IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Иво Орозов
    Нали си даскал? Или да ходя да си пия билобата...
    А дали ти ще докоснеш Човека или Донев ще го направи го оставям на теб.
    Уф!
    BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

    Коментар


    • Нали си даскал? Или да ходя да си пия билобата...
      А дали ти ще докоснеш Човека или Донев ще го направи го оставям на теб.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иво Орозов
        Импе, да изкараш снимката на формат 100x100 и да закачиш в класната стая! И надпис отдолу : И Той иска да се докосне до Човека!
        Кой кой е няма да коментирам, ама си спомням за вица за бай Пешо...
        В каква класна стая, бе, човече дрогиран? :-)

        Кой е кой - ясно е - единият е Огнян Донев, другият е Императорът.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от EquityPrivate
          Първоначално изпратено от wannarock
          Първоначално изпратено от Огнян Донев
          Императоре,
          може да се снимаме и сряда вечер на срещата с г-жа Петкова, ако дойдеш. Ако ли пък не ще организираме един фотоапарат за четвъртък на ОС. Не завиждам, но повярвай имаш повече фенове от мен. В 10 часа започва записването, а ОС ще почне в 11 часа.
          г-н Донев, не знам дали ще Ви успокой, но макар и Императора да има повече фенове, Вие имате повече инвестиращи във Вас и Вашия бизнес
          Losho niama. Sopharma e edna ot golemite companii v Bulgaria, taka che e normalno chovek da investira tuk.
          Sega napravih prosti smetki: za poslednite dve godini, akciata e vurnala sredno 11.9% godishno na investitorite (April 2006 - 4.75lv : April 2008 - 5.95lv). Znam che v Bulgaria niama obligacii vurzani s inflaciata (t.nar. Inflation-linked bond), no ako imashe, to te shtiaha da vrushtat sredno po tolkova. ILB sa nisko-riskov instrument v sravnenie s akciite.
          ironiata ne e osobeno podhodiasta
          Не е съвет за покупко-продажба на акции

          Коментар


          • Импе, да изкараш снимката на формат 100x100 и да закачиш в класната стая! И надпис отдолу : И Той иска да се докосне до Човека!
            Кой кой е няма да коментирам, ама си спомням за вица за бай Пешо...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от psycoholic

              Сега ще те информират колко е могъща компанията! Личното ми мнение е, че ще я клатят (акцията) докато любимото П/Е не падне под 20! Разбира се, отчета ще поведе хорото!
              Men me interesuva po-skoro EBITDA kakva im e.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от EquityPrivate
                Първоначално изпратено от wannarock
                Първоначално изпратено от Огнян Донев
                Императоре,
                може да се снимаме и сряда вечер на срещата с г-жа Петкова, ако дойдеш. Ако ли пък не ще организираме един фотоапарат за четвъртък на ОС. Не завиждам, но повярвай имаш повече фенове от мен. В 10 часа започва записването, а ОС ще почне в 11 часа.
                г-н Донев, не знам дали ще Ви успокой, но макар и Императора да има повече фенове, Вие имате повече инвестиращи във Вас и Вашия бизнес
                Losho niama. Sopharma e edna ot golemite companii v Bulgaria, taka che e normalno chovek da investira tuk.
                Sega napravih prosti smetki: za poslednite dve godini, akciata e vurnala sredno 11.9% godishno na investitorite (April 2006 - 4.75lv : April 2008 - 5.95lv). Znam che v Bulgaria niama obligacii vurzani s inflaciata (t.nar. Inflation-linked bond), no ako imashe, to te shtiaha da vrushtat sredno po tolkova. ILB sa nisko-riskov instrument v sravnenie s akciite.
                Сега ще те информират колко е могъща компанията! Личното ми мнение е, че ще я клатят (акцията) докато любимото П/Е не падне под 20! Разбира се, отчета ще поведе хорото!
                А, все още се чудя за Сърбия с нестабилната и политическа обстановка - ето днес пак излезе новина, че сърбите са се ръфали с Големите за Косово!
                BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

                Коментар


                • Първоначално изпратено от wannarock
                  Първоначално изпратено от Огнян Донев
                  Императоре,
                  може да се снимаме и сряда вечер на срещата с г-жа Петкова, ако дойдеш. Ако ли пък не ще организираме един фотоапарат за четвъртък на ОС. Не завиждам, но повярвай имаш повече фенове от мен. В 10 часа започва записването, а ОС ще почне в 11 часа.
                  г-н Донев, не знам дали ще Ви успокой, но макар и Императора да има повече фенове, Вие имате повече инвестиращи във Вас и Вашия бизнес
                  Losho niama. Sopharma e edna ot golemite companii v Bulgaria, taka che e normalno chovek da investira tuk.
                  Sega napravih prosti smetki: za poslednite dve godini, akciata e vurnala sredno 11.9% godishno na investitorite (April 2006 - 4.75lv : April 2008 - 5.95lv). Znam che v Bulgaria niama obligacii vurzani s inflaciata (t.nar. Inflation-linked bond), no ako imashe, to te shtiaha da vrushtat sredno po tolkova. ILB sa nisko-riskov instrument v sravnenie s akciite.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Огнян Донев
                    Императоре,
                    може да се снимаме и сряда вечер на срещата с г-жа Петкова, ако дойдеш. Ако ли пък не ще организираме един фотоапарат за четвъртък на ОС. Не завиждам, но повярвай имаш повече фенове от мен. В 10 часа започва записването, а ОС ще почне в 11 часа.
                    г-н Донев, не знам дали ще Ви успокой, но макар и Императора да има повече фенове, Вие имате повече инвестиращи във Вас и Вашия бизнес
                    Не е съвет за покупко-продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът
                      Ми що не сте си напазарували Медика - и то п ри новината за сосният сплит?
                      Аз естет, затова снимам естетски неща, не делови срещи... освен това - конфиденциалност.
                      Не е съвет за покупко-продажба на акции

                      Коментар


                      • Тъй де, ама на Райфайен ли е Кобосът?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ATILA
                          Ще сбъркам ли ако предположа, че кобостът който продава на 6 и на 6.02 лв. е на Райфайзен?!
                          Ami 6.02 e po-dobre ot 5.90!

                          Коментар


                          • Ще сбъркам ли ако предположа, че кобостът който продава на 6 и на 6.02 лв. е на Райфайзен?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Огнян Донев
                              Императоре,
                              може да се снимаме и сряда вечер на срещата с г-жа Петкова, ако дойдеш. Ако ли пък не ще организираме един фотоапарат за четвъртък на ОС. Не завиждам, но повярвай имаш повече фенове от мен. В 10 часа започва записването, а ОС ще почне в 11 часа.
                              О`к - ще взема апаратът в четвъртък... :-) Сряда вечерта имам друг ангажимент обаче...
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Не е честно тъй, нима само Имп е богопомазан? Дружна снимка нас ни трябва, колектива да градим, че 2011 ще прекръстваме отбора на Софарма Леверкузен :-)
                                BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

                                Коментар

                                Working...
                                X