IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [quote="Оран Гутан"]
    Първоначално изпратено от Императорът
    Вече се надявам EquityPrivate да е прав и да се намерят достатъчно глупави маймуни, за да ни продават под 4 кинта.
    Императоре, в грешка си. Маймуните мислим да купуваме под 4 кинта (евентуално и по нисичко, ако може разбира се). [/quote

    Бе не съм имал предвид тебе - ти хитър мамун. :-)

    Атилов - като паднат под 3 кинта - ПАК ще грабим !!! ;-)
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Оран Гутан
      Първоначално изпратено от Императорът
      Вече се надявам EquityPrivate да е прав и да се намерят достатъчно глупави маймуни, за да ни продават под 4 кинта.
      Императоре, в грешка си. Маймуните мислим да купуваме под 4 кинта (евентуално и по нисичко, ако може разбира се).
      Че защо са ви?

      Да се чудите как да ги продавате под 3 лв ли?

      С тая малоумщина на БФБ, чвто така ще стане!

      Пич, какне разбираш, че от тая съсипия НИКОЙ няма полза!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът
        Вече се надявам EquityPrivate да е прав и да се намерят достатъчно глупави маймуни, за да ни продават под 4 кинта.
        Императоре, в грешка си. Маймуните мислим да купуваме под 4 кинта (евентуално и по нисичко, ако може разбира се).

        Коментар


        • Абе, какво става со Софарма? - За мен днешните цени имат следните логически обяснения:

          1. Убили са или са откраднали г-н Донев.
          2. Фабриката на Софарма е изгоряла нащес до основи.
          3. Световен фармацефтичен концерн е измислил средство, гарантиращо вечно здраве и вечна младост.

          4. Заювците на БФБ съвсем изкретенясаха.

          Вече се надявам EquityPrivate да е прав и да се намерят достатъчно глупави маймуни, за да ни продават под 4 кинта.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • През 2009 първо ще трябва да падне до 6 лева, хихи. quote
            Първоначално изпратено от малката сестра
            според вас, спорещите в тази тема, има ли вероятност акцията да се качи до 6 лв през 2009 година?
            Сега сме още 2008
            Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от малката сестра
              според вас, спорещите в тази тема, има ли вероятност акцията да се качи до 6 лв през 2009 година?
              Първо трябва да спре да пада ,а тренда е неумолимо надоло въпреки че направи 50% корекция на предходното възходящото движение .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от малката сестра
                според вас, спорещите в тази тема, има ли вероятност акцията да се качи до 6 лв през 2009 година?
                Аз лично не вярвам

                Коментар


                • според вас, спорещите в тази тема, има ли вероятност акцията да се качи до 6 лв през 2009 година?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът

                    То остава и под 4 да падне - това ще е най-смешното нещо, което съм виждал на БФБ. Дано, както си мечтая, Оги Донев купи Байер, та да падне акцията на 38 стинки. ;-)
                    Ne razbiram, zashto shte e smeshno? Na 4lv, akciata shte si turguva s peer grupata, kadeto i triabva da bude. Smeshnoto e drugo - pri po-loshi rezultati i predi poveche ot polovin godina, akciata beshe na 9lv! Eto tova e smeshno, che daje granichi s tragedia!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от EquityPrivate
                      Първоначално изпратено от Императорът
                      Първоначално изпратено от EquityPrivate
                      Nadiavam se tezi, koito misliat che poziciata shte se kachva niama da imat nishto protiv da si zalojat akciite za short selling ot avgust.
                      Въпросът е времевият хоризонт, драги. Аз нямам нищо против да стои на ниски нива, защото тепърва смятам да си пълня туканка.
                      Zashto da stoi? Tia shte pada. Akciata opredeleno ima fundament za min 8x EBITDA, taka che pod 3.90 - 4.00v edva li shte padne, no do tam sigurno shte si stigne do nachaloto na septemvri.
                      Spored men niama smisal da plashtash za neshto 4.50 ako mojesh da si go kupish na 4.00 sled 3-4 sedmici.

                      Ne e preporuka.
                      То остава и под 4 да падне - това ще е най-смешното нещо, което съм виждал на БФБ. Дано, както си мечтая, Оги Донев купи Байер, та да падне акцията на 38 стинки. ;-)
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът
                        Първоначално изпратено от EquityPrivate
                        Nadiavam se tezi, koito misliat che poziciata shte se kachva niama da imat nishto protiv da si zalojat akciite za short selling ot avgust.
                        Въпросът е времевият хоризонт, драги. Аз нямам нищо против да стои на ниски нива, защото тепърва смятам да си пълня туканка.
                        Zashto da stoi? Tia shte pada. Akciata opredeleno ima fundament za min 8x EBITDA, taka che pod 3.90 - 4.00v edva li shte padne, no do tam sigurno shte si stigne do nachaloto na septemvri.
                        Spored men niama smisal da plashtash za neshto 4.50 ako mojesh da si go kupish na 4.00 sled 3-4 sedmici.

                        Ne e preporuka.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от EquityPrivate
                          Nadiavam se tezi, koito misliat che poziciata shte se kachva niama da imat nishto protiv da si zalojat akciite za short selling ot avgust.
                          Въпросът е времевият хоризонт, драги. Аз нямам нищо против да стои на ниски нива, защото тепърва смятам да си пълня туканка.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Nadiavam se tezi, koito misliat che poziciata shte se kachva niama da imat nishto protiv da si zalojat akciite za short selling ot avgust.

                            Коментар


                            • Ми аз Софарми пазарувам само напоследък, де да знам колко... вероятно към пет кинта и половина или немного повече...
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът
                                Не, загубил ще е тоя, дето не влезе овреме !!! Ако чакаш да заработи новата фабрика и чак тогаз да влизаш, яко ще се прецакаш, драги !!!
                                Tia raboti gi slusham oshte ot 9lv.
                                Fabrikata shte doprinese za po-visoka EBITDA chak prez 2010, koeto shte bude faktorirano v cenata niakade prez 2009. Do togava ima vreme.
                                Btw, kolko ti e srednata cena na kupenite akcii na SFARM prez minalite 12 meseca?

                                Коментар

                                Working...
                                X