IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

    това да не си го гледал във филмите и пресата на Пеевски, че се сети???
    Paid Poster).

    Хора, които получават пари, за да пишат коментари или статии, или да създават нови дискусии във форумите с една-едничка цел – да влияят на мнението на останалите потребители.....To whom it may concern!

    Коментар


    • бъг на инвестор.бг или прогноза?
      screen-shot свален от сайта в 14:03
      П.П трябваше в 'Бисери и вицове' да го пусна
      Last edited by nickmyname; 26.06.2018, 14:09. Причина: уточнение

      Коментар


      • Чичо ви Оги ми се струва доста изнервен. Дали заради несигурността на международните пазара или заради нещо друго. Ще видим.Нямам препоръки.

        Коментар


        • Някой може ли обясни как Софарма ще се пребори с могъщите производители на генерици. Не се заблуждавайте - те навлизат на нашия пазар въпреки всичките му спирачки , което се сещате какво означава ...
          Напр. Teva правят изключителни и успешни усилия да намалят дълга си , както и да увеличат своята конкурентност.
          Последното включва намаляване на производствените разходи, намаляване на разходи за заплащане на персонала (вкл. меринджеите) и т.н.
          Моля запознатите да споделят какво се прави при фармата ….
          Last edited by Protokol; 26.06.2018, 10:46.
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Тук няма какво да кажа(въпреки че сравнението с АТЕРА не е коректно) - ръста на Планината е в следствие на МЦХ - никой не спори за цените и че едни компании са над историческия си връх, а други(също читави и открити не са) - за това държим дялове във вторите

            Хубава вечер на всички!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Ето нещо интересно.
              Викаш, феновете яко профитабилни за периода !?))
              Забравих, (ако правилно разбрах) - казваха, че не им трябвало скъп папир,)) (не е препоръка, естествено)
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Ето нещо интересно.
                Каквото сме могли, взели сме от шампионите. По-интересното е според теб какво ще е положението след 3 години примерно . То и аз бях млад и красив в миналото, ама ела ме виж сега
                Last edited by 15%; 25.06.2018, 19:54.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Ето нещо интересно.
                  Графиките не са съвет за вземане на инвестиционно решение.



                  Коментар


                  • Много сте се изнервили тук нещо.
                    И на мен ми се струва че излизащите сега ще могат да влезнат обратно след няколко месеца. Да видим.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                      Вече ви пожелах успех. Пий си кафето, аз ще пасувам.
                      Прави каквото сметнеш за добре, но имай предвид, че на Донев му е забранено да търгува от другия месец. Да не стане голяма драма тогава, че няма кой да ти купи бройките. Казвам го съвсем добронамерено, за да няма изненадани.
                      Last edited by 15%; 25.06.2018, 19:43.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                        Вече ви пожелах успех. Пий си кафето, аз ще пасувам.
                        от, съгласих се

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                          имах достатъчно средства, за да купя когато и каквото трябва, и да продължа да купувам през годините, за да мога сега да стоя у нас и да ходя на кафе с г-н Донев почти всеки месец
                          защо да не правя каквото ми харесва??????
                          да си направил и ти нещо подобно, никой не ти пречеше
                          Вече ви пожелах успех. Пий си кафето, аз ще пасувам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                            продавай си портфейлченцето и ставай милионер от други позиции
                            Това умаление прави ли ти достойнството по-голямо? Съмнявам се.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение
                              ....има и още нещо??? Значи, има и платени клакьори...!?
                              продавай си портфейлченцето и ставай милионер от други позиции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение
                                ....има и още нещо??? Значи, има и платени клакьори...!?
                                това да не си го гледал във филмите и пресата на Пеевски, че се сети???

                                Коментар

                                Working...
                                X