IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (SFA / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от EquityPrivate
    Първоначално изпратено от Императорът
    Първоначално изпратено от EquityPrivate
    Doide si kam normalnata cena tazi akcia.
    И как изчисляваш "нормалната цена"?
    Regresia EV/EBITDA kam to EBITDA margin.
    А стремителното разраствана на компанията отчиташ ли го? Заграбването на Медика, строежът на големият и модерен завод, който ще заработи след година? Новопазаруваните можности извън България?
    Инвестирайки в дадена компания, човекът не трябва да гледа миналото и, а бъдещето и - защото пазарувайки акцията, той купува нейното утре, не нейното вчера, да.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от psycoholic
      Глупости за Фармата дрънка народа, който не познава хер Донев! В едно от интервютата си обясняваше как за 2 дена направил 20 000 (или нещо подобно) само от едно движение на акциите си!
      Ако не ги изкупи до 4,5 мисля да понапазаря и аз, но си давам сметка, че се правя на хитрата сврака ;-)
      Като гледам, май свърши промоцията :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът
        Първоначално изпратено от EquityPrivate
        Doide si kam normalnata cena tazi akcia.
        И как изчисляваш "нормалната цена"?
        Regresia EV/EBITDA kam to EBITDA margin.

        Коментар


        • Глупости за Фармата дрънка народа, който не познава хер Донев! В едно от интервютата си обясняваше как за 2 дена направил 20 000 (или нещо подобно) само от едно движение на акциите си!
          Ако не ги изкупи до 4,5 мисля да понапазаря и аз, но си давам сметка, че се правя на хитрата сврака ;-)
          BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът
            Като заработи новата могъща и модерна фабрика (след година и нещо), тия които продават сега, ще си скубят козината от кухите кофи !!!
            Софарма под 5 кинта - това вече е идиотизъм.
            Като заработи човека ще си има фабрика.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от EquityPrivate
              Doide si kam normalnata cena tazi akcia.
              няма ли още аванс до нормалната ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от EquityPrivate
                Doide si kam normalnata cena tazi akcia.
                И как изчисляваш "нормалната цена"?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Doide si kam normalnata cena tazi akcia.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът
                    Като заработи новата могъща и модерна фабрика (след година и нещо), тия които продават сега, ще си скубят козината от кухите кофи !!!
                    Софарма под 5 кинта - това вече е идиотизъм.


                    tragedy-tragedy!

                    Коментар


                    • Като заработи новата могъща и модерна фабрика (след година и нещо), тия които продават сега, ще си скубят козината от кухите кофи !!!
                      Софарма под 5 кинта - това вече е идиотизъм.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът
                        Тука става все по-сгодно за пазаруване... Като има кухи елементи да продават за смешни кинти...
                        Имп, Софарма отдавна е излезнала от high growth stage и сега ще се бори да нараства с инфлацията. За да те компенсират за нвестицитята трябва да ти дават бая по-високи дивиденти.

                        Коментар


                        • kak si Imperatoreeeee!????

                          razkaza i igrata na Sopharma, A?

                          Коментар


                          • ама и на мен ми е писнало от тях,какъв е този разсъдък да се разпродава,какво е това масово явление
                            омръзна ми да гледам падащи индекси, никои не печели от тях,освен спекулантите може би....
                            американците и азиатците като си "свалят гащите" и ние българите сме следващите,необходима е по-желязна психика,още явно има рибоци...

                            Коментар


                            • кухи има, и винаги ще има
                              много разбирачи се извъдихте

                              Коментар


                              • Тука става все по-сгодно за пазаруване... Като има кухи елементи да продават за смешни кинти...
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X