IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Императоре, както виждаш, никой не иска от теб да даваш брифинг за деловите си срещи.
    Но снимка - чакам :-)

    Коментар


    • Imperatore,

      nai-blagorodno ti zavijdam. Snimka s Donev!

      Коментар


      • Za lechebnite svojstva na produktite na SFARM govorjat stojnostta na akcijata na tova druzhestvo. Beznadezhdna IMPOTENTNOST...........


        Първоначално изпратено от dobi
        Виж сега, Императоре, как се доближавате до Байер - първо в Австрия, после и в други градове:

        Сори, че така, ама нещо не мога да го сканирам - това е от днешния вестник Труд


        Влизаме в аптеките на Западна Европа с нивалин

        Първото българско лекарство, което ще се появи на фармацевтичния пазар в Западна Европа, ще е нивалинът. Той ще може да се купи догодина най-наред в аптеките в Австрия, а след това и в Германия. Това съобщи Огнян Донев, изпълнителен директор на „Софарма".
        Нивалин се произвежда от блатно кокиче. Плантации с растението има край Приморско и Елхово. Лекарството се прилага при неврологични заболявания, полиомиелит, детска церебрална парализа и др. фармацевтични субстанции от растителен произход, които по-късно се влагат в лекарства като нивалин, трибестан, карсил и др., се произвеждат у нас единствено в казанлъшкия завода „Българска роза Севтополис". В петък към него бяха открити нови производствени мощности. В тях са инвестирани 5 млн. лв. и са разкрити 20 нови работни места. „Производствените мощности в заводите на „Софарма" вече са на по-високо от средноевропейското ниво", добави г-н Донев.

        Коментар


        • Императоре,
          може да се снимаме и сряда вечер на срещата с г-жа Петкова, ако дойдеш. Ако ли пък не ще организираме един фотоапарат за четвъртък на ОС. Не завиждам, но повярвай имаш повече фенове от мен. В 10 часа започва записването, а ОС ще почне в 11 часа.

          Коментар


          • Ми що не сте си напазарували Медика - и то п ри новината за сосният сплит?
            Аз естет, затова снимам естетски неща, не делови срещи... освен това - конфиденциалност.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът
              Е, Доби, на събранията на Медика обикновено се сбираме в тесен кръг - не върви да се разщракам...
              защо да не върви? ти Императора ли си или лукова глава ?! А и си човек естет - имаш свой поглед към света
              Не е съвет за покупко-продажба на акции

              Коментар


              • stivygo,
                защо да няма място за жени? Аз съм и чакам секси снимка на Императора от ОС.
                Императоре, не е нужно да се разщракаш на самото ОС, но в кулоарите ще е е грехота, някак си да ни лишиш...

                Коментар


                • Е, Доби, на събранията на Медика обикновено се сбираме в тесен кръг - не върви да се разщракам...
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Императоре, ето затова ходя във форума, чета и слушам какво казват хора като г-н Донев и теб, иначе ще продължа да си бъда Доби(тък) :-) Смях се от сърце!
                    Чакам снимка от четвъртък! И аве, Императоре! :-)

                    Коментар


                    • Девойче - кажи ми една смислена причина да ги шитна... освен да ми ги купиш... ;-)

                      Доби - с "Прима вера" са се поздравявали последователите на Дучето... но аз го използвах в предположеният от теб смисъл... ;-)
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иво Орозов
                        Забрави MOMKR
                        Благодаря!
                        Имало НЕдрогирани инвеститори тука!?!?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ATILA
                          Поредният с нестабилна ментална система....

                          КФН-то като нищо ще го изцери...
                          Проблем!
                          НЯМАмясто за жени тука и всики ме момчосвате!
                          Както и да е!
                          Ментал, звучи добре, но не е точно и не е научно.
                          psycho е точната дума!
                          А това, че посочената група от дружества по-долу е последния мохикан, или динозавър /както повече ви харесва/ това е истина неосъзната от вас творци на инвестиционата мисъл.
                          Всичките се крепят на гнила подпора и коефициенти от рода 40-60 П/Е на акция

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stivygo
                            Първоначално изпратено от GALBA
                            ПРОДАВАЙ SFARM, MEDIKA, DOVUHL SFI, MRTEX, SFTRD, FTXCO, AROMA И СИЕ дето е от групата!
                            НЕ Е препоръка за покупко-продажба! Това е препоръка САМО за продажба
                            Един от най-новите отворковци!
                            Не съм отворко,а отворка, но тебе не ща да те просветлявам.
                            Ти като си ЗАтворко, трай си![/quote]

                            Е, на дамите е разрешено! ! :-) На някои де... има и такива които не говорят глупости!

                            Коментар


                            • Забрави MOMKR

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от GALBA
                                ПРОДАВАЙ SFARM, MEDIKA, DOVUHL SFI, MRTEX, SFTRD, FTXCO, AROMA И СИЕ дето е от групата!
                                НЕ Е препоръка за покупко-продажба! Това е препоръка САМО за продажба
                                Един от най-новите отворковци![/quote]
                                Не съм отворко,а отворка, но тебе не ща да те просветлявам.
                                Ти като си ЗАтворко, трай си!

                                Коментар

                                Working...
                                X