IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Да сега разбрах какво казвате. За мен е важно най-накрая отдела в Сфтрд който бе натоварен с продажбите на мама да покаже какво може ...
    Скоро ще излезнат предварителните за 2018 - индивидуален и консолидиран. Ще видим. Аз не съм инвеститор , но ми е интересно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение

      Инфото за малцинственото е от Консолидиран отчет на Софарма Трейдинг. Мисля, че Софарма няма друго в Сърбия освен Лековит през Софарма Трейдинг.
      Да сега разбрах какво казвате. За мен е важно най-накрая отдела в Сфтрд който бе натоварен с продажбите на мама да покаже какво може ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение

        Инфото за малцинственото е от Консолидиран отчет на Софарма Трейдинг. Мисля, че Софарма няма друго в Сърбия освен Лековит през Софарма Трейдинг.
        Коя от посочената информация от мен е стара според теб?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Мисля че говорим за различни неща, колега...
          Сякаш и информацията ви е стара...
          Инфото за малцинственото е от Консолидиран отчет на Софарма Трейдинг. Мисля, че Софарма няма друго в Сърбия освен Лековит през Софарма Трейдинг.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение

            Сърбия? Ами там печалбата веке е почти на "0". При 30% малцинствено участие виж колко е печалбата на немалцинственото и от там си направи извода за общата на Сърбия. А придобиха при доста по-голяма такава и очаквания за около 500 хил месечна печалба. 8 EBITDA беше любимата фраза на тогавашния Финансов директор.
            Мисля че говорим за различни неща, колега...
            Сякаш и информацията ви е стара...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              така се оказа, прав сте колега.
              Аз за това се надявам много повече на обръщане на резултите заради Сърбия.
              За Табекс до старт на продажбите ми се въртят 5години по спомен, но не намирам интервюто. Това не е проблем...за мен достатъчно позитивно ще е успешно преминаване на Фаза 3 с резултат близък(а защо не и по-добър) до двата медикамента, които в момента държат пазара там. Също чудесна новина би била и че някой голям купува Ачийв и се захваща с налагането на медикамента...тогава чакането ще е сладко а и цената на акцията ще е на други нива, само след тези новини и дори без старт на продажбите.

              Поздрави и успех!
              Сърбия? Ами там печалбата веке е почти на "0". При 30% малцинствено участие виж колко е печалбата на немалцинственото и от там си направи извода за общата на Сърбия. А придобиха при доста по-голяма такава и очаквания за около 500 хил месечна печалба. 8 EBITDA беше любимата фраза на тогавашния Финансов директор.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Така се улисах от спада в цената, че едва сега забелязвам - компанията е спряла/пропуснала да публикува месечните резултати за декември или аз греша?
                Не грешиш и аз това забелязах. Чакам ги от няколко дни ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Така се улисах от спада в цената, че едва сега забелязвам - компанията е спряла/пропуснала да публикува месечните резултати за декември или аз греша?

                  OДааа, и аз чаках още в понеделник ..., но нъц - нема инфо веке...

                  Коментар


                  • Така се улисах от спада в цената, че едва сега забелязвам - компанията е спряла/пропуснала да публикува месечните резултати за декември или аз греша?

                    Коментар


                    • Донев да вземе пример от Гърция: https://money.bg/macro/gartsiya-shte...dRC6knNP-GmAeA

                      коноп vs жълта акация
                      Last edited by Innocent; 08.01.2019, 20:00.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        така се оказа, прав сте колега.
                        Аз за това се надявам много повече на обръщане на резултите заради Сърбия.
                        За Табекс до старт на продажбите ми се въртят 5години по спомен, но не намирам интервюто. Това не е проблем...за мен достатъчно позитивно ще е успешно преминаване на Фаза 3 с резултат близък(а защо не и по-добър) до двата медикамента, които в момента държат пазара там. Също чудесна новина би била и че някой голям купува Ачийв и се захваща с налагането на медикамента...тогава чакането ще е сладко а и цената на акцията ще е на други нива, само след тези новини и дори без старт на продажбите.

                        Поздрави и успех!
                        Още по - сладко е ако си купя на 2 лв примерно

                        Коментар


                        • И стига вече сте ме смятали за човек който търгува само на база графичен анализ! И аз като вас гледам отчети, изчислявам коефициенти и следя новините.

                          Коментар


                          • Тони, знаеш, че съм добър спекулант и не е нужно да казвам кое какво ми говори. На борсата съм преди теб, търгувал съм тази акция преди теб и съм я виждал както на пика така и на дъното. Последните си акции продадох на малко под 4.70 лв., което се оказа много правилно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                              В интервю Чичо ви каза, че за Табекса ще са необходимо доста годинки чакане. По памет ще цитирам около 7-10 години.
                              така се оказа, прав сте колега.
                              Аз за това се надявам много повече на обръщане на резултите заради Сърбия.
                              За Табекс до старт на продажбите ми се въртят 5години по спомен, но не намирам интервюто. Това не е проблем...за мен достатъчно позитивно ще е успешно преминаване на Фаза 3 с резултат близък(а защо не и по-добър) до двата медикамента, които в момента държат пазара там. Също чудесна новина би била и че някой голям купува Ачийв и се захваща с налагането на медикамента...тогава чакането ще е сладко а и цената на акцията ще е на други нива, само след тези новини и дори без старт на продажбите.

                              Поздрави и успех!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                ами кажи ти нещо, ще се радвам да прочета...
                                какво ти казват чертичките - ще мине ли Табекс Фаза 3 тази година, ако не това ще повлияе ли на цената, ако "да" колко ще са продажбите?
                                какво казват чертичките за Сърбия - ще може ли там да се мултиплицират резултатите от БГ?
                                В интервю Чичо ви каза, че за Табекса ще са необходимо доста годинки чакане. По памет ще цитирам около 7-10 години.

                                Коментар

                                Working...
                                X