IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://inews.bg/%D0%91%D0%B8%D0%B7%D..._i.168544.html
    Почети малко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      счетохме, че е подходящо да допълним портфейла си с още акции, затова купихме 4 млн. акции на "Софарма", коментира пред "Капитал Daily" Даниела Петкова, изпълнителен директор на пенсионноосигурителна компания "Доверие".
      това днес ли??

      Коментар


      • счетохме, че е подходящо да допълним портфейла си с още акции, затова купихме 4 млн. акции на "Софарма", коментира пред "Капитал Daily" Даниела Петкова, изпълнителен директор на пенсионноосигурителна компания "Доверие".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Симов не си много прав- Напечатаха се много пари, а населението на звмята расте расте и поради тези причини цемите на храните имат стабилен ръст. Прави ли ти впечатление , че те не са свързани с икономическото развитие и рецесията. Прибави и увеличаващите се евросубсидии и ще си обясниш защо в Добруджа има продажби по 100-1200 на декар
          Така е не съм много прав, а много много прав.

          Камарата на хлебарите го казаха. Дигат се цените на хляба заради поскъпването на бензина. С две думи не заради поскъпването на зърното.

          А иначе цената на зърното и царевицата е достатъчно висока накъде повече.
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Форексов толкова си се вторачил в падащите ти лихви, че нищо не виждаш. Какъв Саркози бълнуваш- не виждаш ли и по джоба си че храната се повишава или ти ядеш падащото ти злато. Кажи за лихвите по колко губиш от падането им и ибфлацията

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Бобан,
              ти май си от Бургас..... от няколко седмици се мъча да спретна едно басче защото идва време за море и да обсъдиме БФБ. Та ХИМ и Софармата , която си взел на мушка...

              Цени - взимаме днешните на борсата котировки и слагаме даден срок от два или три месеца , ако процентно Фармата се е качила повече ти ще черпиш едно гръцко узо ако ХИМ се е качил повече аз ще черпя .....
              Предлагам да се вземе в този интервал най високата котировка в интервала...
              Да от Бургас съм...С удоволствие бих пил Узо с теб(не само едно...стига да дойдеш насам,когато и да е.

              Преди 5г успяхме да се организираме,да се запознаем ....и да се срещаме все още всяка седмица с много хора от Бургас които търгуват по борсите.Вярно,че някои почти не идват,но като цяло ядрото е запазено.Има и такава тема тук в Инвестора(която аз съм създал ,аз инициирах срещите) от 2007г.

              Както и да е...Басове не ми се хващат.А няма и смисъл....Узото е от мен....

              Успехи

              Коментар


              • момчета, колкото и да си чешете езиците Софарма е била много преди нас на БФБ и май ще остане след нас !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Симов не си много прав- Напечатаха се много пари, а населението на звмята расте расте и поради тези причини цемите на храните имат стабилен ръст. Прави ли ти впечатление , че те не са свързани с икономическото развитие и рецесията. Прибави и увеличаващите се евросубсидии и ще си обясниш защо в Добруджа има продажби по 100-1200 на декар
                  Кире, пак говориш 5 за 6...

                  - За производство на храна вече земя не се използва. Използват се разтвори на химикали и деривати на нефта.

                  - Какви евросубсидии ти се привиждат? Забрави за тях! Виж днес какво обеща Саркози ако бъде преизбран за президент на Франция:

                  Саркози пообещал заморозить взносы Франции в бюджет ЕС
                  http://lenta.ru/news/2012/04/05/freeze/
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Симов не си много прав- Напечатаха се много пари, а населението на звмята расте расте и поради тези причини цемите на храните имат стабилен ръст. Прави ли ти впечатление , че те не са свързани с икономическото развитие и рецесията. Прибави и увеличаващите се евросубсидии и ще си обясниш защо в Добруджа има продажби по 100-1200 на декар

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                      Тези продажби на земя няма да продължат вечно...както и да е...Аз си я харесвам тази акция.....но не е моят тип за момента
                      Радвам се че следиш позицията. И аз съм участвал във всички увеличения без последното Само че тогава земята беше 360 лв, а сега е повече от двойно.
                      Понятието че нямало вечно да продават, да сигурно няма да е вечно. Но си видял колко предварителни договори и на какви са подписали само от 1 януари до 7 март, нали

                      Поздрави!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                        Участвал съм във всички увеличения на Терафонда.....мисля,че от август 2005 г беше. първото....после май 1към 16 второто ...към ноември съшата година после нямам спомени кога беше треттото.......Тези продажби на земя няма да продължат вечно...както и да е...Аз си я харесвам тази акция.....но не е моят тип за момента..


                        Лека вечер
                        Бобан,
                        ти май си от Бургас..... от няколко седмици се мъча да спретна едно басче защото идва време за море и да обсъдиме БФБ. Та ХИМ и Софармата , която си взел на мушка...

                        Цени - взимаме днешните на борсата котировки и слагаме даден срок от два или три месеца , ако процентно Фармата се е качила повече ти ще черпиш едно гръцко узо ако ХИМ се е качил повече аз ще черпя .....
                        Предлагам да се вземе в този интервал най високата котировка в интервала...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                          Тези продажби на земя няма да продължат вечно...както и да е...Аз си я харесвам тази акция.....но не е моят тип за момента..


                          Лека вечер
                          Умно казано.

                          Аз също ще се присъединя и ще кажа, че времето на пазара на земя нещо по премина. Имаше един период на насищане, но сега пазара повече отива на зле и това важи и за земеделската земя.

                          Земеделската земя за мен се определя от доходността която дава. И смятам, че цените и са вече достатъчно високи. Ама лаком народ дето си мисли, че земяат му стува не знам си колко повече и е подценена винаги ще се намери.

                          И един куп народ продължава да си вярва, че жилищата им са подценени от към цена в момента. А това не е вярно, щото цената им зависи от жизнения стандарт който продължава да пада в тая умираща държава.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • СИМОВ СПИХНАТИЯ БРЕФ 2008Г. ДАДЕ ПО 0.45 ЛВ. ДИВИДЕНТ И СЕГА ПАК СЕ СПИХВА С О, 20

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              msimov и BOBAN1,
                              май хич не сте наясно с Терафонда. Ама нищо, то няма как да се качваме ако всички са наясно и са си накупили на макс. Ще си говорим следващите месеци за Атерката. Не ми е ясно как е възможно някой да възприема заложните къщи като нещо по-малко рисково от най-добрия фонд за земя на тези цени ама ваша си работа.

                              Успех ви желая! Ама първо да си починете добре от борсата следващите дни
                              Участвал съм във всички увеличения на Терафонда.....мисля,че от август 2005 г беше. първото....после май 1към 16 второто ...към ноември съшата година после нямам спомени кога беше треттото.......Тези продажби на земя няма да продължат вечно...както и да е...Аз си я харесвам тази акция.....но не е моят тип за момента..


                              Лека вечер

                              Коментар


                              • Надявам се вече да сте разбрали, кое не е наред на бфб-то.... Истинският пазар е извън борсата, на OTC пазара. Там трябва да се гледа, каква е действителната цена на артишките... На бфб-то цената е за "счетоводни" цели!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X