IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поредният с нестабилна ментална система....

    КФН-то като нищо ще го изцери...

    Коментар


    • ПРОДАВАЙ SFARM, MEDIKA, DOVUHL SFI, MRTEX, SFTRD, FTXCO, AROMA И СИЕ дето е от групата!
      НЕ Е препоръка за покупко-продажба! Това е препоръка САМО за продажба[/quote]

      Един от най-новите отворковци!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dobi
        Първоначално изпратено от Императорът
        Прима вера, Доби !!! :-)
        Като пея, че голям човек е Донев, некои не ми верват! А иначе гледам си запролетил :-), готов ли си за четвъртък?
        ПРОДАВАЙ SFARM, MEDIKA, DOVUHL SFI, MRTEX, SFTRD, FTXCO, AROMA И СИЕ дето е от групата!
        НЕ Е препоръка за покупко-продажба! Това е препоръка САМО за продажба

        Коментар


        • Виж сега, Императоре, как се доближавате до Байер - първо в Австрия, после и в други градове:

          Сори, че така, ама нещо не мога да го сканирам - това е от днешния вестник Труд


          Влизаме в аптеките на Западна Европа с нивалин

          Първото българско лекарство, което ще се появи на фармацевтичния пазар в Западна Европа, ще е нивалинът. Той ще може да се купи догодина най-наред в аптеките в Австрия, а след това и в Германия. Това съобщи Огнян Донев, изпълнителен директор на „Софарма".
          Нивалин се произвежда от блатно кокиче. Плантации с растението има край Приморско и Елхово. Лекарството се прилага при неврологични заболявания, полиомиелит, детска церебрална парализа и др. фармацевтични субстанции от растителен произход, които по-късно се влагат в лекарства като нивалин, трибестан, карсил и др., се произвеждат у нас единствено в казанлъшкия завода „Българска роза Севтополис". В петък към него бяха открити нови производствени мощности. В тях са инвестирани 5 млн. лв. и са разкрити 20 нови работни места. „Производствените мощности в заводите на „Софарма" вече са на по-високо от средноевропейското ниво", добави г-н Донев.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът
            Прима вера, Доби !!! :-)
            Като пея, че голям човек е Донев, некои не ми верват! А иначе гледам си запролетил :-), готов ли си за четвъртък?

            Коментар


            • Прима вера, Доби !!! :-)
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Ave, Императоре!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от wannarock
                  Първоначално изпратено от Императорът
                  Фабрики в Сърбия - много хитро... ;-)
                  Ако стана богат, ще купя Софарма от г-н Донев и ще слагам цианкалий в сръпските аналгинчета... ;-)
                  Импе, защо така с лошото със сърбите, откакто Софарма купи фабрика там, вече сме в един отбор - нека се множи клиентелата.

                  Понеже знам, че си естет да направиш снимки (през твоя поглед) на ОСАто и да ги качиш на сайта, ако може

                  пп сърбите нямат нужда от цианкалий - те си имат калашници и т.н.
                  Не е съвет за покупко-продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иво Орозов
                    Г-н Донев, занесете на Импа и малко спринцовки!
                    Що са ми спринцовки? Доказателство, че не ми трябват е, че шитнах акциите на Момина крепост, за да си купя Свети Георги - най-рядката Българска монета.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Г-н Донев, занесете на Импа и малко спринцовки!

                      Коментар


                      • Благодаря, драги Хакиненов. :-)
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът
                          Между другото, г-н Донев, от колко часа е Общото събрание на Медика? :-)
                          Не съм г-н Донев, но да помогна все пак

                          Медика АД-София /MDIKA/ свиква ОСА на 24.04.2008 год. от 10.00 ч. в гр. София, пл. Йоан Павел II 1, Бизнес център България 2000, ет. 3 при следния дневен ред:..................
                          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Огнян Донев
                            Поканите за ОС важат разбира се за всички акционери. Там е мястото да се информира акционера от "първа ръка".
                            EquityPrivate, дали класираме или сравняваме, няма значение. Това което мен ме радва, че през последните години се появихме като икономически субект та европейската карта. Само преди 5-6 години никой не подозираше, че съществуваме.
                            Императоре, винаги съм призовавал лекарства да се взимат само в краен случай! Но няколко аналгина ще ти донеса за всеки случай.
                            "...Само преди 5-6 години никой не подозираше, че съществуваме."
                            Dali?

                            Коментар


                            • Благодаря, ама... подаряването на аналгинчета да не значи лоши новини за любимата ми Медика? ;-)
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Поканите за ОС важат разбира се за всички акционери. Там е мястото да се информира акционера от "първа ръка".
                                EquityPrivate, дали класираме или сравняваме, няма значение. Това което мен ме радва, че през последните години се появихме като икономически субект та европейската карта. Само преди 5-6 години никой не подозираше, че съществуваме.
                                Императоре, винаги съм призовавал лекарства да се взимат само в краен случай! Но няколко аналгина ще ти донеса за всеки случай.

                                Коментар

                                Working...
                                X