IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Съветвам г-н Донев да насочи по най-бръзият начин цялото производство за износ. Тая паплач туканка не го заслужава. Гледам в Блиц - баси плюенето - изкарват го какъв ли не, обвиниха го даже, че старите хора получавали мизерни пенсии, а Българките не получавали майчински - се едно Донев харчи 3 милиарда на година за да храни циганската гнусотия... ама и аз им нашоках канчетата под всичките статии там де...

    Ама като го видя - и в очите му ще му го река - 99% от производството - към Русия, Турция и т.н. (за ного държави изнасяме), тия простаци като останат и без аналгин, ще реват за Софарма като ги заболят кухите тимберици !!!
    Импе,ако работите само за износ...ще фалирате .Там не плащат за аналгин и лекарства от 60те години толкова пари....аналгинхин...А и има матерали в нета,че специално аналгина е и вреден.Има толкова по-чисти заместители аналгетици.Ама вие си знаете де.С кеф печелете от износ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от equal Разгледай мнение
      Сатанизирането на ОД в последните няколко дни ми се струва, че цели
      да възкреси един малко позабравен образ от възрожденската ни
      литература образ - този на чорбаджията-изедник,
      който богатее на гърба на бедния българин.
      Доколкото ми е известно Софарма произвежда освен лекарства,
      резултат на собствени разработки и т.нар. генерични. Цените на чуждите генерици
      у нас едва ли биха били такива, ако Софарма не присъстваше на нашия пазар.

      Колкото до това, откъде идва атаката - защо ли не съм изненадан.
      Преди време по друг повод бях намерил това тук
      http://www.europarl.europa.eu/RegData/courrier_officiel/arrivee/2011/EP-PE_LTA(2011)005605_EN.pdf

      Обърнете внимание на менторския тон на писмото и
      на унизителното отношение към пресгрупата.
      Не им е лесно, не им е за пръв път, но какво да се прави,
      трябва да свикават конкуренцията и с мисълта, че не са единствените пазара.

      Нямам акции на Софарма, имам в дистибутора.

      ОД в сутрешния блок на новатв, след 8 и 10
      http://play.novatv.bg/play/265982/
      Съветвам г-н Донев да насочи по най-бръзият начин цялото производство за износ. Тая паплач туканка не го заслужава. Гледам в Блиц - баси плюенето - изкарват го какъв ли не, обвиниха го даже, че старите хора получавали мизерни пенсии, а Българките не получавали майчински - се едно Донев харчи 3 милиарда на година за да храни циганската гнусотия... ама и аз им нашоках канчетата под всичките статии там де...

      Ама като го видя - и в очите му ще му го река - 99% от производството - към Русия, Турция и т.н. (за ного държави изнасяме), тия простаци като останат и без аналгин, ще реват за Софарма като ги заболят кухите тимберици !!!
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/...v_chujbina_za/

        Ето тема за коментари ....
        Днес за малко щях да попълня третата четвърт на 2,6 но не стигна за малко , доброто че и утре е ден и ако се гледат западните пазари ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
          СОФАРМА ТРЕЙДИНГ НЕ ПРИТЕЖАВА АПТЕКИ

          Ми супер ,значи Законът е спазен....а свързани лица ли са....Ако не са....Нищо не е станало....Просто медиен шум...Ама трябва така да се получи понякога....



          http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...javata,130651/

          Е тва ако стане....или поне падне ДДСто на лекарствата....да има някакъв смисъл....

          Хайде чао и Успехи...При мен се изпълни един лимит...Доволен съм.Отивам да се поразсея

          Коментар


          • СОФАРМА ТРЕЙДИНГ НЕ ПРИТЕЖАВА АПТЕКИ
            Не-заслужил инвеститор

            Коментар


            • Първоначално изпратено от equal Разгледай мнение
              Сатанизирането на ОД в последните няколко дни ми се струва, че цели
              да възкреси един малко позабравен образ от възрожденската ни
              литература образ - този на чорбаджията-изедник,
              който богатее на гърба на бедния българин.
              Доколкото ми е известно Софарма произвежда освен лекарства,
              резултат на собствени разработки и т.нар. генерични. Цените на чуждите генерици
              у нас едва ли биха били такива, ако Софарма не присъстваше на нашия пазар.

              Колкото до това, откъде идва атаката - защо ли не съм изненадан.
              Преди време по друг повод бях намерил това тук
              http://www.europarl.europa.eu/RegData/courrier_officiel/arrivee/2011/EP-PE_LTA(2011)005605_EN.pdf

              Обърнете внимание на менторския тон на писмото и
              на унизителното отношение към пресгрупата.
              Не им е лесно, не им е за пръв път, но какво да се прави,
              трябва да свикават конкуренцията и с мисълта, че не са единствените пазара.

              Нямам акции на Софарма, имам в дистибутора.

              ОД в сутрешния блок на новатв, след 8 и 10
              http://play.novatv.bg/play/265982/

              Айде пак.....чорбаджии-изедници....Глупости....Всеки може да печели....стига да спазва ЗАКОНИТЕ.....и да си плаща данъците....

              http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...nicite,130636/

              Ако проверката покаже,че всичко е законно....Ок....Дали е морално е друга тема

              Ако обаче Законът наистина забранява дистрибутор на едро и дистрибутор на дребно (аптека/и) да са свързани лица

              Това го писа по-долу друг съфорумец....

