IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

    на мен ми е хубаво да пътувам и се срещам с колегите на ОС
    подкрепям изцяло !!!!!


    Абе като раздаваха хонорарите те нямаше. Не те знам къде ходиш ама...
    ​​​

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Фортис какво значи това? Не можеше ли това решение през септември с другите? То всеки месец оса стана....
      софиянци са ок и всеки ден на оперативка да ги викат ама ние...
      на мен ми е хубаво да пътувам и се срещам с колегите на ОС
      подкрепям изцяло !!!!!

      Коментар


      • Фортис какво значи това? Не можеше ли това решение през септември с другите? То всеки месец оса стана....
        софиянци са ок и всеки ден на оперативка да ги викат ама ние...

        Коментар


        • Уведомяваме Ви, че на 25.06.2018 година “Софарма” АД получи одобрение от КФН на Договора за преобразуване чрез вливане на “Унифарм” АД в “Софарма” АД, както и на докладите на управителните органи и докладите на проверителите. Справедливата цена на акциите на участващите в преобразуването дружества е определена въз основа на общоприети оценъчни методи. Въз основа на справедливата цена на акциите на участващите в преобразуването дружества се формира съотношение на замяна от 0.957502, което означава, че една акция на преобразуващото се дружество “Унифарм” АД следва да се замени с 0.957502 акции на приемащото дружество “Софарма” АД от обратно изкупените акции, с които разполага приемащото дружество. Всички условия по преобразуването са описани подробно в Договора за преобразуване и докладите на управителните органи, които предстои да бъдат одобрени на ОСА на двете дружества. Процедурата по свикване на ОСА на двете дружества e стартирана и се очаква двете събрания да се проведат на 1 август 2018 година.

          Коментар


          • Е, колко му е да се напълни гапа от преди ЧЕТИРИ годинки ...
            - САМО ЕДНА ЦЕНА ОТ 1 049,98$

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

              Да не са пуснали в обращение и тези от увеличението?

              Това е volume... не трябва ли да се раздели на цената за да се стигне до брой изтъргувани акции?
              То и капитализацията така

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Ето нещо интересно.
                Графиките не са съвет за вземане на инвестиционно решение.



                Nice

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                  И все пак не се вижда често:
                  Цена на акция: 4.87
                  Изтъргуван обем 21млн акции
                  Маркет кап 14.53млн

                  Колко пъти са се завъртели акциите днес?
                  Да не са пуснали в обращение и тези от увеличението?

                  Това е volume... не трябва ли да се раздели на цената за да се стигне до брой изтъргувани акции?
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • И все пак не се вижда често:
                    Цена на акция: 4.87
                    Изтъргуван обем 21млн акции
                    Маркет кап 14.53млн

                    Колко пъти са се завъртели акциите днес?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                      На мен обемът ми е интересен. Можеш ли да ми обясниш отношението между изтъргувания обем за деня и маркет капа?!?!
                      Тук водещо не е как се търгува акцията на ACHV, с какви обеми, капитализации, а как се възприема новина, отнасяща се за не толкова близка бизнес реализация. Като се има предвид и това, че става в период, в който пазарите в САЩ са твърде нервни, заради неяснотата относно търговските войни. Следя доста сериозно американския пазар, такава промяна в цената не става всеки ден

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                        На мен обемът ми е интересен. Можеш ли да ми обясниш отношението между изтъргувания обем за деня и маркет капа?!?!
                        Това си е наистина интересно голяма търговия е паднала

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Intern-trader Разгледай мнение
                          https://seekingalpha.com/news/336621...on-aid-studies
                          Achieve Life Sciences +47% on results of smoking cessation aid studies
                          На мен обемът ми е интересен. Можеш ли да ми обясниш отношението между изтъргувания обем за деня и маркет капа?!?!

                          Коментар


                          • https://seekingalpha.com/news/336621...on-aid-studies
                            Achieve Life Sciences +47% on results of smoking cessation aid studies

                            Коментар


                            • The study demonstrated that cytisine has no clinically significant interaction with any of the hepatic enzymes commonly responsible for drug metabolism nor clinically significant interaction with drug transporters. This suggests that cytisine may be administered with other medications without the need

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

                                Paid Poster).

                                Хора, които получават пари, за да пишат коментари или статии, или да създават нови дискусии във форумите с една-едничка цел – да влияят на мнението на останалите потребители.....To whom it may concern!
                                не искам да влияя на никого
                                и пари не получавам - не и от това

                                Коментар

                                Working...
                                X