IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
    Тони за трейдинга дай малко инфо, какви са плановете там..
    Друг е спец-а на трейдинга(то не че аз съм спец някъде...), аз там само от уважение...
    В момента сякаш това е мотора на групата - плановете за развитие във всички пръкнали държави от бивша Югославия са ясни. В Сърбия вече се изправиха на крака и вървят с бързи крачки имат и доста регистрирани продукти на мама, които вече пласират там. Да очакваме хубави ноовини и от СФТРД и от мама, казаха
    Last edited by tony1975; 19.06.2018, 19:52.

    Коментар


    • Тони за трейдинга дай малко инфо, какви са плановете там..

      Коментар


      • Извинявам се на всички писали ми на лични, на които не съм отговорил.
        На пук на това, което твърди бат Бойчо - сайта все още не работи добре и не съм видял индикации за входящи писма.

        Не знам защо така се озлобиха някои никове тук и в други теми?
        Очаквали сте чичо Оги да ви изкупи акциите? Очаквали сте да му продадете по-скъпо? Трябва да затваряте Репо-то? До края на декември имаше оферта купува в ляво и който е искал(знаейки че следващия прозорец на инсайдърите е юни) можеше да продаде. А и не помня някой да е обещавал нещо...

        Какво искате да чуете от ОСА, че така яростно нападате наред?
        -чичо Оги каза че дивидента 2019 може да е по-малък, заради увеличени разходи - да каза;
        -чичо Оги каза че строежа на заводите изостава - да каза;
        -чичо Оги каза че Фаза 3 в САЩ няма да е ЮНИ 2018, както чухме март, а се отлага за 2019 и ще продължи поне 18месеца, а после според някои интервюта в Клуб З ще трябва още 3-5години, така че и там отиваме с очаквания петилетки напред.
        -каза даже, че и кеша е кът и чакат дивидента за покупки - да каза, въпреки че тук малко не повярвах... ама и те са хора, може наистина да не са им излезли сметките!!!

        Може би прекалената им откритост и споделяне на текуща информация, ни кара да изграждаме очаквания, които после се отлагат и това изнервя очакващите 2018 да е годината на СОФАРМА. Ами и аз очаквах да сме на други ценови нива, съдейки по срещите с инвеститорите, но явно не става толкова лесно. Който е много бесен и недоволен - компании много по цял свят или още по-добре създайте своя и опитайте! Не обръщайте най-големия плюс на мениджмънта - прозрачност и комуникация, срещу тях. Така правите лоша услуга и на нас.

        Аз все още се надявам че СОФАРМА ще изпълни решението на ОСА и ще купи 4млн акции(въпреки, че и тук ни провокираха да мислим, че може и да не стане) и заедно с изчакващи фондове ще отместят пакета и всички накупили кандидат милионери чакащи да кешират 10-20ст нагоре. Надявам се и Септември инсайдърите с дивидент по сметките да излязат и да закарат акцията на други ценови нива и за 13 Октомври капитализацията да е друга, но... не винаги се сбъдват надеждите ми.

        Оставам с впечатление, че колкото по- откровен е с форумците човек, те още по-яростно започват да нападат!
        Ето защо се радвам, че отново благодарение на ОСА на СФАРМ се запознах с чудесни хора и сега спокойно мога да заобиколя форума и да си пиша с тези 20-30 човека по Фейс, Вайбър и Скайп. Тук май остава да влизаме само за майтап, защото всичко останало се обръща срещу нас!

        Хубав и усмихнат ден!
        Не спирайте да сте оптимисти и бъдете позитивни - нещата ще се наредят!
        Last edited by tony1975; 20.06.2018, 05:52.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

          Да, имаше. Имах малката надежда, че Огнян е по-широко скроен от другите хора на БФБ и като цяло в България. За съжаление се оказа същия завистлив човек, като повечето в мизерната ни държавица, даже и по-зле. Много съм разочарован. Затова в българския казан в ада няма дявол. Защото като някой тръгне да излиза и останалите го дърпат за краката. Повече от това няма какво да кажа.
          Защо така си промени мнението тук и в трейдинга. Трейдинга дават ли дивиденти дават, имат сериозен ръст на приходите, може би аптеките дърпат сега печалбата, но се очаква да нарсне, не са казали че ще спират дивидентите,какво те накара да се махнеш от трейдинга

