IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът
    Фабрики в Сърбия - много хитро... ;-)
    Ако стана богат, ще купя Софарма от г-н Донев и ще слагам цианкалий в сръпските аналгинчета... ;-)
    Импе, защо така с лошото със сърбите, откакто Софарма купи фабрика там, вече сме в един отбор - нека се множи клиентелата.

    Понеже знам, че си естет да направиш снимки (през твоя поглед) на ОСАто и да ги качиш на сайта, ако може

    пп сърбите нямат нужда от цианкалий - те си имат калашници и т.н.
    Не е съвет за покупко-продажба на акции

    Коментар


    • Между другото, г-н Донев, от колко часа е Общото събрание на Медика? :-)
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Огнян Донев
        Императоре, привет!
        Ще дойдеш ли на 24-ти на ОС на Медика за да се запознаем?
        Ти си най-оригиналния в този форум и чувството ти за хумор е може би причината и аз да се запиша.
        Разбира се, че ще дойда - най-вече с тази цел... :-)
        Аз рядко пропускам събранията на Медика...

        EquityPrivate - аз рядко ям аналгинчета - защитавам Софарма, щото ме кефи компанията и намирам, че се развива страхотно... :-)
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от skorpion
          Чакай сега - до вчера що не му било Р/Е като на Гедеон, днеска - не бил си го бил сравнявал.
          Cheti hubavo. Klasirame, a ne sravniavame

          Коментар


          • Чакай сега - до вчера що не му било Р/Е като на Гедеон, днеска - не бил си го бил сравнявал.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от skorpion
              Първоначално изпратено от EquityPrivate
              Impe, da mi vzemesh analgin ot Donev kato go vidish na OSA na Medica, che toi na men edva li shte dade
              Interesno sega otniakade niama li da se registrirat i Kamenov, Prokopiev, Bobokov i da pochnat da pishat tuk.
              След като го класираш сред най-големите европейски генерични компании, може и на теб да даде :-)
              Da, ama za sujalenie shte triabva da pridobie neshto poveche ot OAO Vitamini, za da go klasirame tam.

              Коментар


              • ХАХаха

                Коментар


                • Ами аз имам конкретно предложение за продукция на нов вид лекарство - според мен шофьорите са много повече от пилотите, така че, защо не бъде изобретено лекарство, подобно на Трибестан, което да ни научи не само да пилотираме, но и да караме автомобили по-добре! Идеята е златна мина!
                  BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от EquityPrivate
                    Impe, da mi vzemesh analgin ot Donev kato go vidish na OSA na Medica, che toi na men edva li shte dade
                    Interesno sega otniakade niama li da se registrirat i Kamenov, Prokopiev, Bobokov i da pochnat da pishat tuk.
                    След като го класираш сред най-големите европейски генерични компании, може и на теб да даде :-)

                    Коментар


                    • Най-верните фенове на компанията трябва да се уважават, подкрепят и награждават
                      Аз предлагам да го наградят с двуседмична екскурзия по местата, където SFARM е инвестирала
                      Хем после ще имаме репортажи и снимки

                      Първоначално изпратено от Огнян Донев
                      Императоре, привет!
                      Ще дойдеш ли на 24-ти на ОС на Медика за да се запознаем?
                      Ти си най-оригиналния в този форум и чувството ти за хумор е може би причината и аз да се запиша.

                      Коментар


                      • Impe, da mi vzemesh analgin ot Donev kato go vidish na OSA na Medica, che toi na men edva li shte dade
                        Interesno sega otniakade niama li da se registrirat i Kamenov, Prokopiev, Bobokov i da pochnat da pishat tuk.

                        Коментар


                        • Impe, respect.

                          Коментар


                          • Ехаааа... Императоре, за теб аналгин винаги ще има!
                            http://photo-forum.net/joro/emoticon...conTheWave.gif

                            Коментар


                            • Императоре, привет!
                              Ще дойдеш ли на 24-ти на ОС на Медика за да се запознаем?
                              Ти си най-оригиналния в този форум и чувството ти за хумор е може би причината и аз да се запиша.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът
                                Фабрики в Сърбия - много хитро... ;-)
                                Ако стана богат, ще купя Софарма от г-н Донев и ще слагам цианкалий в сръпските аналгинчета... ;-)

                                Извън майтапът - Софарма става все по-могъща, а цената вече е под шестак... Г-н Донев - призовавам ви - купете Байер, та да си напазарувам акцийки на Софарма на цената на химковиците... :-)
                                + 11111 :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X