IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ...е ми ела в кръчмата бе ,момче...но и там няма никой.

    Коментар


    • не бе колега,аз също имам sfarm и искам да расте.просто малко поезия....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от metala
        може ли дървото до небето да расте?
        Добрите дружества не са дървета и затова са измислени понятията
        сплит,дивиденти,корекция,така че разтежа до небето да е невидим и не дразнещ!Нещо против?!

        Коментар


        • може ли дървото до небето да расте?

          Коментар


          • Дръжте се,колеги! 7-цата иде!

            Коментар


            • Ами още две такива седмици и пак трябва да се прави сплит :-)))

              Коментар


              • Дали съм го сънувал или е вярно,цената след сплита,трябва да стигне цената преди сплита ?!!Това май по световните борси,не е новост,а у нас?...казва ли ти някой?1

                Коментар


                • Хайде,запътили сме се към 7-цата,колеги! Не остана време...

                  Коментар


                  • otkakto splita stana fakt, tazi pozicia stana oshte po-likvidna ot predi i kakto se nabludava poka4vane v cenata, taka i poka4vane i to golqmo na obemite izturguvani akcii.
                    dali naistina nqkoi ne se gotvi za seriozni razdvijvania po tazi pozicia???

                    Коментар


                    • по принцип е некоректно, но едва ли може да се говори специално за лошо отношение към дребния инвеститор, тъй като то ва се случва със всяка сплитнала се компания на нашата борса.
                      Акциите от сплитовете на МСН и ХЕС също извървяха дълъг път във времето докато стигнат до собствениците си.
                      Не зная кък е на големите борси, но и на мен не ми харесва това, въпреки че както съществува възможността цената да падне докато дойдат акциите ти и ти не успееш да ги продадеш, така съществува и възможността цената им да се вдигне и в крайна сметка да излезеш на печалба.
                      Неприятно е, че парите ти са блокирани, но за сплитовете се научава доста по-рано и го има правото на избор, дали да се влезе в тази ниско ликвидна позиция или да се търси друго.
                      Бех мечка, сега ми се бичи нещо!

                      Коментар


                      • Re: Сплит?

                        Първоначално изпратено от bulbroker
                        Първоначално изпратено от Ивона
                        Първоначално изпратено от bulbroker
                        Кога точно ще станат факт увеличения брой акции по клиентските сметки в COBOS? Нали вече има решение на ОСА от 29/09/2006.
                        Към края на декември
                        а не е ли твърде странно сметките да стоят повече от 2 месеца със старите бройки? А ако реша да си продам акциите купени преди 1 год ме информираха, че ще са 1х, а не 2х преди пускане на официалната търговия. Чудя се вече дали този сплит е коректна стъпка към малките акционери???
                        Споко бе пич. ти си ги продай сега, а след някой друг ден(месец) още толкова ще ти цъфнат в кобосчето -)

                        Коментар


                        • Re: Сплит?

                          Първоначално изпратено от Ивона
                          Първоначално изпратено от bulbroker
                          Кога точно ще станат факт увеличения брой акции по клиентските сметки в COBOS? Нали вече има решение на ОСА от 29/09/2006.
                          Към края на декември
                          а не е ли твърде странно сметките да стоят повече от 2 месеца със старите бройки? А ако реша да си продам акциите купени преди 1 год ме информираха, че ще са 1х, а не 2х преди пускане на официалната търговия. Чудя се вече дали този сплит е коректна стъпка към малките акционери???

                          Коментар


                          • интересно, най-отгоре на продавачите се наредиха 5 ИП-та.

                            Дали няма да се окаже, че 6.19 е била все пак добра цена ?!
                            Бех мечка, сега ми се бичи нещо!

                            Коментар


                            • вчера продадох част от акциите си на 6.19.избързах.....

                              Коментар


                              • Поздрави на акционерите на Софарма, аз лично излязох на 9.00, но все пак евала за тренда..

                                Коментар

                                Working...
                                X