IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    Уведомяваме Ви, че на 23.01.2013 год. в „Софарма” АД постъпи Уведомление за разкриване на дялово участие по чл. 145 от ЗППЦК от „Донев Инвестмънтс Холдинг” АД за покупка на 2 982 666 броя акции, с която сделка участието на „Донев Инвестмънтс Холдинг” АД в капитала на „Софарма” АД достигна до 26,78 %.
    Датата на регистрация на сделката в Централен депозитар АД е 23.01.2013 година.
    нАПЪЛНО ОЧАКВАНо ..., даНО НЯма нужда да продава повече!


    Фирма на Донев купи 3 млн. акции на Софарма от фирма на Павлов
    http://www.investor.bg/novini-i-anal...pavlov,145819/

    Last edited by Konsultant; 23.01.2013, 16:21.

    Коментар


    • ДАЛИ Е ВЪЗМОЖНО ДА СПРЕМ СЪС СПАМА?!

      Венелина Гочева е сключила предварителен договор за продажбата на Полиграфическия комбинат, научи ПИК. Печатница “София”, собственост на ”Медийна група България”, вече е спазарена за разпродажба на части в Китай, а разпространителската фирма “Стрела” е предложена на медийния олигарх Делян Пеевски, който в момента държи над 80% от разпространението на печата у нас.
      http://www.pik.bg/venelina-gocheva-p...la-na-peevski/

      Коментар


      • Уведомяваме Ви, че на 23.01.2013 год. в „Софарма” АД постъпи Уведомление за разкриване на дялово участие по чл. 145 от ЗППЦК от „Донев Инвестмънтс Холдинг” АД за покупка на 2 982 666 броя акции, с която сделка участието на „Донев Инвестмънтс Холдинг” АД в капитала на „Софарма” АД достигна до 26,78 %.
        Датата на регистрация на сделката в Централен депозитар АД е 23.01.2013 година.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от obafeme
          що не спиш с него за благодарност
          Тази тъпотия как можа да я родиш. Поради Липса на други простотии ли?
          Не че нямам някакви очаквания относно сивото ти вещество, но ми се затвърдиха подозренията...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            Уведомяваме Ви, че на 23.01.2013 год. в „Софарма” АД постъпи Уведомление за разкриване на дялово участие по чл. 145 от ЗППЦК от „Финансова Консултанска Компания” ЕООД за продажба на 4 053 002 броя акции, с която сделка участието на „Финансова Консултанска Компания” ЕООД в капитала на „Софарма” АД падна до 9.62 %.
            Датата на регистрация на сделката в Централен депозитар АД е 23.01.2013 година.
            Значи търсим купувач на още 12.6 млн. акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
              повече ме заболя от предишните му таблици, тази даже е оптимистична. Но да правиш връзка между таблицата и пушенето на цигари е велико.
              Аз не правя, но не мога да си обясня, защо се нахвърляте така срещу него, вместо да му кажете тенкю, че ви ограмотява. Неблагодарно е някак си

              Коментар


              • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                явно те е заболяло от табличката която ви беше показал и сравнениеята с пиърите. Недей така, нека, да видим как стоят реално нещата. Не сме затворена система, рано или късно пазара има функцията да сравнява и изравнява, а щом пиърите са на по-атрактивни цени .... какво лошо има
                повече ме заболя от предишните му таблици, тази даже е оптимистична. Но да правиш връзка между таблицата и пушенето на цигари е велико.

                Коментар


                • Уведомяваме Ви, че на 23.01.2013 год. в „Софарма” АД постъпи Уведомление за разкриване на дялово участие по чл. 145 от ЗППЦК от „Финансова Консултанска Компания” ЕООД за продажба на 4 053 002 броя акции, с която сделка участието на „Финансова Консултанска Компания” ЕООД в капитала на „Софарма” АД падна до 9.62 %.
                  Датата на регистрация на сделката в Централен депозитар АД е 23.01.2013 година.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                    но явно доста се е афектирал и е решил да пише относно това в интернет форуми.
                    явно те е заболяло от табличката която ви беше показал и сравнениеята с пиърите. Недей така, нека, да видим как стоят реално нещата. Не сме затворена система, рано или късно пазара има функцията да сравнява и изравнява, а щом пиърите са на по-атрактивни цени .... какво лошо има
                    Last edited by zlatna treska; 23.01.2013, 15:44.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                      Щото не е възпитано да се говорят неща, които не са предмет на срещата. Aма си и ти
                      но явно доста се е афектирал и е решил да пише относно това в интернет форуми.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                        що не му направи забележка!
                        Щото не е възпитано да се говорят неща, които не са предмет на срещата. Aма си и ти

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
                          Винаги е облечен в костюм, но и на доста срещи вътре в Софарма ходи неформално - без вратовръзка.
                          На мен лично не ми допадна, че си носи запалка и цигари на срещите и си пали от време на време. Не знам защо не пие Табекс. Може и вече да не пуши, наблюденията са ми от преди време.
                          Може да не вярва в него.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
                            Винаги е облечен в костюм, но и на доста срещи вътре в Софарма ходи неформално - без вратовръзка.
                            На мен лично не ми допадна, че си носи запалка и цигари на срещите и си пали от време на време. Не знам защо не пие Табекс. Може и вече да не пуши, наблюденията са ми от преди време.
                            А каква марка беше запалката? Според мен трябва да бъде по-хардкор и да ползва кибрит "Zebra".

                            И си виж ъобщенията във фейсбука.
                            Last edited by Nikola; 23.01.2013, 15:22.
                            The weak are meat and the strong do eat.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
                              Винаги е облечен в костюм, но и на доста срещи вътре в Софарма ходи неформално - без вратовръзка.
                              На мен лично не ми допадна, че си носи запалка и цигари на срещите и си пали от време на време. Не знам защо не пие Табекс. Може и вече да не пуши, наблюденията са ми от преди време.
                              що не му направи забележка!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от TGV Разгледай мнение
                                Един изпълнителен директор и/или собственик на голяма фирма трябва винаги да е облечен с костюм на бизнес среща, а не да ходи с анцунг. А и костюма и обувките не може да са евтини, а трябва да отговорят на твоето положение.
                                Винаги е облечен в костюм, но и на доста срещи вътре в Софарма ходи неформално - без вратовръзка.
                                На мен лично не ми допадна, че си носи запалка и цигари на срещите и си пали от време на време. Не знам защо не пие Табекс. Може и вече да не пуши, наблюденията са ми от преди време.

                                Коментар

                                Working...
                                X