IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Именно, доста, уважаемий приятелю - но ефектът ще се усети в притокът на сухо след 2-3 години осезателно наистина, да.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Доста, драги Имп, доста!
      Но аз лично бих почакал секси отчета!
      BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

      Коментар


      • Първоначално изпратено от psycoholic
        Първоначално изпратено от Dobrichka
        Първоначално изпратено от Nice Man
        колеги, как са нещата тук, ще тръгва ли тази акция нагоре ?
        И аз това се питам. Нямам обяснение защо е толкова заспала, но ... няма как ще й дойде времето и на нея. За мен потенциала е голям.
        То потенциала е голям, ама още доста скъпичка е тя! Зависи през юни какво ще отчете ръководството!
        Колко нарастна потенциалът, докато акцията надолу вървеше, ърм?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dobrichka
          Първоначално изпратено от Nice Man
          колеги, как са нещата тук, ще тръгва ли тази акция нагоре ?
          И аз това се питам. Нямам обяснение защо е толкова заспала, но ... няма как ще й дойде времето и на нея. За мен потенциала е голям.
          То потенциала е голям, ама още доста скъпичка е тя! Зависи през юни какво ще отчете ръководството!
          BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Nice Man
            колеги, как са нещата тук, ще тръгва ли тази акция нагоре ?
            И аз това се питам. Нямам обяснение защо е толкова заспала, но ... няма как ще й дойде времето и на нея. За мен потенциала е голям.

            Коментар


            • колеги, как са нещата тук, ще тръгва ли тази акция нагоре ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от stivygo
                ПРОДАВАЙ SFARM докато е собственост на Донев и компания. Бизнеса е супер, фабриката е ОК, но мениджъра е май голема мента. Писна ми от такива на БФБ!!!
                Right!
                Takiva manageri ot roda na Al.Tomov sa praveni ot edin kalap.

                Коментар


                • никой не ме ограничава, но доколкото разбрах разговора по-долу беше за бг и по-точно за софарма
                  Не е съвет за покупко-продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от wannarock
                    в бг хедж фондове?
                    Tova kak da go razbiram? Niakoi te ogranichava v investiraneto samo na BFB?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от EquityPrivate
                      Първоначално изпратено от Императорът
                      Големият ръст ще бъде 9-10 година. Така и не рече в какъв вид да държим мангизите. Сухо не, акции не - златце ли препоръчваш и сребърце?
                      Аз бих заложил на хедж фондовете, тъй като много от инструментите, които търгуват са на страшно ниски цени.
                      Те обаче не са хапка за всяка уста и всеки си предценява.
                      в бг хедж фондове?
                      Не е съвет за покупко-продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът
                        Големият ръст ще бъде 9-10 година. Така и не рече в какъв вид да държим мангизите. Сухо не, акции не - златце ли препоръчваш и сребърце?
                        Аз бих заложил на хедж фондовете, тъй като много от инструментите, които търгуват са на страшно ниски цени.
                        Те обаче не са хапка за всяка уста и всеки си предценява.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid
                          Няма да обсъждам темата - нямам акции в Софарма, не ме тревожи.

                          Вижте какво изкопирах от един руски сайт и го сложих под № 138 ето тук: http://ideas-portal.com/free_ideas.php

                          Дали няма истина втези думи, как мислите?
                          Виж, колега, явно и тук в този форум има поне един лекар или фармацевт да обяснят (поне разбират от лекарства от първа ръка), но не ти пожелавам проблемите и появата нито на ниското, нито на високото кръвно...Сигурно си млад още, но няма сила, която да ми измисли болката в главата отзад, шума в ушите и сърцебиенето, такова, че да имаш усещането, че сърцето ти всеки момент ще изскочи. Така че лекарствата са затова, защото някак не е възможно да внушиш на милиони хора, че се чувстват зле, а за безплатния обяд вече обяснявах във форума на кого каква кола отива :-)
                          Мисля, че усещането за кръвно наляган е познато на всички на БФБ, особено през последните няколко месеца...Съжалявам за това, че и аз спамя темата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stivygo
                            ПРОДАВАЙ SFARM докато е собственост на Донев и компания. Бизнеса е супер, фабриката е ОК, но мениджъра е май голема мента. Писна ми от такива на БФБ!!!
                            ?!?!? kvi sa tiq faxove ?

                            Коментар


                            • ПРОДАВАЙ SFARM докато е собственост на Донев и компания. Бизнеса е супер, фабриката е ОК, но мениджъра е май голема мента. Писна ми от такива на БФБ!!!

                              Коментар


                              • 3JR

                                И аз като малките деца да си поиграя!

                                Звучи ми като Три Ягуара!

                                Ягуар ми е любимата кола!

                                Този код може би е знак свише, че най-после ще си купя такъв!

                                А може би три!

                                Пожелавам го на всички инвеститори в компанията, а също на ръководството и служителите и!

                                Коментар

                                Working...
                                X