IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

    Ама едно може да му се признае на донев. С по една флашка и едно кафе си спечели клакьори до живот.
    имах достатъчно средства, за да купя когато и каквото трябва, и да продължа да купувам през годините, за да мога сега да стоя у нас и да ходя на кафе с г-н Донев почти всеки месец
    защо да не правя каквото ми харесва??????
    да си направил и ти нещо подобно, никой не ти пречеше

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

      няма как да знаеш всичко
      ....има и още нещо??? Значи, има и платени клакьори...!?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

        Ама едно може да му се признае на донев. С по една флашка и едно кафе си спечели клакьори до живот.
        Аз наистина не разбирам сега защо е това недоволство. Съвсем сериозно ви моля да ми обясните. За протокола - Донев не ме е черпил нито кафе, нито ми е давал флашка.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

          Ама едно може да му се признае на донев. С по една флашка и едно кафе си спечели клакьори до живот.
          няма как да знаеш всичко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Излизащите сега, могат да се завърнат обратно есента, с покупки именно от Ромфарм. Моя случай например е точно такъв
            речено - сторено
            Щом си рекъл,- да изчакаме димитровден!!! Може би и с благослов от дядо Коледа (y)!?
            {да се потопим в "играта" (че малко я заразяхме ) }
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • toni що го изтри !?
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Тук верно си е секта

                Коментар


                • А бе, в тази секта човек едно негативно мнение ли не може да каже вече? Какво се случва тук?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975

                    Нито искам да ми даваш, нито на теб някой е длъжен. По леко с острите думи и като не ти харесва айде друм пък дано при кокошките видиш братята след 2-3 години така да подкрепят компанията си с оферти купува на 2,4лв...ама надали
                    Ама едно може да му се признае на донев. С по една флашка и едно кафе си спечели клакьори до живот.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975

                      Злостни подхвърляния не ми се слушат ВСИЧКИ оферти продава сложени на 4.27 бяха отнесени днес и даже останаха 10к отляво...така че слагай и бягай.
                      На теб отчет ли трябва да ти давам или какво? Ще изляза когато реша.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                        Като загубя доверие в някой, излизам от всичко що е свързано с него. Бизнес модела е фантастичен на Трейдинга, Димитров е много интелигентен човек, не го познавам много добре, но такива са ми впечатленията от него. Просто реших да напусна цялата група. Не искам да влияя на никой, дано направите големите пари тук, като донев избие пакета на ромите.
                        То не останаха кой знае колко много компаниии в БГ едно корадо, мцх и хес.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                          Здравей, защо си промени мнението и за трейдинга ?
                          Като загубя доверие в някой, излизам от всичко що е свързано с него. Бизнес модела е фантастичен на Трейдинга, Димитров е много интелигентен човек, не го познавам много добре, но такива са ми впечатленията от него. Просто реших да напусна цялата група. Не искам да влияя на никой, дано направите големите пари тук, като донев избие пакета на ромите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                            Със +150 хил броя не се излиза така лесно. Ще излезем, не ни мисли нас.
                            Здравей, защо си промени мнението и за трейдинга ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975
                              Хайде де мрън мрън... Що не излизате сега от компанията а? Ех пуста алчност...
                              Със +150 хил броя не се излиза така лесно. Ще излезем, не ни мисли нас.

                              Коментар


                              • Въпроса е пакета на РФ кога ще замине.....

                                Коментар

                                Working...
                                X