IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тука дали ударихме дънцето?-ТА специалист да се изкаже.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Боримечката
      а, нещо всях смут ...

      не съм и разбрал, че е била на 3.60, извинявам се за което ... не съм много активен напоследък

      учудвам се на тези цени, защото ми се струват неоправдани, но то в момента има доста такива позиции, така че не съм прав точно тук да се учудвам ...
      няма нищо
      аз напоследък съм все по-активен и аз се зачудих, ама на принципа на Императора понапазарих
      Не е съвет за покупко-продажба на акции

      Коментар


      • а, нещо всях смут ...

        не съм и разбрал, че е била на 3.60, извинявам се за което ... не съм много активен напоследък

        учудвам се на тези цени, защото ми се струват неоправдани, но то в момента има доста такива позиции, така че не съм прав точно тук да се учудвам ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hakkinen
          Първоначално изпратено от wannarock
          Първоначално изпратено от Hakkinen
          Първоначално изпратено от wannarock
          не се знае на колко ще се пазарува след ден-два
          не е препоръка. имам акции
          Знаеш нещо или просто отдавна не се беше появявало в темата мнение от типа "Не се знае какво ще стане след време. Не е препоръка."?
          знам, че не всеки може да цели дъна, ако става въпрос за дъно въобще
          може би не съм се изразил както трябва - приемам забележката
          Изобщо не се отнасяше за целене на дъна или върхове забележката, а за мнения от типа "Скоро ще има изненади. Не е препоръка.", които сами по себе си не казват нищо. И аз имам акции, но си ги взимах над 4, т.е. не съм нацелил дъно
          коментарът ми беше относно това, че някои са купували преди няколко дни на 3.60 а сега други се учудват, че е на 3.80
          животът е низ от изненади но не съм имал предвид това
          аз имам акции от 8, 7 и тн., но това не ме безпокои (за мнозина навярно греша)
          Не е съвет за покупко-продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от wannarock
            Първоначално изпратено от Hakkinen
            Първоначално изпратено от wannarock
            не се знае на колко ще се пазарува след ден-два
            не е препоръка. имам акции
            Знаеш нещо или просто отдавна не се беше появявало в темата мнение от типа "Не се знае какво ще стане след време. Не е препоръка."?
            знам, че не всеки може да цели дъна, ако става въпрос за дъно въобще
            може би не съм се изразил както трябва - приемам забележката
            Изобщо не се отнасяше за целене на дъна или върхове забележката, а за мнения от типа "Скоро ще има изненади. Не е препоръка.", които сами по себе си не казват нищо. И аз имам акции, но си ги взимах над 4, т.е. не съм нацелил дъно
            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Hakkinen
              Първоначално изпратено от wannarock
              не се знае на колко ще се пазарува след ден-два
              не е препоръка. имам акции
              Знаеш нещо или просто отдавна не се беше появявало в темата мнение от типа "Не се знае какво ще стане след време. Не е препоръка."?
              знам, че не всеки може да цели дъна, ако става въпрос за дъно въобще
              може би не съм се изразил както трябва - приемам забележката
              Не е съвет за покупко-продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от wannarock
                не се знае на колко ще се пазарува след ден-два
                не е препоръка. имам акции
                Знаеш нещо или просто отдавна не се беше появявало в темата мнение от типа "Не се знае какво ще стане след време. Не е препоръка."?
                "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                Коментар


                • не се знае на колко ще се пазарува след ден-два
                  не е препоръка. имам акции
                  Не е съвет за покупко-продажба на акции

                  Коментар


                  • Преди ден-два и на 3.60 можеше да се пазарува

                    Първоначално изпратено от Боримечката
                    мамооооу, какво стана тук ... отдавна не следя фармата и бааааам 3.8 уевчета ...

                    Коментар


                    • мамооооу, какво стана тук ... отдавна не следя фармата и бааааам 3.8 уевчета ...

                      хм

                      Коментар


                      • Добре дошли на борда :-)

                        Коментар


                        • Колкото и да я плюете компанията, напоследък прекалено много поевтиня за кратко време, така че нещо като развитието при Доверие холд можем да наблюдаваме, а никой не бяга от 25-30 бързи (%) При все че са и една ик. група вече

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hakkinen
                            Абе с оглед на проблемите, които имаха заради слабия долар преди да си предоговорят доставките за руския пазар в Евро, май не са чак толкова зле тези резултати
                            Ами те май си предоговориха условията в Евро точно при най-слабия долар...

                            Сега сигурно ще почнат да се оплакват пък, че еврото много почнало да пада... На кривата ракета...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Nikola
                              Не ми харесаха някои неща от миналата година и преструктурирах. Сега Као-то е за пенсионния фонд
                              макар, че има много време дотогава, дано да си нямаш проблеми с пенсията

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DD
                                Първоначално изпратено от Nikola
                                Първоначално изпратено от hah
                                Е по отношение на рипортинга и особено по сегменти Софарма дават несравнимо повече и по-добра информация от холдингите. Никола, ти видя ли последния отчет на Хим?
                                Хим не съм ги гледал от 11 лв.

                                ПП: И не мисля и да ги гледам.
                                нали химовете бяха за пенсията ;-)))))))))
                                да не си сменил пенсионния фонд Ники?
                                Не ми харесаха някои неща от миналата година и преструктурирах. Сега Као-то е за пенсионния фонд

                                Коментар

                                Working...
                                X