              ......какво правим тогава

              Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Сатанизирането на ОД в последните няколко дни ми се струва, че цели
                да възкреси един малко позабравен образ от възрожденската ни
                литература образ - този на чорбаджията-изедник,
                който богатее на гърба на бедния българин.
                Доколкото ми е известно Софарма произвежда освен лекарства,
                резултат на собствени разработки и т.нар. генерични. Цените на чуждите генерици
                у нас едва ли биха били такива, ако Софарма не присъстваше на нашия пазар.

                Колкото до това, откъде идва атаката - защо ли не съм изненадан.
                Преди време по друг повод бях намерил това тук
                http://www.europarl.europa.eu/RegData/courrier_officiel/arrivee/2011/EP-PE_LTA(2011)005605_EN.pdf

                Обърнете внимание на менторския тон на писмото и
                на унизителното отношение към пресгрупата.
                Не им е лесно, не им е за пръв път, но какво да се прави,
                трябва да свикават конкуренцията и с мисълта, че не са единствените пазара.

                Нямам акции на Софарма, имам в дистибутора.

                ОД в сутрешния блок на новатв, след 8 и 10
                http://play.novatv.bg/play/265982/
                |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
                |___________||__|___|)
                (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nicknja Разгледай мнение
                  закона забранява дистрибутор на едро и дистрибутор на дребно (аптека/и) да са свързани лица. От закона следва че софарма неможе да има аптеки. или трябва да се откже от СФТРД
                  Имах подозрения че ОД май се пробва да влезне в политика ( което може би ще е добре) но някой хора не го искат. А защо ли?!? писна ми от хвърляне на прах в очите
                  ПС имам акции от групата
                  Абе може и това да е било....Пак казвам....цитирах по памет ...явно съм объркал

                  Коментар


                  • закона забранява дистрибутор на едро и дистрибутор на дребно (аптека/и) да са свързани лица. От закона следва че софарма неможе да има аптеки. или трябва да се откже от СФТРД
                    Имах подозрения че ОД май се пробва да влезне в политика ( което може би ще е добре) но някой хора не го искат. А защо ли?!? писна ми от хвърляне на прах в очите
                    ПС имам акции от групата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                      Бобан това от къде го измисли?
                      Това го четох някъде в нета....дали е сайт на вестник или друга медия не помня....Но го имаше написано....И съм написал,че не знам дали е вярно....И мен лично ме съмнява да е така...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                        До някъде си прав,НО....

                        .Касае се за това, че Законът забранявал собственик на фирма производител да притежава дружества за търговия на едро и дребно на същия продукт.Не знам дали е вярно,НО ако е така....ми се струва ,че не предстоят добри неща за компанията.


                        Не е препоръка за покупко-продажба на акции
                        Бобан това от къде го измисли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Бягаш от въпроса ...Пишеш за привилигированите на ХИМ, единствените от който може да се вземе нещо от групата а не пишеш за 77 ст на ССВ и нито един участвал от дребните в увеличението....
                          Поздрави!
                          На моята платформа показва ЦКБ 0.80...

                          Обикновените на ХИМ днес са 1.408....+3.55%....да ти кажа,че моята средна цена там е 1.446...бройките са тайна обаче....Между другото в ЦКБ имам ного малко в момента...ама и там ще му дойде времето....

                          Ама темата е за Софарма....А да те питам....при Доверие колко от дрените записаха....А Мажо,който е и тук такъв колко записа....Браво,не му се хванахте да ви вземе кинтите...Внимавайте със следващият опит:0....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Ми Флагманът е добре...засега +3.55%....При превилигированите при цени от....1.95 може да си сметнеш колко е доходността....При обеми и то....вчера минаха бая пакети:0....Очаквам вклучване

                            Ако Фармата обяви увеличение на капитала за да си плати някоя глоба ти ще участваш ли....или първо ще питаш ОД дали ще запише неговите


                            Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа
                            Бягаш от въпроса ...Пишеш за привилигированите на ХИМ, единствените от който може да се вземе нещо от групата а не пишеш за 77 ст на ССВ и нито един участвал от дребните в увеличението....
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Отговора на акционерите е оправдателен ....интереса клати феса. Иначе като здравноосигурен съм леко разтревожен от калинките който ни натресе ГЕРБ навсякъде да харчат нашите пари.
                              по скоро кажи какво става със Флагмана че банката му гони Синергона.......
                              Ми Флагманът е добре...засега +3.55%....При превилигированите при цени от....1.95 може да си сметнеш колко е доходността....При обеми и то....вчера минаха бая пакети:0....Очаквам вклучване

                              Ако Фармата обяви увеличение на капитала за да си плати някоя глоба ти ще участваш ли....или първо ще питаш ОД дали ще запише неговите


                              Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                                Moнти...Стана ми смешно....При текущи цени дивидентна доходост 6.6%


                                Да не говорим ако са купени на около 3лв....Има други компании ,които ако си купиш акции ще имаш значително по-добра доходност
                                Даже в това положене заставам на позицята а Мастъра....По-добре депозит в КТБ на 8.5% ....отколкото тук....и понеже никой не е питал Раъфата какво мислят....


                                Не получих отговор на нито един от въпосите ,които зададох на акционерите тук....Приемам го като скриване на поредните мишоци

                                Хайде успехи
                                Отговора на акционерите е оправдателен ....интереса клати феса. Иначе като здравноосигурен съм леко разтревожен от калинките който ни натресе ГЕРБ навсякъде да харчат нашите пари.
                                по скоро кажи какво става със Флагмана че банката му гони Синергона.......

                                Коментар

                                Working...
                                X