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Виж ся, аз с Вас навреме изучилите се - не моя се меря щото съм неук -лаик. Свикнал съм с двете си ръце и даденото да си копам хляба от 11годешен . До навършване на 16 ми година, пишена изработеното в МТС на баба ми, която пък в лето 64то не и стигаше стажа за пенЦия, та видиш ли и пред рода съм се отчел. Ти ся видиш ли нещо, що да ти прилича на туй горе де си писал.
            Много ти харесвам задницата (от кай време), но вервай ми за задник не ставам и ДС са стигали до тоз извод!
            Не ме разбра и взе, че се обиди, ама нейсе А не съм го целял. Здраве да е и наздраве!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Inta53, и ти ли, Бруте, влезе в сектата на омертата, а дори не е ракиено време (лични разсъждения, както би казал сам). Сега очаквам да се включиш и в кохортата на славославещите мумифицирания. Та по този повод се сещам един виц:
              Започнал фараонът да си строи пирамида, зер велик фароан бил велика мумия щял да стане, съответно викнал най-добрите клинописци да му издялат делата и да го опишат колко е невероятен. Писали те, брисали, по-едно време един от по-малките майстори се провикнал към баш майстора:
              - Баш майсторе, фараонът беше голям евач с два кора или с три кора се пише

              Та и тук така - с две таблетки тавекс или с три таблетки трибестан на завишена цена ще опишем невероятните мениджърски умения на чичкото с опънатия фейс?

              Виж ся, аз с Вас навреме изучилите се - не моя се меря щото съм неук -лаик. Свикнал съм с двете си ръце и даденото да си копам хляба от 11годешен . До навършване на 16 ми година, пишена изработеното в МТС на баба ми, която пък в лето 64то не и стигаше стажа за пенЦия, та видиш ли и пред рода съм се отчел. Ти ся видиш ли нещо, що да ти прилича на туй горе де си писал.
              Много ти харесвам задницата (от кай време), но вервай ми за задник не ставам и ДС са стигали до тоз извод!

              Коментар


              • Бе като чета протокола, не е било чак толкова скучно. Имало и надигане на глава затова ОД не е бил словоохотлив, както спомена Тони.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                  Цял ферман имаш започващ така ; - БЛАГОДАРЯ ТОНИ !!!

                  нямах индикация за получено съобщение, но като ги отворих за входящи и изкочиха!
                  По темата, така и предполагах, че няма да има откритост- защото ако щеше да има решение,- то би се случило преди ОС още в началото на месеца(лични расъждения),....
                  Inta53, и ти ли, Бруте, влезе в сектата на омертата, а дори не е ракиено време (лични разсъждения, както би казал сам). Сега очаквам да се включиш и в кохортата на славославещите мумифицирания. Та по този повод се сещам един виц:
                  Започнал фараонът да си строи пирамида, зер велик фароан бил велика мумия щял да стане, съответно викнал най-добрите клинописци да му издялат делата и да го опишат колко е невероятен. Писали те, брисали, по-едно време един от по-малките майстори се провикнал към баш майстора:
                  - Баш майсторе, фараонът беше голям евач с два кора или с три кора се пише

                  Та и тук така - с две таблетки тавекс или с три таблетки трибестан на завишена цена ще опишем невероятните мениджърски умения на чичкото с опънатия фейс?
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    А получи ли каквото ти пратих?

                    Цял ферман имаш започващ така ; - БЛАГОДАРЯ ТОНИ !!!

                    нямах индикация за получено съобщение, но като ги отворих за входящи и изкочиха!
                    По темата, така и предполагах, че няма да има откритост- защото ако щеше да има решение,- то би се случило преди ОС още в началото на месеца(лични расъждения),....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Тези които качват файловете по официално обявените сайтове, носят ли пряка отговорност за това, каквото качват?
                      Ако носеха такава , то трябва да останат без заплата!
                      Сега разбрах какво имаш в предвид , ами ................ прав си

                      Коментар


                      • Протокола вече е качен, благодаря на ДВИ-то.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          А твоето мнение, бате Тони какво за срещата? Друг път правиш резюме на срещата, сега е тихо и спокойно, което е малко притеснително лично за мен и за това търся инфо по темата, но трудно нещо е това в ерата на "Интернет на нещата"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            Не,
                            благодаря

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              Не,
                              А получи ли каквото ти пратих?

                              Коментар


                              • Не,

                                Коментар

                                Working...
                                X