IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    Здраве и успехи на всички колеги и през 2019г !!!!
    Пожелавам на всички здраве, лични успехи, щастие, късмет ако се наложи и често да се виждаме на ОС на групата СОФАРМА !!!!
    +1, а на теб Честит Имен Ден!

    п.п. От баницата по-голям дивидент ми се падна

    Коментар


    • Здраве и успехи на всички колеги и през 2019г !!!!
      Пожелавам на всички здраве, лични успехи, щастие, късмет ако се наложи и често да се виждаме на ОС на групата СОФАРМА !!!!

      Коментар


      • Весело посрещане на Новата 2019 годинааааааа !!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

          А защо тогава купуваше на 4.27 , като можеше да я срине до 2,50 ?
          Имам чувството, че и при него има неизвестни, или изгражда нова схема .

          Всичко ще стане ясно ама до година.

          Весели празници на всички бикове и мечки! По Коледа понякога се случват и чудеса .
          https://www.youtube.com/watch?v=J42NffyD6JM

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение


            2018г.
            от 4,30лв та чак до 3,50лв
            Пожелавам на акционерите по-добра 2019!
            Реалността е друга...и по ниски нива ще има още януари месец 2019г.

            Коментар




            • 2018г.
              от 4,30лв та чак до 3,50лв
              Пожелавам на акционерите по-добра 2019!
              Last edited by tony1975; 28.12.2018, 20:13.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                Чичо е машина - никога не купува скъпо, когато може да купува евтино!
                Sancta Simplicitas! ...... however..... Happy Christmas!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                  Чичо е машина - никога не купува скъпо, когато може да купува евтино!
                  А защо тогава купуваше на 4.27 , като можеше да я срине до 2,50 ?
                  Имам чувството, че и при него има неизвестни, или изгражда нова схема .

                  Всичко ще стане ясно ама до година.

                  Весели празници на всички бикове и мечки! По Коледа понякога се случват и чудеса .

                  Коментар


                  • Чичо е машина - никога не купува скъпо, когато може да купува евтино!

                    Коментар


                    • моите ги продадох на 4.15 повечето преди година още, а последната 1/3 сега преди няколко седмици на 3.64 - след като падна под 4 викам аре ше ги продавам, ма то секи ден с по 5 ст надолу, стисках, викам си ше върне малко нагоре ...ядец нищо не върна , а исках преди декември да съм разкарал всички ликвидни от БФБ щото американците като сриват да гледам спокойно

                      и все пак те падат , падат , и връщат , има динамика и корекции - а ние само лошото, и все надолу

                      дойде пак cash is king мантрата, тоя път празнично

                      "the trend is your friend until the end..."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Мойте дългосрочни си ги продадох когато Чичо Оги ме излъга за дивидента в Полша.....след това малко ме послъга в Севтополис което не ми пречи да купувам на 2 от Любо Пъпката и АМРО и да продавам с 50% по нагоре ,пък вие си чакайте Петицата.....нема лошо....
                        Когато стисна зъби обикновено тези акции ги отписвам .....повечето. В тази позиция единственото вярно нещо е да нахраните Чичо Оги с колкото може повече акции на тези цени...
                        ОК.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                          Има и друг вариант: Да стисне зъби без да се нааква, да изчака 2 години докато чукнат 4.70-5.00 лева (ПАК) и междувременно да вземе и два дивидента. Сега ако хоризонта ти е 2-3 месеца си продавай и си прибирай загубите. Твоите дето си ги продал, някой ще ги шитне на 5 след 2 години.
                          Мойте дългосрочни си ги продадох когато Чичо Оги ме излъга за дивидента в Полша.....след това малко ме послъга в Севтополис което не ми пречи да купувам на 2 от Любо Пъпката и АМРО и да продавам с 50% по нагоре ,пък вие си чакайте Петицата.....нема лошо....
                          Когато стисна зъби обикновено тези акции ги отписвам .....повечето. В тази позиция единственото вярно нещо е да нахраните Чичо Оги с колкото може повече акции на тези цени...

                          Коментар


                          • Става дума за спекуланти vs long term. Тук май повечето са от първите и го изяждат в момента, защото се панират и продават на лонг търмите. На загуба разбира се.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Не искам никой да обиждам ,но който има достатъчно акъл и смелост да прежали загубите си продава.....
                              Цената е на 2- 2,50 по маркет от време оно.......при криза
                              Има и друг вариант: Да стисне зъби без да се нааква, да изчака 2 години докато чукнат 4.70-5.00 лева (ПАК) и междувременно да вземе и два дивидента. Сега ако хоризонта ти е 2-3 месеца си продавай и си прибирай загубите. Твоите дето си ги продал, някой ще ги шитне на 5 след 2 години.

                              Коментар


                              • Малка част бяха мои

                                Коментар

                                Working...
                                X