IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
    Днес е имало сделки на 2,40лв. По-ниска цена не е имало от 5 години. През последните 10 години по-ниска цена е имало единствено през 2012 и 2009г. На фона на хубавия отчет и много силните продажби през последната седмица Софарма и Софарма Трейдинг стават все по-добри опции за инвестиция.
    имаше, на 2,5 продаваше Елана, а на 2,45 Бенча

    Коментар


    • Днес е имало сделки на 2,40лв. По-ниска цена не е имало от 5 години. През последните 10 години по-ниска цена е имало единствено през 2012 и 2009г. На фона на хубавия отчет и много силните продажби през последната седмица Софарма и Софарма Трейдинг стават все по-добри опции за инвестиция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        Как бе лафа, казва ли ти някой, пък и смейш ли да попиташ...
        Туканка като гледам не останали и 30% даже, току виж сме станали ортаци, нали помниш...1$
        ха ха, ама къде е атерката а?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Така е, всичко живо купува от всичко по много. Като или когато мине това изпитание за всички много лекарства ще отидат в кофата за боклук неотворени.
          Търсят се главано дезинфектанти, маски и спирт 1л., но тъй като няма по складовете, няма и в аптеките се купува друго. Витамин Ц и парацетамакс се изкупуват днес в големи количества. След, като изчерпахме витамин Ц на таблетки почнаха да купуват ампулите на фармата за пиене.
          Би трябвало трвйдинга и аптеките да направят стабилни обороти през тези дни.
          Преди време казах, че не ми допада политиката на трейдинга за плащане по банка, а сега ще допълня, че искат предварително плащане.
          Живи и здрави на Всички
          Благодаря!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            Polax мисля беше от гилдията - може да сподели ако иска...
            Така е, всичко живо купува от всичко по много. Като или когато мине това изпитание за всички много лекарства ще отидат в кофата за боклук неотворени.
            Търсят се главано дезинфектанти, маски и спирт 1л., но тъй като няма по складовете, няма и в аптеките се купува друго. Витамин Ц и парацетамакс се изкупуват днес в големи количества. След, като изчерпахме витамин Ц на таблетки почнаха да купуват ампулите на фармата за пиене.
            Би трябвало трвйдинга и аптеките да направят стабилни обороти през тези дни.
            Преди време казах, че не ми допада политиката на трейдинга за плащане по банка, а сега ще допълня, че искат предварително плащане.
            Живи и здрави на Всички

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Не знам до къде ще стигне тази паника, не знам и колко дълбоко ще е разбутана икономиката след това!
              Как бе лафа, казва ли ти някой, пък и смейш ли да попиташ...
              Туканка като гледам не останали и 30% даже, току виж сме станали ортаци, нали помниш...1$

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                В аптеките е някаква лудница. Всеки купува всичко без значение дали ще му бъде полезно ... https://www.mediapool.bg/shte-zatvar...-9GcPUtNxee6eY
                Polax мисля беше от гилдията - може да сподели ако иска...

                Коментар


                • В аптеките е някаква лудница. Всеки купува всичко без значение дали ще му бъде полезно ... https://www.mediapool.bg/shte-zatvar...-9GcPUtNxee6eY

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Тони увъртам от пет поста....
                    Истината е че Заводите на Рено във Франция затварят , затворите на Форд в Испания , като гледам немките автомобили падат с по над 11% и маркета ги е отписал и там е същото в Италия е същото....София е гнездото на ....
                    Дано да са здрави! Ама един болен какво правим....?Мойте 5 % не са важни....
                    Здравей Монти,
                    ако има някъде стерилна среда - мисля, че тя ще е във фарма заводите. Ако един клекне има други, има и в Украйна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Обратното, Монти изкупи доста дял вече. Беше активно в предни моменти и при цени съответстващи на пазара тогава. Дали са купени скъпо или евтино не е имало как да знаят, поради липсата на кристална топка, но определено е намален броя на търгуваните акции и им е придало повече стойност . А сега дали трябва да се задейства пак, защото ти си купил и ръчкаш за да продадеш с 5% профит, не знам.

                      Прегледах компаниите от текущия Софикс - мисля, че единствено Софарма има предимство при текущата криза и съм доволен, че имам тук. Надявам се и чичо Оги ще извлече най-доброто от ситуацията за бизнеса, като балансира между алчността на акционерите и хуманноста, която е необходима в такива тежки моменти Надявам се да видим и редовен дивидент в поканата за ОСА...дали ще е онлайн или с физическо присъствие - бъдещето ще покаже!
                      Тони увъртам от пет поста....
                      Истината е че Заводите на Рено във Франция затварят , затворите на Форд в Испания , като гледам немките автомобили падат с по над 11% и маркета ги е отписал и там е същото в Италия е същото....София е гнездото на ....
                      Дано да са здрави! Ама един болен какво правим....?Мойте 5 % не са важни....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Защо 3 месеца и колко % обратно са гласували за колко време и колко са изпълнили...??
                        Не ми се търсят в оса и ако знаеш без да се ровиш..?
                        3 месеца най-вероятно защото Чичо иска да спазва и последната дума в закона за вътрешна информация /това е моя теория/. Месеците са Декември, Септември и Юни ако не бъркам. Макс 3% на година. Към моента има право на още 4 по спомен, тъй като има вече изкупени.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Обратното, Монти изкупи доста дял вече. Беше активно в предни моменти и при цени съответстващи на пазара тогава. Дали са купени скъпо или евтино не е имало как да знаят, поради липсата на кристална топка, но определено е намален броя на търгуваните акции и им е придало повече стойност . А сега дали трябва да се задейства пак, защото ти си купил и ръчкаш за да продадеш с 5% профит, не знам.

                          Прегледах компаниите от текущия Софикс - мисля, че единствено Софарма има предимство при текущата криза и съм доволен, че имам тук. Надявам се и чичо Оги ще извлече най-доброто от ситуацията за бизнеса, като балансира между алчността на акционерите и хуманноста, която е необходима в такива тежки моменти Надявам се да видим и редовен дивидент в поканата за ОСА...дали ще е онлайн или с физическо присъствие - бъдещето ще покаже!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Не разибрам въпроса ти, кое да ти "обясня"?
                            Защо 3 месеца и колко % обратно са гласували за колко време и колко са изпълнили...??
                            Не ми се търсят в оса и ако знаеш без да се ровиш..?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Гледам обратното и на Трейс не работи ...а тук е купувало на безбожни за момента цени....
                              Обясни ми го с три думи за трите месеца и такъв процент..? ...
                              Не разибрам въпроса ти, кое да ти "обясня"?
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Монти, обратното се прави 3 месеца в годината!
                                Гледам обратното и на Трейс не работи ...а тук е купувало на безбожни за момента цени....
                                Обясни ми го с три думи за трите месеца и такъв процент..? ...

                                Коментар

                                Working...
                                X