IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Е очевидно умника си ти щом чакаш на готово а не търсиш инфо ... щом знаеш, че Доверие е "полуфалирало" а банката в Молдова е "тип КТБ".... Знаеш толкова много а не знаеш за един кредит за 20 млн. евро на ниска лихва от международна банка.....До тук с безплатните уроци.... Ако искаш още ще плащаш..... Бегай и легай, че Сънчо минА......
    Четеш като комунист закон. КОГАТО СИ ВИДЯТ АКЦИОНЕРИТЕ ПАРИТЕ ПО СМЕТКИТЕ ТОГАВА БИЙ ТЪПАНА. На приказки никакви не вярвам, още по-малко от изпечени лъжци и измамници. Та ти си чети платените статийки, аз ще си чета отчетите. А ТАМ ВСЕ ОЩЕ СТОЯТ 90 милки вземане. Та като не си акционер тук, най-вероятно си акционер в Доверие, което го чакате на 20 лв. 10 пъти ви написах, че гоните михаля там, но вие рупате като прасета помия Като падне още 50%, ходи пий кафета с Донев да му ревеш на рамото, че си загубил 5те бона, с които си тръгнал да ставаш партньор.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
      ..... Аз няма да дам тук повече и един лев, в компания, която си нулира оборотните кредити да ги даде на компания, в която мажо си купува банка.Но като гледам в каква криза навлизаме, ако бях на мястото на одиторите, ЩЯХ ДА ГИ НАКАРАМ ДА ОБЕЗЦЕНЯТ ЦЯЛОТО ВЗЕМАНЕ ОТ ПОЛУФАЛИРАЛОТО ДРУЖЕСТВО ДОВЕРИЕ......
      На следващото ОСА питай чичо ти ако продължава да те мързи да си търсиш информация сам
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

        Като не ти пика, бегай и легай. Какво се правиш на остроумен и се опитваш да заблудиш хората щ, че това което се случи тук е нещо нормално? Умник!
        Е очевидно умника си ти щом чакаш на готово а не търсиш инфо ... щом знаеш, че Доверие е "полуфалирало" а банката в Молдова е "тип КТБ".... Знаеш толкова много а не знаеш за един кредит за 20 млн. евро на ниска лихва от международна банка.....До тук с безплатните уроци.... Ако искаш още ще плащаш..... Бегай и легай, че Сънчо минА......
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

          На мен не ми пука за Софарма, но очевидно на теб ти пука, затова си търси сам инфо а не чакай на готово.
          Като не ти пика, бегай и легай. Какво се правиш на остроумен и се опитваш да заблудиш хората щ, че това което се случи тук е нещо нормално? Умник!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

            Пак бягаш по тъча. Напиши го. После като не се случи, да те цитираме и да ти се посмеем всички как вярваш на мумията и компания. Факт е, че все още Софарма носи риска за покупка на банка тип КТБ. Когато си получат парите по сметките, тогава бъдете спокойни. Аз няма да дам тук повече и един лев, в компания, която си нулира оборотните кредити да ги даде на компания, в която мажо си купува банка.Но като гледам в каква криза навлизаме, ако бях на мястото на одиторите, ЩЯХ ДА ГИ НАКАРАМ ДА ОБЕЗЦЕНЯТ ЦЯЛОТО ВЗЕМАНЕ ОТ ПОЛУФАЛИРАЛОТО ДРУЖЕСТВО ДОВЕРИЕ, което си купи банка преди криза, по голяма от предишната.
            На мен не ми пука за Софарма, но очевидно на теб ти пука, затова си търси сам инфо а не чакай на готово.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Омразата, безрезервната вяра и емоциите са най-големият враг на спекуланта/ инвеститора.
              По-малко чувства и повече математика и факти трябват, поне според мен.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Само за 2-3 мин., само в инвестор-а можеш да си отговориш на въпроса.
                Пак бягаш по тъча. Напиши го. После като не се случи, да те цитираме и да ти се посмеем всички как вярваш на мумията и компания. Факт е, че все още Софарма носи риска за покупка на банка тип КТБ. Когато си получат парите по сметките, тогава бъдете спокойни. Аз няма да дам тук повече и един лев, в компания, която си нулира оборотните кредити да ги даде на компания, в която мажо си купува банка.Но като гледам в каква криза навлизаме, ако бях на мястото на одиторите, ЩЯХ ДА ГИ НАКАРАМ ДА ОБЕЗЦЕНЯТ ЦЯЛОТО ВЗЕМАНЕ ОТ ПОЛУФАЛИРАЛОТО ДРУЖЕСТВО ДОВЕРИЕ, което си купи банка преди криза, по голяма от предишната.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                  Много обичам такива отговори, които не казват нищо. Айде начетените да обяснят на невежите като нас?
                  Само за 2-3 мин., само в инвестор-а можеш да си отговориш на въпроса.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                    Тук като акционер искам да попитам нашата компания е ли добър корпоративен гражданин на Републиката и няма ли да излъчи някакво послание за засилване на дейността в тази тежка обстановка? Гледам някакви началници на селски цехове момчетата се взеха в ръце, преформатираха производството, правят маски, дезинфектанти.. Банкерът няма ли да се появи да каже две думи във форума, няма ли да предложи услугите на компанията на държавата? Изобщо каква е тази тотална неадекватност в тези бурни води? Мениджмънтът да се взема в ръце и да хваща здраво руля, сега е моментът да се работи и за компанията, и за обществото, в момента не е време за залъгалки, кафенца и приказки за наивници...
                    Ами нали софарма от фармацефтична стана международна холдингова компания, всичко от ризи до перилни препарати и банки, не е ли така?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Чети повече, преди да пишеш Джони.
                      Много обичам такива отговори, които не казват нищо. Айде начетените да обяснят на невежите като нас?

                      Коментар


                      • Както е известно, днес здравното министерство издаде заповед за затваряне на всички търговски обекти с изключение на аптеките, дрогериите и магазините за хранителни стоки + банковите клонове и бензиностанциите.

                        https://clubz.bg/95594-banki_i_benzi...ma_da_zatvarqt

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                          А според вас някой ще даде ли заем на Доверие да си рефинансира заема от Софарма? Според мен не. А според вас, тази Молдовска банка тип КТБ ще започне ли да печели за да може Доверие да си обслужва заемите към Софарма? Предвид обстановката, според мен не. Аз като писах, как Софарма носи целия риск вие ми се смяхте и разправяхте как се правило спред между лихвите на Софарма и тези към Доверие. Сега чакайте от умрял писмо. Ако не изгори Софарма с тези пари ще е някакво чудо.
                          Чети повече, преди да пишеш Джони.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                            Искам да попитам най-добрия фармацевт сред банкерите и най-добрия банкер сред фармацевтите кога Доверие ще върне парите на Софарма??????
                            Тогава когато е уговоерено в договора за заем.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              В буря сме, може да е цинично , но това е нашата буря! Не виждам повод за страх - надявам се компанията да премине лесно през тези трудни за обществото времена и да покаже на акционерите защо трябва да имат фармацевтични акции в тежки времена .
                              Успех на групата, време е да правите това, което разбирате и можете най-добре !
                              А какво могат да правят най-добре?

                              Коментар


                              • 10 годишна възходяща трендлиния има тук някъде на около 2.5-2.6, може би ще се намери баланса на това ниво, но пробие ли я стабилно надолу става лошо

                                не е препоръка за нищо
                                "the trend is your friend until the end..."

                                Коментар

                                Working...
                                X