IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    абе чичо Оги тия хора от Капитал ми изглеждат "мислещи журналисти" - дали СФАРМ да не вземе да инвестира или да и даде реклами без отстъпка на тях - ей така за да ги подкрепим!

    п.с. Не се закачайте с Форти че ще си имате работа с мен ей форумци! Няма нищо че съм под 10хиляди акции и съм под вода, аз съм като акула ще ме познаете по идващата перка(шапката на СФАРМ )

    Импе ти що пишеш тука като немаш акции???
    Тони, единствените мислещи журналисти, за които е 100% сигурно, че се опитват да правят безпристрастна и некорумпирана (за сега) журналистика, са журналистите от сайта Биволь - сателитът на Wikileaks, които имат съвсем друг бизнес модел и които не зависят от финансиране от български бизнесмени. Статията от Капитал, която прочетох е по-скоро поръчкова. Тя е поръчкова в полза на Плевнелиев и Донев. Какво си мислиш, че зад този вестник не стои някой "мощен" бизнесмен ли ?! Разбира се, че стои - той просто не е от кръга около Пеевски и неговите вестници и просто и той иска да лапне малко държ. субсидии в повече, за това хранят другите и защитават Плевнелиев. Така че за мислещи журналисти е трудно да се говори!
    С една дума - хранят се по вестниците един друг А кой чете вестници в днешно време !?!?
    Last edited by LuckyYou; 06.03.2013, 10:17.
    The best things in life are free. The second best things are very expensive!
    не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от relatively new Разгледай мнение
      Тони, то прецакано, Факушка и сие с това си вадят хляба.
      Нали им плащат на бройка хейтвания.
      Имай уважение към работата им
      Е, не сме такива самаряни като вас, да го правим само от добро сърце и на добра воля На вас едно интервю ви е достатъчно да се накалмучите доволно ))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от relatively new Разгледай мнение
        Тони, то прецакано, Факушка и сие с това си вадят хляба.
        Нали им плащат на бройка хейтвания.
        Имай уважение към работата им

        колко им е надника?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          ей, ти не усещаш май иронията?
          Много съм изморен, че днес бе натоварен ден - не се закачай с Проди той е готин и ми е приятел! Ако толкова съм те обидил накарай ми се на лични но не цапайте и тая тема с караници.
          Тони, то прецакано, Факушка и сие с това си вадят хляба.
          Нали им плащат на бройка хейтвания.
          Имай уважение към работата им

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Ти ли ще ми кажеш, че не знам къде съм си вложило парите ??? Я не се набивай сам, че ще изгубиш баса
            Нямам бас с теб А ако имаш бас да губиш, управлявай си загубите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Че кой не иска да е жив и здрав и по-позитивен? Но на база на какво ? - че искате да раздавате капитала на някви журналя ли какво?
              ей, ти не усещаш май иронията?
              Много съм изморен, че днес бе натоварен ден - не се закачай с Проди той е готин и ми е приятел! Ако толкова съм те обидил накарай ми се на лични но не цапайте и тая тема с караници.

              Коментар


              • така, хайде и аз макар малко изморен да шибна няколко въпроса до чичо Оги(надявам се да не ми се сърдите на обращението, но сте набор на майка ми - така че няма как трябва да се обръщам уважително ):
                1. Как върви поглъщането на щерките и, като отчитаме скандала и калта в/у името на СФАРМ, не е ли по-добре да се забави този процес със Унифарм и Медика - като по този начин техните продукти останат по аптеките със старите имена на производители. Защо го казвам - по нова година се скъсах да се карам с дядото на Плевен че СФАРМ не е лоша и скъпа компания, ама той сега като е чул по телевизора и не щял да купува вече продуктите й, ей опасен човек! Не му казах че Ренитидинчето дето пие е производство на дъщерна фирма, ама ей го така се насажда и се изгражда негативен образ във хората през цялата 2012!!! Не вярва на мен сина си, а вярва на тв7!!!

                2. Има ли възможност ОСА на СФАРМ и СФТРД да са на една или на две близки дати, защото повечето от нас имат и от двете компании и имаме желание да присъстваме, но когато трябва да се пътува от другия край на БГ....., какво става с излъчването на ОСА онлайн???

                3. До кога СФАРМ ще продава дялове от СФТРД, вярно е че не мачкате цената, но все пак?

                4. Голямата Ви мечта бе пробив на пазара в Турция, как вървят нещата с продажбите и регистрирането на медикаменти на този голям пазар?

                Успехи - жив, здрав и все така позитивен!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                  Ти, специално, не си акционер, даже май не знаеш от какъв пол си Та по-полека с констатациите
                  Ти ли ще ми кажеш, че не знам къде съм си вложило парите ??? Я не се набивай сам, че ще изгубиш баса
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Ти наред ли си? Как ще раздаваш капитал на някой който ти изглеждал мислещ ? АМи питал ли си ме? Имам хартии тука. Искаш да се скапят още ли? Не виждаш ли, с колко заеми сме се набутали, че чак банките не даваха на чичо ти да пуска дивидент, а ти си тръгнал да го кандардисваш да раздавал свежи кинти? АМи защо не ми ги даде на мен като дивидент например? Има ли тук нормални акционери или всички сме готови да ни правят на маймуни ?
                    Ти, специално, не си акционер, даже май не знаеш от какъв пол си Та по-полека с констатациите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      що си злобен сега?!?!
                      Бъди жив и здрав и по-позитивен!!!
                      Че кой не иска да е жив и здрав и по-позитивен? Но на база на какво ? - че искате да раздавате капитала на някви журналя ли какво?
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        прати му 5 лв и ще стане +5
                        що си злобен сега?!?!
                        Бъди жив и здрав и по-позитивен!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          +1
                          прати му 5 лв и ще стане +5
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            абе чичо Оги тия хора от Капитал ми изглеждат "мислещи журналисти" - дали СФАРМ да не вземе да инвестира или да и даде реклами без отстъпка на тях - ей така за да ги подкрепим!

                            п.с. Не се закачайте с Форти че ще си имате работа с мен ей форумци! Няма нищо че съм под 10хиляди акции и съм под вода, аз съм като акула ще ме познаете по идващата перка(шапката на СФАРМ )

                            Импе ти що пишеш тука като немаш акции???

                            +1

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              абе чичо Оги тия хора от Капитал ми изглеждат "мислещи журналисти" - дали СФАРМ да не вземе да инвестира или да и даде реклами без отстъпка на тях - ей така за да ги подкрепим!
                              .........................................
                              ???
                              Ти наред ли си? Как ще раздаваш капитал на някой който ти изглеждал мислещ ? АМи питал ли си ме? Имам хартии тука. Искаш да се скапят още ли? Не виждаш ли, с колко заеми сме се набутали, че чак банките не даваха на чичо ти да пуска дивидент, а ти си тръгнал да го кандардисваш да раздавал свежи кинти? АМи защо не ми ги даде на мен като дивидент например? Има ли тук нормални акционери или всички сме готови да ни правят на маймуни ?
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • абе чичо Оги тия хора от Капитал ми изглеждат "мислещи журналисти" - дали СФАРМ да не вземе да инвестира или да и даде реклами без отстъпка на тях - ей така за да ги подкрепим!

                                п.с. Не се закачайте с Форти че ще си имате работа с мен ей форумци! Няма нищо че съм под 10хиляди акции и съм под вода, аз съм като акула ще ме познаете по идващата перка(шапката на СФАРМ )

                                Импе ти що пишеш тука като немаш акции???

                                Коментар

                                Working...
                                X