IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

    пиши каквото искаш
    слушам, шефе
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

      Хубаво е и максимум да се сложи, аман от манипулатори и надути банкери
      дообреее
      дай предложение за минимум и максимум

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
        хубаво беше да се сложи някакъв минимум на портфейла за писането из форума
        жалко, че няма да се направи
        така Пурковците от столицата могат да пишат на воля каквото си искат
        Хубаво е и максимум да се сложи, аман от манипулатори и надути банкери

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          опитваш се да поставяш някакви ограничения кой имал право да пише и какъв пакет трябвало да притежава .............. това пряко ме засяга и затова отговорих на поста ти

          съвсем отделен въпрос, че се имаш за собственик на темата, а не веднъж си писал, че нямаш акции в софарма ........ така, че не разбирам кое ти дава право да се мислиш за домакин тук

          а това, че в безсилието си минаваш към директни обиди (Пурковците от столицата) дори не смятам да го коментирам повече

          мда
          пиши каквото искаш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

            моля те не ме въвличай в дискусии с теб
            не съм визирал теб в моите постове, както не съм ти и писал с цитати
            благодаря
            опитваш се да поставяш някакви ограничения кой имал право да пише и какъв пакет трябвало да притежава .............. това пряко ме засяга и затова отговорих на поста ти

            съвсем отделен въпрос, че се имаш за собственик на темата, а не веднъж си писал, че нямаш акции в софарма ........ така, че не разбирам кое ти дава право да се мислиш за домакин тук

            а това, че в безсилието си минаваш към директни обиди (Пурковците от столицата) дори не смятам да го коментирам повече

            мда
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Тонииииииииииииии,
              Честит имен ден !!!!
              Пожелавам ти здраве, ЛЮБОВ, щастие, късмет и растящ портфейл!
              Все така НАЙ акционер в групата Софарма !!!
              Благодаря, приятелю

              Коментар


              • Тонииииииииииииии,
                Честит имен ден !!!!
                Пожелавам ти здраве, ЛЮБОВ, щастие, късмет и растящ портфейл!
                Все така НАЙ акционер в групата Софарма !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  за да присъстваш на ОСА е достатъчно да притежаваш една акция и можеш да изкажеш мнение ........... не би следвало да се изискват повече акции за да може да се пише за някоя акция...

                  дали модератора е в състояние след всяка борсова сесия да следи кой има акции и дали има право да пише?

                  направи си твой форум и там определяй кой колко акции трябва да притежава за да пише в него



                  пурковците си седят по селата цяла година, а когато отиват в столицата запалват машините си от предния ден да загреят, сменят мало, гуми и какво ли не........ и бият тъпана по форумите, че на другия ден ще са столичани...
                  моля те не ме въвличай в дискусии с теб
                  не съм визирал теб в моите постове, както не съм ти и писал с цитати
                  благодаря

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    за да присъстваш на ОСА е достатъчно да притежаваш една акция и можеш да изкажеш мнение ........... не би следвало да се изискват повече акции за да може да се пише за някоя акция...

                    дали модератора е в състояние след всяка борсова сесия да следи кой има акции и дали има право да пише?

                    направи си твой форум и там определяй кой колко акции трябва да притежава за да пише в него



                    пурковците си седят по селата цяла година, а когато отиват в столицата запалват машините си от предния ден да загреят, сменят мало, гуми и какво ли не........ и бият тъпана по форумите, че на другия ден ще са столичани...
                    +1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                      хубаво беше да се сложи някакъв минимум на портфейла за писането из форума
                      жалко, че няма да се направи
                      за да присъстваш на ОСА е достатъчно да притежаваш една акция и можеш да изкажеш мнение ........... не би следвало да се изискват повече акции за да може да се пише за някоя акция...

                      дали модератора е в състояние след всяка борсова сесия да следи кой има акции и дали има право да пише?

                      направи си твой форум и там определяй кой колко акции трябва да притежава за да пише в него

                      Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                      така Пурковците от столицата могат да пишат на воля каквото си искат
                      пурковците си седят по селата цяла година, а когато отиват в столицата запалват машините си от предния ден да загреят, сменят мало, гуми и какво ли не........ и бият тъпана по форумите, че на другия ден ще са столичани...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • хубаво беше да се сложи някакъв минимум на портфейла за писането из форума
                        жалко, че няма да се направи
                        така Пурковците от столицата могат да пишат на воля каквото си искат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                          Мисля беше около 3,30 основния пакет на "Ромите "
                          мисля, че по-долу уточних, че 2/3 от целия пакет го купиха за 36 млн.лв. ........ според мен при въпросния пакет средната беше 3,27 и затова продава на 4,27 .......... доста хора се чудиха как са измислили тази цена 4,27 ...... това е моето обяснение за цената и смятам, че този пакет беше успешно пласиран вече

                          не е препоръка
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                            И банките са същите мошеници и и мародери, само по-лачени на вид
                            селските офиси даже не са лачени
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              ...
                              Пример - КАТ, ДАИ, НАП и др. знайни и незнайни държавни институции и частни компании. С него явно в този живот няма да работим такова нещо. Обаче тук доста хора явно го работят от години. Не само в тази тема !!! Аз я започвам, вече съм в банката !!!
                              И банките са същите мошеници и и мародери, само по-лачени на вид

                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                под 3 лв. според мен ........... взеха 1/3 (5-6 млн.акции) на цена под 2,50 лв. и останалите 2/3 (за 11-12 млн.акции платиха 36 млн.лв.)

                                последния път когато купувах акции тук беше точно преди 6 год. януари-февруари мисля, че беше ........... любо пъпката продаваше на пожар ......... чичото взе няколко млн.акции на стинка-две над 2 лв. ....... аз закачих някакъв пакет на 2,08 след чичо ви .......... след това по пътя нагоре ромите взеха първия пакет и след 6 месеца взеха втората част

                                тогава едни лакърдии се разнасяха как влиза стратегически инвеститор, как ромите ще помагат с позициите си в русия, каква синергия щяла да се получи и т.н. ........... честно си признавам, но аз не разбрах защо ромите излизат ......... като си пиете кафето на кулите някой дали е попитал??? ........ едва ли

                                както и да е ....... минали работи...

                                вече продадоха онези 11-12 млн.акции купени за 36 млн.лв. на 4,27 и мисля, че имат поне 1 лев капиталова печалба + дивидентите за тези 6 години .......... сега мисля, че им остана онзи първия пакет от 5-6 млн.акции който купиха някъде под 2,50 ........ нека някой по-осведомен каже по-точно цена, че диапазона между 2,00 и 2,50 е доста голям

                                интересно ми е сега дали чичото пак ще приложи същата тактика каквато приложи за любо пъпката? ще свали ли цената на 2 лв. за да вземе пакета на ромите?

                                не е препоръка - нямам акции - просто "размисли без страсти"
                                Мисля беше около 3,30 основния пакет на "Ромите "

                                Коментар

                                Working...
                                X