IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
    Те като се листнаха у Варшава цъфнаха та вързаха ! С Чичовите номера трудно се вирее на чужди борси !
    Софарма отиде във Вършава насила.Всичко свърши Грамърси с надеждата да избягат на по-добра цена. На чичо им точно това му трябва.Да го питат още повече хора това и онова
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Започнаха да се нареждат по-сериозни бидове над 6-цата. Мисля че има някакви очаквания за двойно листване във Франкфурт през новия сегмент на БФБ
      Нещо не ги видях аз,сигурно са се уплашили

      Предвид многото негативни фактори, мисля,че най-вероятно е да видим нещо под 4лв до 6-12мес.
      Last edited by danetha; 15.04.2024, 19:53.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Започнаха да се нареждат по-сериозни бидове над 6-цата. Мисля че има някакви очаквания за двойно листване във Франкфурт през новия сегмент на БФБ
        Те като се листнаха у Варшава цъфнаха та вързаха ! С Чичовите номера трудно се вирее на чужди борси !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Видях представители на Софарма на презентацията - явно имат интерес
          то имаше и от Бианор, въпреки че са доста далеч все още от немската борса

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Започнаха да се нареждат по-сериозни бидове над 6-цата. Мисля че има някакви очаквания за двойно листване във Франкфурт през новия сегмент на БФБ
            Видях представители на Софарма на презентацията - явно имат интерес

            Коментар


            • Започнаха да се нареждат по-сериозни бидове над 6-цата. Мисля че има някакви очаквания за двойно листване във Франкфурт през новия сегмент на БФБ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                Единственият, който може да купува в този момент и е извън ФФ е Телекомплект Инвест
                Дали не говорим за забавен сетълмънт? Видяхме връщане на абсолютно същата бройка 2 дни по-късно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MrProfit Разгледай мнение
                  ФФ намалява със 100 947 акции.
                  Единственият, който може да купува в този момент и е извън ФФ е Телекомплект Инвест

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    Нямам Софарма и поста ми беше за да покаже, че колегата наистина е объркал темата. Иначе ИПО на Доверие капитал няма да доведе до нищо. ИПО-то няма да премахне риска, нито ще промени нещо в управлението.
                    Сори ;-)
                    Захапах :-))))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

                      Мечтатели!!!
                      При "Чичовия" финансов инженеринг тази акция няма потенциал за двуцифренна стойност.
                      Обаче има компании от групата на Софарма с много добър потенциал.
                      Само си представете, ако Доверие капитал (молдовската банка) се лисне с ИПО, колко ще е стойността ;-)
                      Нямам Софарма и поста ми беше за да покаже, че колегата наистина е объркал темата. Иначе ИПО на Доверие капитал няма да доведе до нищо. ИПО-то няма да премахне риска, нито ще промени нещо в управлението.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        Със сигурност. Представи си Софарма на над 100 лева ако последва съдбата на Спиди
                        Мечтатели!!!
                        При "Чичовия" финансов инженеринг тази акция няма потенциал за двуцифренна стойност.
                        Обаче има компании от групата на Софарма с много добър потенциал.
                        Само си представете, ако Доверие капитал (молдовската банка) се лисне с ИПО, колко ще е стойността ;-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          Колега, да не бъркате темата?
                          Със сигурност. Представи си Софарма на над 100 лева ако последва съдбата на Спиди
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yordan_Nickolov Разгледай мнение

                            Някой вчера си даде големия пакет. А реално ФФ-а е много, много по-малък. Не ми се смята, но трябва да махнем акциите на големите акционери, фондовете като Импулс и тн, които също държат голям дял и не съм сигурен дали ще останад под милион свободни акции. Както някой говореше по-долу, като нищо да последва съдбата на Спиди. С тези резултати, които постигат.
                            Колега, да не бъркате темата?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MrProfit Разгледай мнение
                              ФФ намалява със 100 947 акции.
                              Някой вчера си даде големия пакет. А реално ФФ-а е много, много по-малък. Не ми се смята, но трябва да махнем акциите на големите акционери, фондовете като Импулс и тн, които също държат голям дял и не съм сигурен дали ще останад под милион свободни акции. Както някой говореше по-долу, като нищо да последва съдбата на Спиди. С тези резултати, които постигат.

                              Коментар


                              • ФФ намалява със 100 947 акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X