IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Според мен грешиш . Фактите говорят, че уговорка с "Чичо" няма, но няма да е лошо ако се смилят над "племенниците му" и разкрият някакъв диапазон, че така може да решим, че са се отказали от продажба като цяло
    Може и така да е.............все пак кои факти имаш предвид,които доказват обратното?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

      А дали са техни.......?Все си мисля че имат някаква договорка с Чичо да не изсипват повече,срещу това той да намери начин бройките им да се изкупят на тяхната цена.......разбира се това са си само мои догатки.Та от тази гледна точка едва ли имат в момента оферти продава ......докато не се намери достатъчно голяма оферта купува в техния ценови диапазон.
      Според мен грешиш . Фактите говорят, че уговорка с "Чичо" няма, но няма да е лошо ако се смилят над "племенниците му" и разкрият някакъв диапазон, че така може да решим, че са се отказали от продажба като цяло
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Някой направи тапичка от 52000 бройки на 4,15 преди голямата такава от милиони. Между другото, има ли някой сведение какво стана с цената 4,27? Дали стана 4,16 или си остана? ПРеди поне се знаеше, че за по-големи количества е 4,27 и бяха оставили 100 000 броя на 4,35 за по-дребнички. Сега няма никакви бройки и е мъгла.

        П.П. Ще помоля отговорните за продажбата на пакета на Ромфарм да позиционират поне онези 100 000, та да се ориентираме в обстановката
        А дали са техни.......?Все си мисля че имат някаква договорка с Чичо да не изсипват повече,срещу това той да намери начин бройките им да се изкупят на тяхната цена.......разбира се това са си само мои догатки.Та от тази гледна точка едва ли имат в момента оферти продава ......докато не се намери достатъчно голяма оферта купува в техния ценови диапазон.

        Коментар


        • Някой направи тапичка от 52000 бройки на 4,15 преди голямата такава от милиони. Между другото, има ли някой сведение какво стана с цената 4,27? Дали стана 4,16 или си остана? ПРеди поне се знаеше, че за по-големи количества е 4,27 и бяха оставили 100 000 броя на 4,35 за по-дребнички. Сега няма никакви бройки и е мъгла.

          П.П. Ще помоля отговорните за продажбата на пакета на Ромфарм да позиционират поне онези 100 000, та да се ориентираме в обстановката
          Last edited by 15%; 08.08.2018, 20:40.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение
            Борсов посредник по телефона :
            - Предлагаме да си закупите акции с гарантирана висока доходност!
            - Господине, оставете ме на мира. Не ми трябват никакви акции с висока доходност.
            - Няма проблеми, имаме и такива...
            Ами така де, важното е всички да са на въртележката, да има за всекиго по нещо

            Коментар


            • Борсов посредник по телефона :
              - Предлагаме да си закупите акции с гарантирана висока доходност!
              - Господине, оставете ме на мира. Не ми трябват никакви акции с висока доходност.
              - Няма проблеми, имаме и такива...

              Коментар


              • https://forbesbulgaria.bg/2018/08/06...8%D0%BD%D0%B3/

                г-н Димитров !!!!

                Коментар


                • Може ли някой да подскаже от коя дата ще са налични бонус акциите на служителите?
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Софарма“ АД уведомява, че за месец юли 2018 година “Софарма” АД реализира ръст в продажбите си с 10% спрямо същия месец на предходната година в т.ч. 14% ръст на продажбите за износ и 3% ръст на продажбите за вътрешен пазар.
                    През първите седем месеца на 2018 година приходите от продажби на продукция намаляват с 6% спрямо същия период на 2017 година в т.ч. 5% спад на продажбите за вътрешен пазар и 6% спад на продажбите за износ.
                    2018 ще реализират ръст спрямо 2017 в крайна сметка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Софарма“ АД уведомява, че за месец юли 2018 година “Софарма” АД реализира ръст в продажбите си с 10% спрямо същия месец на предходната година в т.ч. 14% ръст на продажбите за износ и 3% ръст на продажбите за вътрешен пазар.
                      През първите седем месеца на 2018 година приходите от продажби на продукция намаляват с 6% спрямо същия период на 2017 година в т.ч. 5% спад на продажбите за вътрешен пазар и 6% спад на продажбите за износ.
                      Наваксват, наваксват... а и от миналата година все пак летвата е доста висока

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

                        - Как се виждате след пет години в нашата фирма?
                        - Ослепял от блестящите переспективи!
                        Коя е тази Ваша фирма?
                        Нещо не ме четете правилно...някъде да съм писал за блестящи перспективи?

                        Коментар


                        • Софарма“ АД уведомява, че за месец юли 2018 година “Софарма” АД реализира ръст в продажбите си с 10% спрямо същия месец на предходната година в т.ч. 14% ръст на продажбите за износ и 3% ръст на продажбите за вътрешен пазар.
                          През първите седем месеца на 2018 година приходите от продажби на продукция намаляват с 6% спрямо същия период на 2017 година в т.ч. 5% спад на продажбите за вътрешен пазар и 6% спад на продажбите за износ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                            Вярно е, че е голям обема, който чака за продажба за нашия пазар, но ако дружеството се развива добре, много бързо ще се намерят купувачи. За хубавите ябълки винаги има купувачи, колкото и много да са...
                            - Как се виждате след пет години в нашата фирма?
                            - Ослепял от блестящите переспективи!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              А за огризките от хубавите ябълки, във Фармата може да се влезе само като безгласна буква ,това направиха пенсиите ,но и на тях им е вече мноооого неконфОРТНО....и вече няма желаещи , а други глупаци няма....
                              Големите риби не обичат да бъдат превръщани в Големи Шарани....както прави Чичо ви Оги....
                              Ако искаш да си голяма риба, не трябва ли да имаш голям дял...? Как искаш да си Гласна буква ако ти са малко гласовете? Не е това проблема според мен....навсякъде големият дял определя управлението. Проблема е, че резултатите в отчетите не са добри на този етап. Нека да се увеличават приходите, печалбите, тогава и пенсионните и други по-малки акционери ще са доволни....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                                Вярно е, че е голям обема, който чака за продажба за нашия пазар, но ако дружеството се развива добре, много бързо ще се намерят купувачи. За хубавите ябълки винаги има купувачи, колкото и много да са...
                                А за огризките от хубавите ябълки, във Фармата може да се влезе само като безгласна буква ,това направиха пенсиите ,но и на тях им е вече мноооого неконфОРТНО....и вече няма желаещи , а други глупаци няма....
                                Големите риби не обичат да бъдат превръщани в Големи Шарани....както прави Чичо ви Оги....

                                Коментар

                                Working...
                                X