, а целта не е да се даде кеш на желаещите да участват...така че може да излязат на пазара след ИПО-то..
                    п.п. с тия 600-700К могат да наемат Арена Армеец, е за Рамщайн едва ли ще стигнат ама...
                    Last edited by tony1975; 15.06.2018, 20:08.

                    Коментар


                    • Аз това дърво ще го махам. Егати дървената далавера тук.

                      Коментар


                      • Форти , кво става на кафето Брато ??

                        Коментар


                        • Ще гледам да пъкна за второто сборище, преди това е невъзможно - на училище съм

                          Хубав ден, дано се видим
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Еми готов съм
                            след малко газ.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                              В колко часа Чичо ще черпи кафе !?
                              След ОС на Софарма
                              около 11,45 - 12ч вероятно

                              Коментар


                              • В колко часа Чичо ще черпи кафе !?

                                Коментар

                                Working...
                                X