IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    Тези които качват файловете по официално обявените сайтове, носят ли пряка отговорност за това, каквото качват?
    Ако носеха такава , то трябва да останат без заплата!
    Inta, ти присъствали на ОС. Ще ми е интересно да разбера и твоето впечатление от проведеното събрание ако си бил там разбира се.

    Коментар


    • Тези които качват файловете по официално обявените сайтове, носят ли пряка отговорност за това, каквото качват?
      Ако носеха такава , то трябва да останат без заплата!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
        Някой би ли постнал протокола от ОС, че в X3news са закачили уведомлението за дивидента два пъти!
        Имаше ли нещо интересно което да се е обсъждало, извън пиенето на кафе? Някой би споделил по-вече подробности или който не е присъствал да е присъствал.

        Благодаря, предварително!
        П.С. Предполагам, че всичко е гласувано по план, но все пак да го видим "черно на бяло"
        Да, имаше. Имах малката надежда, че Огнян е по-широко скроен от другите хора на БФБ и като цяло в България. За съжаление се оказа същия завистлив човек, като повечето в мизерната ни държавица, даже и по-зле. Много съм разочарован. Затова в българския казан в ада няма дявол. Защото като някой тръгне да излиза и останалите го дърпат за краката. Повече от това няма какво да кажа.

        Коментар


        • Някой би ли постнал протокола от ОС, че в X3news са закачили уведомлението за дивидента два пъти!
          Имаше ли нещо интересно което да се е обсъждало, извън пиенето на кафе? Някой би споделил по-вече подробности или който не е присъствал да е присъствал.

          Благодаря, предварително!
          П.С. Предполагам, че всичко е гласувано по план, но все пак да го видим "черно на бяло"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

            Слизам, слизам. Няма да го яздя повече тоз умрял кон.
            Ами къде ще ходиш ,да не е на "живите бройлери " )

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              До 2 седмици ще мине пакета......
              Дано - време си е!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                ...
                Груев няма смисъл от лични нападки. Ако не ти харесва Софарма и Донев то недей да купуваш. Компаниите на Донев са едни от най ...
                Сори, но има поне 1 дружество, което опровергава безапелационно това твърдение...А ти си бил късметлията, който не е бил засегнат, та затова не знаеш (не е препоръка)
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Intern-trader Разгледай мнение
                  Тук оценките и термини умрели коне са доста крайни. Дори и при сегашното статукво, без раздвижване на американския проект, таргета е чувствително по-голям. Просто сапунения сериал с пакета на Ромфарма е крайно време да бъде преустановен и то инициативата трябва да е на ръководството, което има голяма "заслуга" за зациклянето му.
                  http://www.4-traders.com/zbcache/reu...496956&s=1&l=2
                  До 2 седмици ще мине пакета......

                  Коментар


                  • Тук оценките и термини умрели коне са доста крайни. Дори и при сегашното статукво, без раздвижване на американския проект, таргета е чувствително по-голям. Просто сапунения сериал с пакета на Ромфарма е крайно време да бъде преустановен и то инициативата трябва да е на ръководството, което има голяма "заслуга" за зациклянето му.
                    http://www.4-traders.com/zbcache/reu...496956&s=1&l=2

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

                      Една индианска мъдрост гласи - Когато забележиш, че яздиш умрял кон, слез от него.....
                      Слизам, слизам. Няма да го яздя повече тоз умрял кон.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                        Никакво доверие нямам тук, нула. И това не е заради прословутия пакет на Ромфарм, а е въпреки него. Който се е хванал тук да “партньорства” с мениджмънта на компанията, хубаво не е видял. Нормално е Ромфарм да излизат. Грешка направих че влязох тук. Пиша си червена точка и излизам, поне няма да е на загуба.

                        ПС: Излизам и от трейдинга, направих добри пари там, въпреки прословутия “мениджмънт”
                        Една индианска мъдрост гласи - Когато забележиш, че яздиш умрял кон, слез от него.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                          Тук пише за 4 долара бройката. Ще дадеш ли източник?
                          https://finance.yahoo.com/news/achie...123000138.html
                          опа моя грешка, исках да напиша 4 ама се обърках по текущата цена която е 3 и нещо
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Добре, ти си знаеш, явно не съм на нивото ти, така че спирам да давам каквито и да е съвети и влизам в подобен изказ:
                            Акцията е пълен шит, крепи се само и единствено благодарение на вЕрата на разни балъчета, които са се почувствали ухажвани след една флашка и едно кафе от дъртия комунист Чича ви Оги (Мумията). Пакетът няма да мине тази година - откъде знам си е моя работа, аз така вярвам и толкова! Не е препоръка за сектантстване, естествено

                            П.С. Извън глупостите, искрено желая успех и здраве, за Чичо мнението си го запазвам за себе си. Явно не съм запомнил вярно града при срещата ни, за което се извинявам, определено си бил прекалено маловажен, почти толкова, колко аз за теб (и това е шега). Ще си "говорим" пак, когато акцията слезе под 4 лева!
                            може би не помня ника ти от форума и не правя връзка
                            сигурно е така

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                              Груев няма смисъл от лични нападки. Ако не ти харесва Софарма и Донев то недей да купуваш. Компаниите на Донев са едни от най добре представящите се последните 6 години та нормално да има инвеститори които да му вярват.

                              Ако цената на пакета беше 20% надолу щеше да се обере по бързо но явно е нямало възможност за по ниска цена.

                              Да питам колегите каква е стратегията за обратно изкупените акции ? Станаха огромно количество та дано да има стратегия
                              беше отговорено, че няма да се изсипват на борсата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Добре, ти си знаеш, явно не съм на нивото ти, така че спирам да давам каквито и да е съвети и влизам в подобен изказ:
                                Акцията е пълен шит, крепи се само и единствено благодарение на вЕрата на разни балъчета, които са се почувствали ухажвани след една флашка и едно кафе от дъртия комунист Чича ви Оги (Мумията). Пакетът няма да мине тази година - откъде знам си е моя работа, аз така вярвам и толкова! Не е препоръка за сектантстване, естествено

                                П.С. Извън глупостите, искрено желая успех и здраве, за Чичо мнението си го запазвам за себе си. Явно не съм запомнил вярно града при срещата ни, за което се извинявам, определено си бил прекалено маловажен, почти толкова, колко аз за теб (и това е шега). Ще си "говорим" пак, когато акцията слезе под 4 лева!
                                Груев няма смисъл от лични нападки. Ако не ти харесва Софарма и Донев то недей да купуваш. Компаниите на Донев са едни от най добре представящите се последните 6 години та нормално да има инвеститори които да му вярват.

                                Ако цената на пакета беше 20% надолу щеше да се обере по бързо но явно е нямало възможност за по ниска цена.

                                Да питам колегите каква е стратегията за обратно изкупените акции ? Станаха огромно количество та дано да има стратегия

                                Коментар

                                Working...
                                X