IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    ако даде по 1.50 и изчака още малко (че нямам кеш точно сега) и ние ще го споменаваме с добро

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
      Г-н Павлов ще ви споменава с добро докато пийва шампанско в Кан или Монако
      ако купите още няколко милиона акции може да пусне и благодарствена статия в 24 часа!
      ако даде по 1.50 и изчака още малко (че нямам кеш точно сега) и ние ще го споменаваме с добро
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Г-н Павлов ще ви споменава с добро докато пийва шампанско в Кан или Монако
        ако купите още няколко милиона акции може да пусне и благодарствена статия в 24 часа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Ще има нови акционери сигурно. Предполагам, че компанията ще бъде по-добра както се казва.
          Поне с по малко гнойни пъпки и циреи ...

          Коментар


          • Моето мнение е, че не всичко е така законспирирано както го представяте. Един акционер е решил да продаде акциите си, а други купуват. Ще има нови акционери сигурно. Предполагам, че компанията ще бъде по-добра както се казва.

            Коментар


            • Интересното е всъщност, че никой не коментира факта ;- Полският пазар по информиран с деседневка аванс поне
              Надявам се и други колеги са получили отговор от КФН , а коментари -никакви !
              Като как кореспондират защитите по всички варианти на изчисленията за вливане присъздалата се ситуация малеее мале ..... ? Оставям въпроса на по грамотните !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                Заприличвате на секта наистина. Много трябва да се радваме, че ортакът на Оги си продава акциите за без пари, че Оги сигурно е знаел, защото също продавал, за да свали цената и да я подпре по-надолу, че се подиграва със съакционерите си в други компании, като иска да им прибере акциите за жълти стотинки. Все радостни неща са това.
                Разбирам, че Огнян Д. притиснат от други проблеми зае.а всичко свързано с името му на коректен мениджър и мажоритар, но мен това няма как да ме радва
                така е, съгласен съм, но в случая разбирам защо оги сваля цената има логика в това му действие. иначе като цяло ситуацията на нашия пазар е крайно неприятна и поводи за радост на практика няма.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                  че има натиск, има, обаче нали гледаш при други позиции с по-малки пакети какво стана. Отделно тука има толкова солиден фундамент, че думи не може да става. Пакетът е интересен и от гледна точка на бъдещето разпределение на новите акционери. Оги ще трябва да действа.
                  Заприличвате на секта наистина. Много трябва да се радваме, че ортакът на Оги си продава акциите за без пари, че Оги сигурно е знаел, защото също продавал, за да свали цената и да я подпре по-надолу, че се подиграва със съакционерите си в други компании, като иска да им прибере акциите за жълти стотинки. Все радостни неща са това.
                  Разбирам, че Огнян Д. притиснат от други проблеми зае.а всичко свързано с името му на коректен мениджър и мажоритар, но мен това няма как да ме радва

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Мисля иронията ти за неуместна, тук наскоро мина голям пакет и бе поет сега излиза Лубо П. и както виждаш цената не е 70стинки, както на една друга компания
                    Знайконе се пали - пак не си разбрал , нема нищо. Ами аз си взех на 2лева, като гледам има и още и другия месец може още да взема
                    Тони,казах неща,които повтаряте сумати време....Кое не е така....

                    Няма ирония,само истина....А оная компания вече е на 83ст.....70ст бяха преди два дена....

                    Дано дойдат Доверие,че иначе тези 18млн акции.....Да не стане тук 70ст.

                    Ако следваме правилото.."Болният на легло,босият в тръните".....този ,който има пари за такъв пакет,що да дава 2лв ,като става и на лев....

                    Не е препоръка за покупко продажба на акции.Нямам,все още

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                      И тия неща теб те радват и ги смяташ за нормални? Не те ли притеснява, че другите не са знаели, за да продават и да подпират с 20 стотинки отдолу?
                      че има натиск, има, обаче нали гледаш при други позиции с по-малки пакети какво стана. Отделно тука има толкова солиден фундамент, че думи не може да става. Пакетът е интересен и от гледна точка на бъдещето разпределение на новите акционери. Оги ще трябва да действа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                        Така е ....Имали са към 21млн акции......да са продали 3млн....остават 18млн акции(грубо)......Колко са 36млн лв за дял за такава хубава компания...дава дивидент,нов завод,разрастващи външни пазари,супер Мажо,....абе с мед да го намажеш...

                        Няма да се плашите...

                        Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа
                        Мисля иронията ти за неуместна, тук наскоро мина голям пакет и бе поет сега излиза Лубо П. и както виждаш цената не е 70стинки, както на една друга компания
                        Знайконе се пали - пак не си разбрал , нема нищо. Ами аз си взех на 2лева, като гледам има и още и другия месец може още да взема

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Макар че вече не съм в къщи на компа , а далече при мама да ме поглези не можах да се стърпя и да не вляза за да поздравя КИМРУ за инфото - БРАВО братле от преди два дена знаеше - как го правиш не знам! Ставам ти фен!!!
                          Колкото до излизащия , за това казах че може да продължи до великден поне
                          А сега на злите езици -видяхте ли защо чичо Оги продаваше - за да подпре на 2лева за това - поне за сега явно там убира и е знаел предварително , а ние много неща не знаем ама го оплюхте че разпродавал!!!
                          И тия неща теб те радват и ги смяташ за нормални? Не те ли притеснява, че другите не са знаели, за да продават и да подпират с 20 стотинки отдолу?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                            тоя кога ги е придобил тези акции, нямам спомен. Но щом пъпката продава, явно е на зор, което е супер новина. Оги се оттегля, за да свали цената и да ги лапне по-евтино.
                            Така е ....Имали са към 21млн акции......да са продали 3млн....остават 18млн акции(грубо)......Колко са 36млн лв за дял за такава хубава компания...дава дивидент,нов завод,разрастващи външни пазари,супер Мажо,....абе с мед да го намажеш...

                            Няма да се плашите...

                            Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • Макар че вече не съм в къщи на компа , а далече при мама да ме поглези не можах да се стърпя и да не вляза за да поздравя един съфорумец за предположението - БРАВО братле от преди два дена - как го правиш не знам! Ставам ти фен!!!
                              Колкото до излизащия , за това казах че може да продължи до великден поне
                              А сега на злите езици -видяхте ли защо чичо Оги продаваше - за да подпре на 2лева за това - поне за сега явно там убира и е знаел предварително , а ние много неща не знаем ама го оплюхте че разпродавал!!!
                              Last edited by tony1975; 22.12.2012, 05:39.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                                Ако трябва да излиза нацяло....тук работата отива на.....

                                Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа
                                тоя кога ги е придобил тези акции, нямам спомен. Но щом пъпката продава, явно е на зор, което е супер новина. Оги се оттегля, за да свали цената и да ги лапне по-евтино.

                                Коментар

                                Working...
                                X