IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    И на мен ми се струва че са си ги метнали между фондовете, интересно е защо им е било слизането под 5%. Нещо промени в регулациите в тази посока да няма някакви?

    Margen, взе ли да смяташ таблиците за промените в Софикс. Наближава вече, а и май май се очертава фаворит
    Трейса ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

      по моите сметки фри флоута се увеличава повече от 250к , нещо не разбирам.

      п.п: до края на месеца, всичко ще се изясни си мисля,
      На мен ми го обясниха това вчера и дет се вика да "предам нататък" - ФФ се увеличава много повече, защото сега всичките акции на фонд на Алианц излизат от него, а не само тези 250К. Просто са паднали под границата от 5% и по-точно от 5,17% на 4,99%.

      П.П. Ни в клин, ни в ръкав, но ми се ще да кажа, че наред с всичко останало, във форума има много умни и мислещи хора!
      Last edited by 15%; 25.01.2018, 12:42.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

        С продажбата на 250к, което е около 0,18%, дялът им от 5,17% пада на 4,99%, с което става част от фри флоута.
        по моите сметки фри флоута се увеличава повече от 250к , нещо не разбирам.

        п.п: до края на месеца, всичко ще се изясни си мисля,

        Коментар


        • И на мен ми се струва че са си ги метнали между фондовете, интересно е защо им е било слизането под 5%. Нещо промени в регулациите в тази посока да няма някакви?

          Margen, взе ли да смяташ таблиците за промените в Софикс. Наближава вече, а и май май се очертава фаворит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

            А защо не е публикувано преминаването на границата от 5% ?
            Мисля че срока за това беше една седмица.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

              С продажбата на 250к, което е около 0,18%, дялът им от 5,17% пада на 4,99%, с което става част от фри флоута.
              А защо не е публикувано преминаването на границата от 5% ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

                Не мисля, че ще го намериш там разковничетоВероятно е връщане на бройките към ДПФ и ППФ. 2016 - 2017г. имаше преливане от тях към УПФ.Нещо подобно правеше и Телсо още по-назад, ту се качва над 5%, ту слиза под тях.
                И каква е идеята на това мероприятие ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

                  Мен пък повече ме интересува, КОЙ е купувача. И мисля, че там е разковничето по позицията
                  Не мисля, че ще го намериш там разковничетоВероятно е връщане на бройките към ДПФ и ППФ. 2016 - 2017г. имаше преливане от тях към УПФ.Нещо подобно правеше и Телсо още по-назад, ту се качва над 5%, ту слиза под тях.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Да, прав си и ти благодаря! Странна работа, дали го правят заради 5% граница, че това 4,99% изглежда някак си мислено, дали пък друго?
                    Мен пък повече ме интересува, КОЙ е купувача. И мисля, че там е разковничето по позицията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Да, прав си и ти благодаря! Странна работа, дали го правят заради 5% граница, че това 4,99% изглежда някак си мислено, дали пък друго?
                      Вместо да увеличават ,намаляват дела си.....не е много оптимистично май
                      Last edited by спекуланта; 24.01.2018, 20:33.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                        С продажбата на 250к, което е около 0,18%, дялът им от 5,17% пада на 4,99%, с което става част от фри флоута.
                        Да, прав си и ти благодаря! Странна работа, дали го правят заради 5% граница, че това 4,99% изглежда някак си мислено, дали пък друго?
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                          Това се знае, но пак не мога да разбера защо да са Алианц.
                          С продажбата на 250к, което е около 0,18%, дялът им от 5,17% пада на 4,99%, с което става част от фри флоута.
                          Мненията ми не са препоръка за търговия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                            Това се знае, но пак не мога да разбера защо да са Алианц.
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              Нещо не мога да се ориентирам защо смяташ, че са Алианц. Може ли да разясниш?

                              П.П. Честит рожден на Форти и от мен!
                              http://www.sopharmagroup.com/bg/inve...ii-i-akcioneri

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                                Изглежда, че Алианц е продавачът на този пакет.

                                Нещо не мога да се ориентирам защо смяташ, че са Алианц. Може ли да разясниш?

                                П.П. Честит рожден на Форти и от мен!
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X