IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

    Ето това е най-интересното в поведението на партньорите, сляпата вяра, която не може да бъде накърнена от действията на чичото, колкото и да ги ощетява и накърнява, те винаги запазват вярата в него! Това е изумително!
    Това е огромна отговорност за Чичо, която вярвам той осъзнава. Надявам се да не ни разочарова.
    Разбира се, че това е някаква доза хумор от моя страна. Всеки гледа е преценява сам за себе си.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

      Защото изпитвам нужда да вярвам в нещо и на някого . Чичо е избранникът.... засега
      Ето това е най-интересното в поведението на партньорите, сляпата вяра, която не може да бъде накърнена от действията на чичото, колкото и да ги ощетява и накърнява, те винаги запазват вярата в него! Това е изумително!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


        И защо не го намали, вижда се че няма мераклии за амбразурата без чичо
        Защото изпитвам нужда да вярвам в нещо и на някого . Чичо е избранникът.... засега
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

          Как да няма, виж Ромфарма купуват.
          от тук надолу мераклии да искаш ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            И защо не го намали, вижда се че няма мераклии за амбразурата без чичо
            Как да няма, виж Ромфарма купуват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Не може да стане с кредит от банката, тъй като лихвите там са на космически нива. Заемът мисля е за 5 години, не за 2-3. Сега, има някакви надежди, че Доверие ще се оправят и ще освободят Софарма предварително, но и дивидент не взеха, та и това ще е трудно. Абе действително и на мен никак не ми хареса тази врътка с това Доверие. Ноо, не съм намалил дела си, все още съм "партньор" и се надявам така да бъде и за в бъдеще .

              И защо не го намали, вижда се че няма мераклии за амбразурата без чичо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Дългосрочно, дългосрочно колко да е дългосрочно .... Ще им ги върнат парите до 2-3 години. Или Софарма ще получи кредит от молдовската банка.
                Не може да стане с кредит от банката, тъй като лихвите там са на космически нива. Заемът мисля е за 5 години, не за 2-3. Сега, има някакви надежди, че Доверие ще се оправят и ще освободят Софарма предварително, но и дивидент не взеха, та и това ще е трудно. Абе действително и на мен никак не ми хареса тази врътка с това Доверие. Ноо, не съм намалил дела си, все още съм "партньор" и се надявам така да бъде и за в бъдеще .
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                  Дългосрочно, дългосрочно колко да е дългосрочно .... Ще им ги върнат парите до 2-3 години. Или Софарма ще получи кредит от молдовската банка.
                  Да, всъщност бях забравил, че инвестицията в молдинбанк ще се изплати за 2-3 години!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                    не няма да стане с борчовете, те са дългосрочни, Софарма финансира дългосрочно с овърдрафти, иначе трудно може да обере спреда от 1%.
                    По-добре ще е да спре да плаща на доставчиците и ако може да скуизне някои клиенти, че да събере малко кеш.
                    Ами така е като взимаш краткосрочно на 2% и ги даваш дългосрочно на свързани лица на 3%, накрая ще си причиниш болка!
                    Дългосрочно, дългосрочно колко да е дългосрочно .... Ще им ги върнат парите до 2-3 години. Или Софарма ще получи кредит от молдовската банка.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Какво да ти кажа,- чичо е ОК за пазара;-
                      спреда е повече от добър (от 3,56/44 до тук) за сега, не казвам, че няма да участвам и до моята си цел,
                      но и други си имат подобни мераци - по добри от дивиденти!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                        Кеша ще да е от Софтрейда - има над 7милки, а и сбиране борчове бол..., чича го не мислете
                        не няма да стане с борчовете, те са дългосрочни, Софарма финансира дългосрочно с овърдрафти, иначе трудно може да обере спреда от 1%.
                        По-добре ще е да спре да плаща на доставчиците и ако може да скуизне някои клиенти, че да събере малко кеш.
                        Ами така е като взимаш краткосрочно на 2% и ги даваш дългосрочно на свързани лица на 3%, накрая ще си причиниш болка!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Дано поне шапки да има..

                          Кеша ще да е от Софтрейда - има над 7милки, а и сбиране борчове бол..., чича го не мислете

                          Коментар


                          • Дано поне шапки да има..

                            Коментар


                            • Обрулили са крушата яката. Сигурно и кафетата и флашките ще секнат. Пара няма, действайте.

                              Коментар


                              • То така и Меком имаха да п0латят няколко дивидента..Чакане , чакане и Никиту на салам.

                                Коментар

                                Working...
                                X